BRONEERI ON-LINE

Saunaseansid

Saunarituaalid koos saunameistriga

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argipäevast.
Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Saunarituaalid toimvad 3 päeval nädalas – teisipäeviti, laupäeviti ja pühapäeviti. Regulaarselt toimuvad leili- ja aurusauna rituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas*.

Saku Sauna Reede eriseanss lisatasu eest 7 € / inimene.

 

 

Aurusauna rituaalid

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soola-aurusaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise mee või õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Meel ja õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Aurusauna rituaalide ajad

  • 17:00 – Soola-Aurusaun (L,P)
  • 19:00 – Soola-Aurusaun (T,N,L,P)

Leilisauna rituaalid

Leilisauna rituaalid toimuvad puuküttega köetavas leilisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.

Leilisauna rituaalide ajad

  • 16:00 – Leilisaun (L,P)
  • 18:00 – Leilisaun (T,N,L,P)
  • 20:00 – Leilisaun(T,N,L,P)