BRONEERI TUBA

Näohoolitsuste pakett 3D Beauty

Tõhus värskendus näonahale! 3 näohoolitsust kõigest 119 € eest.

Näohoolitsuse vahele soovitame jätta 1-2 päevase pausi.
(Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 157 €)

Ilupakett Tallinn Viimsi SPA ilukeskuses sisaldab 3 noorendavat näohoolitsust*, ilukonsultatsiooni ja kingitust.
3D Beauty pakett avaldab mõju kolmel tasemel – nahal, nahaalustel elastsetel kudedel ning lihastel. Iga järgneva hoolitsusega avaldatakse mõju üha sügavamatele naha kihtidele kuni näolihasteni.

Guinot Hydradermie* näohoolitsus 60 min* – on kombinatsioon mahedast ionisatsioonist, hapnikuga rikastamisest, manuaalsest massaažist ja aktiisetest kosmeetilistest toimeainetest. Hooldus puhastab ja niisutab nahka sügavuti, stimuleerib naha ainevahetust ja verevarustust. Hydradermie muudab naha koheselt siledaks ja pehmeks ning toimib ka järgmise Flash Beauty hoolitsuse toimete võimendajana.

Guinot  Flash Beauty näohoolitsus 40 min* – uuendab ja kirgastab aktiivselt naha pinda. Hellitav massaaž ja sellele järgnev efektmask toovad Teie näole noorusliku värskuse. Tänu sellele aktiveeruvad naha loomulikud taastumisfunktsioonid, paraneb rakuline uuenemine ja kudede hapnikuga rikastamine. Tulemusena on kirgas ja värskusest pakatav näojume!

Guinot HydraLift Express näohoolitsus 30 min* –  on aparaatne näohoolitsus, mis toimib kui kerge jõutreening näolihastele. See hoolitsus on loogiline jätk kahele eelnevale hoolitsusele. Näokontuuri „lifting“ ja lihatoonust tõstvad protseduurid on kõige efektiivsemad just siis, kui on näonahk on värske, puhas ning naha toonus ja elujõud on taastunud. Hydralift Express tõstab näokontuuri, tugevdab lihaseid ja noorendab nägu.

*Vastunäidustused aparaatsetele hoolitsustele: epilepsia, vähk, südamestimulaator, metallosad kehas, põletikuline nahk, külmetushaigused, põskkoopa põletik, Roaccutan ravikuur.

Hind

119 €

Ilupaketi hoolitsusi saab broneerida kõikidel nädalapäevadel, Ilukeskus on avatud: E-L 10:00- 20:00 ja P 09:00-17:00.
Palume eelnevalt ajad broneerida e-posti teel spa@spatallinn.ee või telefonil +372 606 1160.
Ilupakett on müügil ka kinkekaardina kehtivusega 12 kuud Tallinn Viimsi SPA hotellis.

Broneeri pakett

Ilupaketti saate täiendada oma soovi järgi

  • Lisades spaa-hoolitsusi või pikendades massaaži kestvust.
  • Tellides lisaks luksusliku SPA18+ saunakeskuse külastuse soodushinnaga 27 € (kehtib ainult ette tellides).