BRONEERI ON-LINE

Rühmatreeningute plaan SÜGIS alates 4.09

Broneerimine on vajalik kõikidesse rühmatreeningutesse.

Treening toimub, kui 1 h enne toimuva treeningu algust on tundi registreerinud vähemalt 2 osalejat.

Broneeri treening

Esmaspäev

08:30 TRX® 30’/ Märt
10:00 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 SUPPAMA HIIT Aqua/ Anja
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 BODYBALANCE®/ Kersti O.
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
17:45 CXWORX®/ Kersti
18:15 ZUMBA®/ Reet
18:30 BodyProgress (alakeha)/ Mark
18:30 SUPPAMA HIIT Aqua/ Piret
19:00 SooviSpin 55’/ Peeter
19:15 TRX®/ Märt
19:20 Sauna Yoga®/ Mai-Liis
19:30 BODYBALANCE®/ Liina
19:30 AquaMix/ Piret
20:10 BODYPUMP®/ Peeter

 

Teisipäev

08:30 Šivananda jooga 75′/ Pille
10:15 AquaMix/ Piret
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
10:00 Kõht, selg& tuhar/ Kersti M.
11:00 Yin jooga/ Kersti M.
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
18:00 BODYPUMP®/ Marek
18:15 Spin Interval 50’/ Daniel
18:15 BODYBALANCE®/ Kersti O.
18:30 SUPPAMA YOGAFUNC Aqua/ Kristel
19:00 BODYCOMBAT®/ Meeli
19:15 PowerSpin Interval 50’/ Daniel (alates 3.10)
19:15 Šivananda jooga 75′/ Pille
19:30 AquaMix/ Lilja
19:45 Sauna Yoga®/ Triin
20:00 Power Pilates/ Svea

Kolmapäev

08:30 EnergySpin 50’/ Daniel (alates 4.10)
09:30 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 CXWORX®/ Meeli
10:30 SUPPAMA HIIT Aqua/ Anja
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 BODYBALANCE®/ Kersti O.
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
17:40 BODYATTACK® 45’/ Jarmo
17:45 CXWORX®/ Kersti
18:15 SH’BAM®/ Kadri
18:30 Sauna Yoga®/ Jarmo
18:30 SUPPAMA HIIT Aqua/ Piret
18:30 Myride+/ Virtuaaltreener
18:30 BodyProgress (ülakeha)/ Mark
19:15 BODYPUMP®/ Peeter
19:30 BODYBALANCE®/ Kadri
19:30 AquaMix/ Piret
20:15 Kõht, selg& tuhar 45’/ Peeter

 

 

Neljapäev

08:30 Šivananda jooga 75′/ Pille
10:00 Kõht, selg& tuhar/ Kersti M.
10:15 AquaMix/ Piret
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 ZUMBA®/ Kerttu
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
18:15 Spin Interval 50’/ Daniel
18:00 BODYVIVE®/ Maris
18:00 TRX® 40′ / Svea
18:40 Power Pilates/ Svea
19:00 BODYJAM®/ Maris
19:15 PowerSpin Interval 50’/ Daniel (alates 5.10)
19:30 BODYCOMBAT®/ Meeli
19:30 AquaMix/ Lilja
20:00 Yin jooga/ Kersti M.
20:30 CXWORX®/ Meeli

 

Reede

08:30 EnergySpin 50’/ Daniel (alates 6.10)
09:30 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
10:30 CXWORX®/ Meeli
11:00 Pilates (alates 6.10)
17:00 BODYPUMP® / Peeter
18:00 SooviSpin 55’/ Peeter
18:00 BODYBALANCE®/ Kersti O.
18:00 BODYATTACK®/ Jarmo
18:30 SUPPAMA HIIT Aqua/Heidi
19:00 SH’BAM®/ Kadri
19:00 Sauna Yoga®/ Jarmo

 

Laupäev

10:00 BODYPUMP ®/ Marek
10:00 AquaFit/ Liina
10:45 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 BODYJAM®/ Maris
11:00 Sauna Yoga®/ Triin
11:30 SUPPAMA YOGAFUNC Aqua/ Kristel
12:00 BODYBALANCE®/ Liina

Pühapäev

10:00 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 AquaMix/ Regina
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 Kõht, selg& tuhar 45′/ Peeter
12:00 BODYCOMBAT®/Meeli
13:00 CXWORX®/ Meeli
16:45 Myride+/ Virtuaaltreener
17:00 BODYVIVE®/ Maris
18:00 BODYBALANCE®/ Maris
18:00 SUPPAMA HIIT Aqua/Heidi

Viimsi SPA spordiklubil on õigus teha treeningplaani muudatusi.