BRONEERI ON-LINE

Ilu- ja tervisekeskuse kuupakkumised kuni -20%

Guinot päikesetooted -15% suvehooaja lõpuni. Kahe Guinot päikesetoote ostuga kaasa KINGITUS!

Lisaks tõhusale UVA ja UVB – kiirguse vastasele kaitsele sisaldavad Guinot päikesekaitsetooted Nucleic Defence® süsteemi, mis kaitseb naha DNA-d kahjuliku kiirguse eest. Ka aitab toodetes sisalduv Heliotropiin suurendada päikesetaluvust ning kiirendab kauni ja ühtlase päevituse teket. Guinot päikesekaitsetooted on nahale ohutud ja vastavad rangetele farmatseudilistele nõuetele. Guinot päikesekaitsetooted ei sisalda GMO-d, parabeene ega mineraalõlisid.

Näohoolitsus “Flash beauty”

Suvine sära andev hoolitsus uuendab ja kirgastab aktiivselt naha pinda. Hellitav massaaž ja sellele järgnev jahutav efektmask toovad Teie näole noorusliku värskuse. Naha loomulikud taastumisfunktsioonid aktiveeruvad, paraneb rakuline uuenemine ja kudede hapnikuga rikastamine. Hoolitsuse tulemuseks on kirgas ja värskusest pakatav näonahk! Kestus 40 min.

Eripakkumine 36,55 € (tavahind 43 €)

Guinot niisutavad suvetooted -15%

Šokolaadimassaaž

Šokolaadimassaaž on tõeline nauding, mis aitab lõõgastuda ja jätab nahale ahvatleva aroomi. See massaaž sobib kõigile, kes soovivad põgeneda stressi eest ja lasta end hellitada. Teaduslikud uuringud tõestavad kakao stimuleerivat mõju endorfiinide ehk õnnehormoonide moodustu-misele. Šokolaad sisaldab kakaoubadest saadud kofeiini ja polüfenooli, mis toidab, niisutab ja toniseerib nahka. Šokolaadimassaaž on nauding kõigile meeltele. Hoolitsus kestab 50 min.

Eripakkumine 42,50 € (tavahind 50 €)

Guinot kehatooted -15%