BRONEERI ON-LINE

Sünnipäevakuu kingisadu Ilukeskuses

Kõigi ilutoodete ja -teenuste ostjate vahel loosime 01.-31.05. väärtuslikke kingitusi professionaalsetelt sarjadelt Guinot, Skeyndor ja Orly.

Maniküüri või pediküüri ostjale kingituseks minilakk *
Näohoolitsuse ostjale kingituseks ilutoodete komplekt  **

* Kingitusi saadaval piiratud koguses. Kehtib lakkimist sisaldavate teenuste puhul.
** Kingitusi saadaval piiratud koguses. Kehtib vähemalt 60 min kestvusega näohoolduste puhul.

Skeyndori näohoolitsusega lisaks tasuta nahadiagnostika

15.-21.05.17 iga Skeyndori näohoolitsusega lisaks tasuta nahadiagnostika spetsiaalse seadmega, mis analüüsib nahka 6 erineva näitaja põhjal (pigmentatsioon, pooride laienemine, põletikulised poorid, kortsude sügavus, kuivus, keratinisatsioon).

Kõik Guinot NUCLEIC DEFENSE päikesekaitsetooted -15%

Lisaks tõhusale UVA ja UVB – kiirguse vastasele kaitsele sisaldavad Guinot päikesekaitsetooted Nucleic Defence® süsteemi, mis kaitseb naha DNA-d kahjuliku kiirguse eest. Ka aitab toodetes sisalduv Heliotropiin suurendada päikesetaluvust ning kiirendab kauni ja ühtlase päevituse teket. Guinot päikesekaitsetooted on nahale ohutud ja vastavad rangetele farmatseudilistele nõuetele. Guinot päikesekaitsetooted ei sisalda GMO-d, parabeene ega mineraalõlisid.

Rannahooajaks ettevalmistavad kehahooldustooted -15%

Algoane Cellu-Smoothing Gel (tselluliidigeel) ja Algoane Crystal Body Peel with Flower Oils (Lilleõlidega koorivad kristallid) -15%

 

Näohoolitsus Hydradermie Soleil

Sügavalt niisutav hooldus valmistab näonaha ette päevitamise hooajaks. Patenteeritud Cellular Life Complex® kompleks soodustab naha uuenemist ja kuldse päevituse teket. Hydradermie Soleil sobib suurepäraselt ka peale päevitamist, sest aitab parandada päikesest tekkinud kortsukesi ja täidab naha niiskusega. Tulemuseks on ilus, särav ja päevitunud nahk! Kestus 60min.

Eripakkumine 50,15 € (tavahind 59 €)

Kehahoolitsus Tselluliidipõletaja

Põhjalik kehahoolitsus, mis algab ise-soojeneva tootega koorimisest probleem-setel tsoonidel. Järgnevalt kantakse tselluliidi piirkondadele adruga mask, mis omab tselluliidivastast ja jääkaineid väljutavat toimet. Lisaks taastavad eukalüpt, lavendel ja rosmariin naha toonuse. Protseduuri lõpus kantakse probleempiirkondadele isesoojenev tselluliidivastane geel. Kestus 60min.

Eripakkumine 53,55 € (tavahind 63 €)