BRONEERI ON-LINE

SPA18+ spaapuhkus kahele

Majutuspakett kahele  koos eksklusiivse SPA18+ külastusega

Hind alates 89 € / kahele

 • Wellness pakett

  Majutuspakett koos rühmatreeningu ja hoolitsusega (1+1 päevas), hommiku- ja õhtusöögi ning spaa- ja saunakeskuse kasutusega

  Hind:
  P-N: 63 € / inimene / 1 öö
  R-L: 75 € / inimene/ 1 öö

 • Spaa Romantika

  Romantiline majutuspakett kahele koos duaalmassaaži ja lõõgastava massaaživanniga.

  Hind alates: 179 € kahele / 1 öö

 • Kontakt ja asukoht

  Võta meiega ühendust
  Telefon: +372 606 1000
  E-post: info@spatallinn.ee

  Vaata asukohta

  Aktiivne puhkus Viimsis

  Aktiivne puhkus Viimsis

  Viimsi lausa kutsub sportima, sest imeilusa vaatega kergliiklusteed on ideaalsed nii rattasõiduks, rulluisutamiseks kui ka jooksmiseks.

  Tallinn Viimsi SPA-st üle tee asuvad valgustatud jooksurajad ning talvel ka suusarada. Samuti on seal Viimsi Seikluspark.

  Augustis 2015 avatakse Tallinn Viimsi SPA kõrval interaktiivne avastuskeskus-veekeskus – Atlantis H2O Aquapark.

   

   

   

  Viimsi Seikluspark

  Viimsi Seikluspark on eriline oma asukoha ja rajatiste poolest, paiknedes Haabneeme klindiastangu reljeefsel maastikukaitse alal. Pargi erinevatest elementidest koosnevaid ronimismänge ühendavad grandioossed tellis-ehitised, mis koos moodustavad raja läbijale tervikliku füüsilise ja vaimse väljakutse.

  Erineva kõrguse ja keerukusega radu on pargis 5, sildu ehk atraktsioone 42, sealhulgas kiireid laskumisi trossteedel (ahviraudtee) ja ronimisseina elemente ajaloolise kütusemahuti seinal, BMX rattaga õhus sõitmine. Lisaks pikk õhusõit ja vabalangemise hüpe.

  Viimsi Seikluspark asub Tallinn Viimsi SPA-st üle tee.

  Viimsi Tennisekeskus

  Viimsi Tennisekeskus on mugav ning kaasaegne spordikeskus, mis pakub lisaks 3 vaipkattega tenniseväljakule võimalusi harrastada ka sulgpalli ja lauatennist – kõike seda soovi korral kogenud juhendajate käe all. Viimsi Tennisekeskuse suurimaks kooliks on aga tenniseõpet nii täiskasvanutele kui lastele pakkuv Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia, millega on võimalik liituda aastaringselt.

  Viimsi Tennisekeskus asub Tallinn Viimsi SPA taga.

  Jõelähtme Golf

  Golfimängija saab Jõelähtmel nautida 18-rajalist võistlusväljakut Sea Course, mis üllatab imeliste vaadetega ning jahmatab mängijat maalilise merevaatega oma signatuur-rajal juba üsna mängu alguses – 3. rajal. Sea Course’il mängivad olulist rolli tuul ja vesi.

  Jõelähtme Golf asub Tallinn Viimsi SPA-st 26 km kaugusel.

  Ratsutamine

  Viimsist mugava 20 minutilise autosõidu kaugusel Lagedi Ratsaspordikoolis on võimalik aastaringselt ratsutada. Lisaks ratsutamise ja ratsastamise eratundidele on võimalik tellida ka maastikusõidu, takistussõidu ja koolisõidu eratunde.

  Lagedi Ratsaspordikooli hinnakiri

  Lagedi tall asub Tallinn Viimsi SPA-st 18 km kaugusel.