BRONEERI ON-LINE

Massaažid

Hoolitsuse tüüp Hind / Hind klubikaardiga

Viimsi SPA signatuurmassaaž 80 min 63€   /   56,70€

Tegemist on E.Garcia autoritehnikatest inspireeritud massaažiga, kus on kombineeritud kolm erinevat tehnikat – lõõgastav, lümfidrenaaž ja struktuurne lihasmassaaž. Sellise integreeritud massaažitehnika kaudu toimub sügav lõõgastumine, liigse vedeliku väljutamine ja lihaspingetest vabastamine. Paraneb ainevahetus, vere- ja lümfiringe, ja immuunsüsteem. Lõõgastav tehnika aitab vabaneda vaimsest ja emotsionaalsest pingest ning taastada seesmist tasakaalu. Lümfidrenaažiga normaliseeritakse mikroelementide tasakaalu, mis on oluline organismi kohanemisel aastaaja muutusega või võitluses haigustega. Neid kahte tehnikat toetab struktuurne tehnika, millega töötatakse kudede kihid sügavalt läbi. Üldised näidustused signatuurmassaažiks – stress, kroonilise väsimuse sündroom, füüsiline ja emotsionaalne pinge, lokaalne lihaspinge, pinge-peavalud ja aeglustunud lümfidrenaaž. Signatuurmassaaži erilised massaaživõtted aitavad vähendada lihaspingeid, lõõgastada meeli ja taastada organismi tasakaalu.

Klassikaline seljamassaaž 30 min 26€   /   23,40€

Klassikaline seljamassaaž leevendab lihaspingeid ja parandab vereringet. Soovitatakse lihaspingete, unehäirete puhul, samuti stressi maandamiseks. Oskuslikult tehtud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde.

Klassikaline massaaž 60 min 46€   /   41,40€

Klassikaline kogu keha massaaž leevendab lihaspingeid ja parandab vereringet. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev. Massaaž parandab kudede vereringet ja soodustab ainevahetust. Kasutatakse lihaspingete, unehäirete puhul, samuti stressi maandamiseks. Oskuslikult tehtud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde. Massaaž on vastunäidustatud kõrgenenud vererõhu, veenilaiendite, ägedate nahahaiguste ja palaviku puhul.

Duaalmassaaž kahele 40 min 69€   /   62,10€

Duaalmassaaž on suurepärane võimalus nautida lõõgastavat massaaži koos hea kaaslasega. Massaaž teostatakse kahele inimesele üheaegselt samas ruumis ja see on sobilik nii paaridele kui ka lihtsalt headele sõpradele. Massaažiks kasutatakse kvaliteetset apelsiniõli, mis jätab naha õrnalt lõhnastatuks ja siidpehmeks. Massaažile järgneb lõõgastumine ja tassike taimeteed hubases lõõgastusruumis.

Süvakoemassaaž 60 min 50€   /   45€

Süvakoemassaaž on keha struktuurse tasakaalu ja terviklikkuse taastamine keha süvakihtides asuvate lihaste kroonilise pinge eemaldamise teel. Seeläbi leevenduvad rühi- ja liikumishäireid, mis on sageli valu ja vigastuste tegelikeks põhjustajateks. Antud massaaž sobib suurepäraselt valu ja pinge vähendamiseks lihastes. Kui lihased on keha mingis osas pinges, siis põhjustab see tavaliselt valu mujal või suurendab nendes piirkondades vigastuse ohtu. Nii näiteks on enamuse alaselja valude puhul vajalik puusa- või reielihaste venitamine. Kaelavalude korral tuleks võtta töötluse alla kogu selg ja reie tagalihased või isegi jalatalla lihased. Erinevate lihasliinide kaudu on inimese kehas kõik omavahel seotud.

Massaaž soojade laavakividega 60 min soovitame talvel 53€   /   47,70€

Laavakivi massaaž sobib hästi nii vaimsete kui füüsiliste pingete vähendamiseks, ka unetuse vastu, lihase- ja liigesevaludest vabanemiseks, vereringe parendamiseks ja hingelise tasakaalu saavutamiseks; stress ja väsimus taanduvad, nahk on pehme ja mõnus. Laavakivimassaažis on ühendatud organismi energia-keskuste ehk tšakrate kivi- ja käsimassaaž ning tšakrate mõjutamine. Soojendatud laavakividega masseeritakse kogu keha ja hoitakse kive teatud punktidel, et taastada tasakaal erinevate kehapiirkondade vahel ja kaotada lihaspinged. Hooldus mõjub kogu organismile lõõgastavalt ja tasakaalustavalt.

Spordimassaaž 30 min 28€   /   25,20€

Spordimassaaž on klassikalisest massaažist tugevam ja mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele eesmärgiga parandada lihaskonna verevarustust, sidekoe elastsust, ennetada vigastusi ja aidata parandada juba tekkinud vigastusi.

Spordimassaaž 60 min 50€   /   45€

Spordimassaaž on klassikalisest massaažist tugevam ja mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele eesmärgiga parandada lihaskonna verevarustust, sidekoe elastsust, ennetada vigastusi ja aidata parandada juba tekkinud vigastusi.

Tselluliidivastane massaaž 30 min 28€   /   25,20€

Tselluliidivastane massaaž on värskendav, ergutav hooldus probleemsetele piirkondadele, mis silub nahka ja vähendab nn apelsinikoore efekti. Spetsiaalse antitselluliidiõli aktiivsed toimeained kiirendavad rakkude ainevahetust, trimmivad nahka ning annavad heaolutunde.

Aroomimassaaž 60 min 50€   /   45€

Aroomimassaaž on pindmine massaaž eeterlike õlidega. Igal eeterlikul õlil on oma kindel toime (rahustav, ergutav, valuvaigistav, ainevahetust stimuleeriv). Eeterliku õli oskusliku valikuga saab aroomimassaažiga leevendada stressi, tselluliiti, lihasepingeid ja -valusid, unehäireid, samuti üleminekuvaevusi, vererõhu kõikumisi. Immuunsüsteemi tugevdavad eeterlikud õlid püsivad inimese organismis kuni 72 tundi, noorendades kudesid ja parandades naha elastsust.

Šokolaadimassaaž 60 min 50€   /   45€

Šokolaadimassaaž on tõeline nauding, mis aitab lõõgastuda ja jätab nahale ahvatleva aroomi. See massaaž sobib kõigile, kes soovivad põgeneda stressi eest ja lasta end hellitada. Šokolaadil on oluline toime naha ilule, sest see pehmendab, toidab, niisutab ja kaitseb nahka. Teaduslikud uuringud tõestavad kakao stimuleerivat mõju endorfiinidele, s.o. õnnehormoonide moodustumisele, luues kõrgendatud meeleolu ja samas toimides efektiivselt rasvapõletus-protsessile. Šokolaad sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli, mis toidab, niisutab ja toniseerib nahka. Šokolaadimassaaž on nauding kõigile meeltele.

Meemassaaž 60 min Puhtast Eesti loodusest 50€   /   45€

Kasutame massaažiks 100% Eesti loodusest saadud mett. Meemassaaž parandab märkimisväärselt ainevahetust ja vereringet, tugevdab immuunsust ning noorendab ja pehmendab nahka. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda ainevahetushäirete ja tselluliidiga, alandada kaalu ning puhastada nahapoore. Samuti on meemassaaž kasulik lihaspingete ja liigespõletike korral. Küünlaleegil soojendatud mesi soojendab nahka ja võimaldab mee raviomadustel sügavale nahka imenduda, mõjutades tervendavalt kogu organismi. Massaaži käigus kasutatakse mee kleepuvaid omadusi selleks, et eemaldada naha pinnalt surnud rakke ja viia organismist välja ”saastunud” energiat.

Meemassaaž seljale 40 min Puhtast Eesti loodusest 37€   /   33,30€

Seljamassaaž meega vähendab pingeid selja piirkonnas ja pakub kohest lõõgastust kogu kehale. Eesti mee tuntud raviomadused aitavad tugevdada immuunsust ja noorendada nahka. Küünlaleegil soojendatud mesi soojendab nahka ja võimaldab mee raviomadustel sügavale nahka imenduda. Massaaži käigus kasutatakse mee kleepuvaid omadusi selleks, et eemaldada naha pinnalt surnud rakke ja viia organismist välja ”saastunud” energiat.

Idamaine õlimassaaž 60 min 50€   /   45,00€

Klassikalise massaaži kergetel võtetel tuginev ravimassaaž, mis on suunatud nii lõõgastumisele kui kõige mitmekesisemate haiguste mõjutamisele vereringesse imenduvate eeterlike õlide molekulide kaudu.

India peamassaaž 40 min 43€   /   38,70€

India peamassaaž ehk Champi on ajurveda (tõlkes:pikk elu) tarkusest välja kasvanud massaažiliik, mida peetakse parimaks vaimseid pingeid maandavaks massaažiks. See on tervet organismi tasakaalustav, rahustav ja lõdvestav massaaž, mis aitab ka peavalude ja unehäirete korral ning parandab keskendumisvõimet. Champi on teraapia, kus energiakanaleid pidi masseeritakse läbi pea-, kaela-, näo- ja õlavööpiirkond. Massaaži käigus väheneb organismis stressihormoonide tase ja organism suudab paremini lõdvestuda, mille tulemusel paraneb keha enda loomulik tervendamisvõime ja tugevneb immuunsüsteem. Peamassaaži vastunäidustused – epilepsia, ateroskleroos, kasvaja, ajuvereringehäired.

Tai massaaž 60 min 50€   /   45,00€

Tai massaaž koosneb joogast, massaažist, vabastavast hingamisest ja meditatsioonist. Sobib lõõgastuseks stressis, lihaspingete all kannatavale inimesele. Tai massaaž aktiveerib vereringet, lümfisüsteemi, vähendab lihaspingeid, suurendab liigeste liikuvust, aitab paremini tunnetada organismi. Ei sobi liigeste, lihaste ja luude traumade, lihaspõletiku, osteoporoosi, südame-veresoonkonnahaiguste, kunstliigeste, kõrge vererõhu korral.

Tai massaaž 90 min 69€   /   62,10€

Tai massaaž koosneb joogast, massaažist, vabastavast hingamisest ja meditatsioonist. Sobib lõõgastuseks stressis, lihaspingete all kannatavale inimesele. Tai massaaž aktiveerib vereringet, lümfisüsteemi, vähendab lihaspingeid, suurendab liigeste liikuvust, aitab paremini tunnetada organismi. Ei sobi liigeste, lihaste ja luude traumade, lihaspõletiku, osteoporoosi, südame-veresoonkonnahaiguste, kunstliigeste, kõrge vererõhu korral.

Tai peamassaaž 20 min 19€   /   17,10€

Tai peamassaaž on tervet organismi tasakaalustav, rahustav ja lõdvestav massaaž, mis aitab ka peavalude ja unehäirete korral ning parandab keskendumisvõimet. Massaaž algab õlavöötme piirkonnast, hõlmates ka käsivarsi, kaela ja pead.

Tai peamassaaž 40 min 37€   /   33,30€

Tai peamassaaž on tervet organismi tasakaalustav, rahustav ja lõdvestav massaaž, mis aitab ka peavalude ja unehäirete korral ning parandab keskendumisvõimet. Massaaž algab õlavöötme piirkonnast, hõlmates ka käsivarsi, kaela ja pead.

Tai jalamassaaž 60 min 46€   /   41,40€

Tai jalamassaaži eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja organismi süsteemide tasakaalustamine. Jalamassaaž annab ka sügava lõdvestuse ning avaldab väga head mõju närvisüsteemile, aitab unehäirete korral. Jalatallal paikneb palju närvilõpmeid. Mõjutades vastavaid tsoone ja punke, saab tõsta organismi vastupanuvõimet, saavutada märgatavat positiivset muudatust organismis, maandada stresse, tõsta organismi toonust.

Jalatalla massaaž 30 min 28€   /   25,20€

Peamiselt jalalabal ja sääre alaosas teostatav massaaž. Läbi labajala reflektoorsete tsoonide mõjutatakse kõiki organsüsteeme. Jalatalla massaaž aitab vabaneda stressist ning parandada vereringet külmetavate jalgade korral.