BRONEERI ON-LINE

Immuunsüsteemi toetav pakett

Sügis-talvine hooaeg toob kaasa lühikesed päevad, jahedad ja niisked ilmad ning seeläbi ka väsimuse koos suurema riskiga haigestumiseks. Immuunsust toetav pakett on loodud nii organismi vastupanuvõime tugevdamiseks ja külmetushaiguste ennetamiseks kui ka organismi toetamiseks haiguse järgsel perioodil.

Immuunsüsteemi toetav pakett sisaldab

  • 5 korda SAD-valgusravi (à 30 min)
  • 5 korda soolaravi (à 40 min)
  • D-vitamiini taseme määramist veres

Pakett on saadaval ka kinkekaardina kehtivusega 12 kuud.

Hind

Hind 65 € / Klubikaardiga 58,50 €

SAD-valgusravis kasutatakse spetsiaalseid päevavalgust imiteerivaid lampe, mis aitavad ennetada ja leevendada talvemasendust. SAD on lühend väljendist Seasonal Affective Disorder ehk sesoondepressioon. Tegemist on nn talvemasendusega, millega võib kaasneda väsimus, tüdimus, või unehäired. SAD-valgusravi mõjutab käbinäärme hormooni melatoniini ainevahetust. Selle hormooni tase organismis on kõrgem öösiti, et soodustada uinumist. Sügistalvisel ajal võib melatoniinitase olla kõrge ööpäev läbi, tekitades ka päevasel ajal väsimustunnet ja unisust. SAD-valgusravi kuur aga aitab sisemise kella taas õigesse rütmi saada, mille tulemusel muutub enesetunne reipamaks ja paraneb organismi kaitsevõime.

Soolaravis kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga soola aerosooli, mille sisehingamine stimuleerib hingamisteede kaitsemehhanisme. Paljude aastate kogemused viitavad sellele, et sool ravib ja leevendab mitmeid tervisehäireid, tagades igapäevase füüsilise ja psühholoogilise heaolu. Soolaravi aitab vastu panna stressile ja tugevdab immuunsüsteemi, ravib kroonilisi hingamisteede infektsioone (krooniline nohu, bronhiit, põskkoopapõletik) ja aitab taastuda haiguse järgsel perioodil, mil organismi immuunsus on langenud.

Tänapäeval seostatakse D-vitamiini madalat taset suurema riskiga haigestuda pahaloomulistesse kasvajatesse, diabeeti, südamehaigustesse ja infektsioonihaigustesse. D-vitamiin mõjutab immuunsüsteemi ja tugevdab lihaseid, parandab koordinatsiooni ning vähendab kukkumiste ohtu. D-vitamiini vaegusest võivad märku anda luuvalud, lihaste nõrkus ja sage kukkumine, kuid vaegus võib esineda ka igasuguste sümptomiteta. Parim viis selle avastamiseks on D-vitamiini sisalduse määramine veres.

Immuunsüsteemi toetava paketi protseduuride ajalpakume Viimsi SPA lastekeskuses Rõõmupisik 2 h tasuta lastehoidu lastele alates 3. eluaastast.
Tervisekeskus on avatud E-L kl 8.00 – 20.00 ja P kl 8.00-17.00

Info ja broneerimine

Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee