BRONEERI TUBA

Lihasvastupidavuse treeningud

UUS! LES MILLS GRIT™

Kõrge intensiivsusega intervalltreening ehk HIIT (High-Intensity Interval Training) on treening, mis koosneb lühikestest intensiivsetest treeningintervallidest millele järgnevad taastumisperioodid. Põhiline idee on selles, et annad endast maksimumi, puhkad ja kordad sama uuesti. Olümpiasportlased on seda tüüpi treeninguid kasutanud juba aastaid ja nüüd on see üks populaarseimaid treeningtüüpe maailmas. Ülima füüsilise vormi ja tulemuste saladus ei seisne mitte treeningmahu, vaid selle intensiivsuse tõstmises. LES MILLS GRIT™ treeninguid on parim kasutada lisana põhitreeningu ja muu mõõduka treeningu kõrval. HIIT-treening on raske ja sinu keha vajab aega, et sellest taastuda. LES MILLS GRIT™ sessioone võiks nädalas (maksimaalselt) teha 2 korda. Kui seda teha muu treeningu osana, siis varsti sa lausa lendad.

UUS! LESMILLS GRIT™ STRENGTH

LESMILLS GRIT™ Strength treeningus kasutatakse sind tugevaks ja treenituks muutmiseks ning uskumatult heasse vormi viimiseks kangi, kettaid ja keharaskust.

UUS! Brazil butt lift 45’

Kui soovid vormida oma tuharalihased sama trimmi ja ümaraks nagu Brasiila naistel, siis tule Brazil butt lift 45’ treeningusse. Tõhusas 45 min lihasvastupidavuse treeningus keskendutakse spetsiaalselt ainult tuhara- ja jalalihastele. Lisa vahenditena kasutatakse ka kummipaelu, hantleid ning kange.

BODYPUMP® 

Les Mills BODYPUMP® on lihasvastupidavuse treeningprogramm, kus sooritatakse tõhusaid jõuharjutusi. Tunnis kasutatakse erinevaid raskuseid (kang, kettad, hantlid), seega saab iga harjutaja just endale sobiva koormusega treenida. Väga ideaalne kehakoostise muutmiseks. Tõstab kiiresti lihastoonust ja vähendab rasvaprotsenti. Sobilik ka algajatele ning nii meestele kui naistele!

Kõht, selg & tuhar

Kõht, selg & tuhar on tõhus treening kõhu-, selja-, tuhara- ja reielihastele. Kergele soojendusele järgneb intensiivne lihasvastupidavuse treening, kus sooritatakse mitmekülgseid tõhusaid harjutusi nii abivahenditega kui ka oma keharaskusega. Tund sobib igal tasemel harrastajatele.

CXWORX®

Les Mills CXWORX® on eriti tõhus 30-minutiline funktsionaalne treeningprogramm, mis suunatud kerelihaste, tuharate ja õlavöötme treenimiseks. Lisaks oma keharaskusele kasutatakse spetsiaalset kummituubi ning kettaid.

LES MILLS BARRE™

LES MILLS BARRE™ on 30-minutiline balletist inspireeritud treeningustiil, mille eesmärk on vormida kogu sinu keha. Trenn algab soojendusega, millele järgneb kardiotreening pulsisageduse maksimaalseks tõstmiseks. Seejärel liigutakse edasi balletist inspireeritud lihastrennini, kus kasutatakse kergeid raskusi, ja lõpetatakse spetsiifiliste sihipäraste kogu keha vormivate balletiharjutustega.