BRONEERI ON-LINE

Ilukeskuse kuupakkumised

Uus luksusbränd CINQ MONDES Viimsi SPA Ilukeskuses ja SPA18+ saunakeskuses

Paku oma kehale ja meeltele avastamisrõõmu maailma erinevatest ajaloolistest massaažikunsti traditsioonidest. Cinq Mondes viib Sind rännakutele maailma eri piirkondadesse, kust pärinevad vanad traditsioonid „Puudutuse Kunstist“. Iga hoolitsus annab võimaluse rännata läbi aja ja ruumi, et tasakaalustada keha ja hinge harmooniat ning tunnetada meelerahu.

Maikuu eripakkumine – ostes hoolitsuse, saate kingituseks Cinq Mondes komplekti väärtusega 30 €.

CINQ MONDES Bali saare spaa rituaal koos näohoolitsusega

Bali ilurituaalidest inspireeritud hoolitsus, kus on ühendatud kogu keha koorimine ja näohoolitsus. Spaa-rituaal algab kogu keha koorimisega orgaanilise papaia koorijaga. Sellele järgneb Bali lillede näohoolitsus,  kus kasutatakse dermapunktuuri® tehnikat andmaks nahale sära ja puhtust. Hoolitsus muudab nahatooni klaariks ja värskeks, parandab keha energiavoolu ja aitab täielikult lõdvestuda. Kestus 60 min.

Klubikliendile 62,10 € (tavahind 69 €)

Ostes hoolitsuse, saate kingituseks Cinq Mondes komplekti väärtusega 30 €.

Guinot näohoolitsus “Oodates suve“

Hoolitsuse tulemuseks on särav nahk ja kergelt päevitunud jume. Hoolitsus sisaldab põhjalikku näonaha koorimist, millele järgneb luksuslik näo- ja dekoltee massaaž. Energiat andev mask ja sellele järgnev õrnalt toonitud niisutav kreem tekitavad Sinus tõelise suveootuse tunde.   Kestus 60 min.

Eripakkumine 45,90 € (tavahind 51 €)