BRONEERI TUBA

Viimsi Artium “Tuhkatriinumäng”

Teatripakett  “Tuhkatriinumäng” pakub sulle erakordset võimalust ühendada spaapuhkus ja teatrielamus, siinsamas looduskaunil Viimsi poolsaarel.

Uus teater MUDI toob taas Viimsi Aritumi lavale legendaarse Paul-Eerik Rummo “Tuhkatriinumängu”. See eksistentsiaalne draama ühendab klassikalise teatri uue aja võimalustega ning viib vaataja tõeliselt lummavatele ja paeluvatale tõe otsingutele.

Koostöös MUDI uue teatri ning kultuuri- ja hariduskeskuse Viimsi Artiumiga pakume lisaväärtust sinu spaapuhkusele, et lisaks kehale ja meelele saaks puhata ka sinu vaim.

Paketi hinnas sisaldub

Lavastuse peategelane Prints, kellele on hinge andnud rahvusvahelise eduga näitleja Pääru Oja, kahtlustab, et elab Lossis Vale-Tuhkatriinuga. Kes on päris Tuhkatriinu ja kus ta on? Sellele küsimusele asubki Prints vastuseid otsima. Tema otsingud on aga täis intriige, ootamatusi ja sügavat inimlikkust, mis tõmbavad vaataja meeled pinevile ning panevad südame kiiremini põksuma. Printsi teele jäävaid omanäolisi karaktereid kehastavad armastatud näitlejad Elmo Nüganen, Ester Kuntu, Mirtel Pohla, Epp Eespäev (Linnateater), Jaanika Arum ja Piret Krumm

Paketi lõplik hind sõltub tubade saadavusest soovitud päeval ja on nähtaval meie on-line broneeringsüsteemis.

Hotelli külalistele pakume

  • Luksusliku SPA18+ saunakeskuse külastust soodushinnaga 27 €/inimene, ajapiiranguta külastus.
  • Paketti saad täiendada ilu- ja tevisehoolitsusega meie Ilu- ja Tervisekeskuse rikkalikust valikust.
  • Atlantis H20 Aquapark eripakkumine Viimsi SPA hotelli registreeritud külalistele: 10 €/üksikpääse (alates 6. eluaastast) ja 25 €/perepääse (2 täiskasvanut ja 2 last kuni 15a).
    Erihinnaga pääse kehtib veepargi piiramatuks korduvkülastuseks kogu hotellis viibimise aja jooksul (sisse registreerimisest kuni hotellist välja registreerimiseni).

Info ja broneerimine

E-post: spatallinn@spatallinn.ee
Telefon +372 606 1001 või +372 606 1008

Broneeri pakett