BRONEERI ON-LINE

Ilu- ja tervisekeskuse kuupakkumised kuni -20%

Näohoolitsus Hydra Peeling

Uuenduslik kombineeritud koorimise meetod saavutab imelisi tulemusi näonahaga! Tulemused on kohesed ja nähtavad. Guinot uus hoolitsus HYDRA PEEL niisutab, koorib, tasandab ja uuendab nahka nahasõbralikul ja valutul moel. Hoolitsus sobib ka tundlikule nahale. Kombineeritud koorimismeetod HYDRABRASION (mehaaniline ja ensümaatiline) sisaldab 3 etappi: koorimine, massaaž noorendava Dermostimuliini seerumiga ja jahutav näomask koos põletikuvastase ning rahustava poria cocosa ekstraktiga. Tulemusena on kirgas, sile ja pehme nahk! Kestus 60 min.

Eripakkumine 75,65 € (tavahind 89 €)

 

Massaaž soojade laavakividega

Laavakivimassaaž sobib hästi nii vaimsete kui füüsiliste pingete vähendamiseks, ka unetuse vastu ja hingelise tasakaalu saavutamiseks; stress ja väsimus taanduvad, nahk on pehme ja mõnus. Laavakivimassaažis mõjutatatakse organismi energia-keskusi ehk tšakraid soojade laavakivide ja käsimassaaži abil. Soojendatud laavakividega masseeritakse kogu keha ja hoitakse kive teatud punktidel, et taastada tasakaal erinevate kehapiirkondade vahel ning kaotada lihaspinged. Hooldus mõjub kogu organismile lõõgastavalt ja tasakaalustavalt. Kestus 60 min.

Eripakkumine 47,70 € (tavahind 53 €)

Füsioterapeudi konsultatsioon 60 min märtsis -20%

Märtsikuu erihind 28 € / Tavahind 35 €

Viimsi SPA Tervisekeskuses on parim keskkond taastusraviks – individuaalne teraapiaruum, 25-meetrine bassein ja jõusaal, ning lai valik aparaatseid raviprotseduure (magnet-, laser-, elektriravi jms).

Taastusarsti või füsioterapeudi vastuvõtule pääseb tavaliselt nädala jooksul!
Meie meeskonda kuuluvad kogenud taastusraviarst Dr Annelii Jürgenson, Dr Katrin Traat ning rõõmsameelne ja oma ala tundvad füsioterapeudid Heleriin Tigane ja Oskar Põldmaa.

Füsioteraapia ravipakett

Soolaravi 3=4

Soolaravi seanss / täiskasvanule 40 min 10 €, 4 korda 30 €
Soolaravi seanss / laps kuni 14 a. 40 min 6 €, 4 korda 18 €

Tervisekeskus on avatud E-L kl 8.00 – 20.00 ja P kl 8.00-17.00

Info ja broneerimine
Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee