BRONEERI ON-LINE

Kinofänni sünnipäevapidu

Erakordseid filmielamusi pakkuv Viimsi Kino 5D-kinosaal on ainus omataoline Eestis. Viimsi Kinos saab 5D filme nähe suurelt kinoekraanilt. Kino 3D-visuaalsele efektile lisanduvad eriefektid, mis loovad illusoorse pildi mitmesuunalisest liikumisest. Viimsi Kino 86-kohalises Premia saalis on 24 mugavat 5D istekohta, mis on varustatud 5D kinoefektidega. Istmed peidavad endas eriefekte: vibratsiooni, tuulepuhanguid, veepritsmeid; udu, elektriimitatsioone ja lõhnaaistinguid ning lisaks veel palju muud.

Korralda oma lapsele unustamatu sünnipäev Viimsi Kinos ja Lastekeskuses Rõõmupisik5D filmiseansid  toimuvad iga päev kino avamisest kuni kella 17:00ni.

Kavas on eesti keelde dubleeritud 12 min pikkune film LINNUD. 
Lisaks kaks 4 min pikkust lühifilmi DRACULA ja väiksematele seiklushimulistele filmisõpradele sobilik Eestis toodetud LOTTELE KÜLLA 5D.

Viimsi Kino kodulehele ilmub uue nädala filmikava alates reedest igal esmaspäeval. Saada meile oma sünnipäeva filmisoov koos sobiva ajaga, kinnitame võimalusel eelbroneeringu soovitud päevale ja kellaajale. Kinoveebis on tulevad filmid all kirjas uued filmid ja nende linastumise alguse kuupäevad.

 

Pakett 5D kinofänni pannkoogipidu Viimsi kinos ja lastekeskuses Rõõmupisik

Hind kuni 20-le lapsele 170 € ühe 5D filmiseansiga, 200 € kahe 5D filmiseansiga kuni 20-le lapsele

  • Vabalt valitud 5D kinoseanss/kinoseansid
  • 3D rendiprillid
  • Mürala ja ZOO-kohviku kasutus 2,5 tundi (sh 15 min. koristamiseks)
  • 1 kg pannkooke maasikamoosiga
  • 1,5kg köögivilju (porgand, kurk) dipikastmega
  • Fotojaht ja aardekirstu otsimine (üllatus igale lapsele)