BRONEERI ON-LINE

Kõik kontaktid

Hotell

Hotelli vastuvõtt

Telefon: +372 606 1000
E-post: hotell@spatallinn.ee

Hotellijuht  Jelena Lirisman
Telefon: +372 606 1019
E-post:  jelena@spatallinn.ee

Spaa- ja saunakeskus

Spaa-ja saunakeskuse vastuvõtt

Telefon: +372 606 1100
E-post: saun@spatallinn.ee

Spaa-ja saunakeskuse juht Helen Link
Telefon: +372 606 1104
E-post: helen@spatallinn.ee

Spaa- ja saunakeskuse peaadministraator Katre Voola
Telefon:+372 606 1004
E-post: katre@spatallinn.ee

Ilu-ja tervisekeskus

Ilu-ja tervisekeskuse vastuvõtt; hoolitsuste broneerimine

Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee

Ilu-ja tervisekeskuse juht Kai Seppik
Telefon: +372 606 1102
E-post: kai@spatallinn.ee

Tervisekeskuse peaarst Katrin Traat
Telefon: +372 606 1166
E-post: katrin.traat@spatallinn.ee

 

Müügiosakond

Müügijuhid

Tiiu-Tuuli Sulg
Telefon: +372 606 1110
E-post: tiiu-tuuli@spatallinn.ee

Maris Reimann
Telefon: + 372 606 1020
E-post: maris@spatallinn.ee

Mario Sau
Telefon: +372 5625 2225
E-post: mario@grandrose.ee

Kaja Kuusik
Telefon: +372 606 1011
E-post: kaja@spatallinn.ee

Müügiassistendid

Evelin Täht
Telefon: +372 606 1001
E-post: evelin.taht@spatallinn.ee

Elena Noormaa
Telefon: + 372 606 1008
E-post: elena@spatallinn.ee

Spordiklubi

Spordiklubi vastuvõtt; treeningutele broneerimine

Telefon: +372 606 1100
E-post: sport@spatallinn.ee

Spordiklubi juht Kersti Ojalill
E-post: kersti@spatallinn.ee

Lastekeskus

Lastekeskuse “Rõõmupisik” vastuvõtt

Telefon: +372 606 1027
E-post: lastekeskus@spatallinn.ee

Lastekeskuse juht Pille-Riin Kelder
Telefon: +372 606 1113
E-post: pille-riin@spatallinn.ee