BRONEERI ON-LINE

Ilukeskuse kuupakkumised

Kõik Guinot NUCLEIC DEFENSE päikesekaitsetooted -15%

Lisaks tõhusale UVA ja UVB – kiirguse vastasele kaitsele sisaldavad Guinot päikesekaitsetooted Nucleic Defence® süsteemi, mis kaitseb naha DNA-d kahjuliku kiirguse eest. Ka aitab toodetes sisalduv Heliotropiin suurendada päikesetaluvust ning kiirendab kauni ja ühtlase päevituse teket. Guinot päikesekaitsetooted on nahale ohutud ja vastavad rangetele farmatseudilistele nõuetele. Guinot päikesekaitsetooted ei sisalda GMO-d, parabeene ega mineraalõlisid.

Näohoolitsus Hydradermie Soleil

Sügavalt niisutav hooldus valmistab näonaha ette päevitamise hooajaks. Patenteeritud Cellular Life Complex® kompleks soodustab naha uuenemist ja kuldse päevituse teket. Hydradermie Soleil sobib suurepäraselt ka peale päevitamist, sest aitab parandada päikesest tekkinud kortsukesi ja täidab naha niiskusega. Tulemuseks on ilus, särav ja päevitunud nahk.
Kestus 60min.

Eripakkumine 53,10 € (tavahind 59 €)

Kehahoolitsus Tselluliidipõletaja

Põhjalik kehahoolitsus, mis algab ise-soojeneva tootega koorimisest probleem-setel tsoonidel. Järgnevalt kantakse tselluliidi piirkondadele adruga mask, mis omab tselluliidivastast ja jääkaineid väljutavat toimet. Lisaks taastavad eukalüpt, lavendel ja rosmariin naha toonuse. Protseduuri lõpus kantakse probleempiirkondadele isesoojenev tselluliidivastane geel.
Kestus 60min.

Eripakkumine 56,70 € (tavahind 63 €)