BRONEERI TUBA

Jooga lapseootel naisele

“Mida mõtleme sünnist, on see mida mõtleme elust.
Viis kuidas me sünnitame, peegeldab seda,
kuidas me ise oleme ellu tulnud või mida elust mõtleme.”
Binnie A. Dansby

 

Ämmaemand Diana Leht juhendamisel

Treeningul osalemise eest saab tasuda ühekordse spordiklubi pääsmega, spordiklubi kliendi 10-korra või kuukaardiga.
Ühekordse tavapääsme hind 11 € / klubiliikmele 8 €

Hetkel on treening talvepuhkusel ja alustame taas 11.02.2020.

Teisipäeviti kell 12:00-13:15

Tund sobib raseduse algusest kuni raseduse lõpuni.

Olete oodatud!
Diana Leht
ämmaemand ja psühholoogiline nõustaja

Rasedus ja sünnitus on väga eriline aeg. Muutuvad keha, tunded, tunnetused. Me ei kanna last ainult kehas vaid ka hinges, südames, peas. Tunded ja meeleolud sel erakordsel perioodil võivad olla tüüned aga võivad ka liikuda üles, alla ja/ või vahelduvad vahel kiiremini kui ise järele jõuad. Uus eluperiood võib vajada suuremat tähelepanu ja tasakaalu. Üks hea ja mõnus võimalus tasakaalu ja enda ja lapse heaolu suurendamiseks on rasedusaegne jooga ja võimlemine.

Rasedusaegses joogas keskendume hingamisele, lõdvestumisele, venitustele, treeningule. Tund aitab ennetada võimalikke seljavaevusi, või teisi füüsilis vaevusi mida lapse ootamine võib kaasa tuua. Kui tunned ennast suurepäraselt siis rasedusaegne jooga süvendab seda tunnet veelgi. Tunnis saad veel parema tasakaalu ja heaolu tunde, et nautida rasedust ja valmistada ette ennast ja last sünnituseks.

 

Diana Leht on lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia diplomiõppe ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ämmaemanda eriala. Tema teadlik valik oli mõlemad erialad omandada. Ta kuulub Seksuaaltervise Liitu ning on koolitaja ja internetinõustaja. Ta on läbi viinud väga erinevaid koolitusi näiteks teemadel: tugiisiku abi sünnitusel, sünnitus, lapseootus, õdesid ämmaemandaid koolitanud rasedusaegsete ja sünnitusjärgsete meeleolude osas, lapsevanemaid teismeliste aerengu osas. Samuti on Daina olnud ka imetamisenõustaja ja teinud ka imetamise loenguid.

Rasedate joogat ja sünnituseks ettevalmistavat võimlemist on Diana Leht läbi viinud alates aastast 2006.
Ta on läbinud 2006-2018 erinevaid koolitusi oma õpitud erialadega seotult Eestis kui välismaal.
Ta on andnud ka välja lapseootajatele jooga raamatu.
Diana Leht on kolme lapse ema.