BRONEERI ON-LINE

Roosa tund

SH’BAM®

SH’BAM® on Les Millsi poolt väljatöötatud rühmatreening, mis on inspireeritud kõigi aegade kuumimatest tantsuhittidest. SH’BAM on ideaalne moodus, et tõsta oma keha toonust, tehes lihtsaid, kuid samal ajal piisavalt intensiivseid tantsuliigutusi, millega vabastad iseendas asuva “sisemise tähe”, sõltumata sellest, kas sa oled algaja või juba kogenud tantsija.

Les Mills TONE®

LES MILLS TONE® on väljakutseid pakkuv trenn väljaastete, kükkide, funktsionaalse, lihas- ja kardiotreeninguga, mis aitab põletada rohkelt kaloreid ja viia sinu füüsilise vormi uuele tasemele, tehes seda kõike vaid 45 minutiga. Ka alustavaks trenniks hästi sobiv LES MILLS TONE® pakub erinevaid harjutuste variante ja sobib kõigile, hoolimata nende treenitusest ja pakub kõigile võimaluse trenni edukalt kaasa teha.

BODYJAM®

Les Mills BODYJAM® on tantsutreening. Põletab hästi kaloreid, hoiab keha vormis, parandab koordinatsiooni ja pakub igale tantsuharrastajale super elamuse. Viimased hitid, popid tantsuliigutused ning super treenerid pakuvad sulle tõelise elamuse!

BODYCOMBAT®

Les Mills BODYCOMBAT® treeningprogramm ühendab endas erinevad võitluskunstid (karate, poks, taekwondo jne.), millede liikumised ja löögid on muusika saatel kombineeritud tunniajaseks energiliseks kardio treeninguks. Tule ja ela ennast välja ning põleta rohkelt kaloreid!

ZUMBA®

ZUMBA® on emotsionaalne tantsuline fitness programm. Iga tants on programmis ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke ning finess elemente. ZUMBA tunnine treeningprogramm sisaldab peaaegu kõikide tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude, lisaks kõhutantsu, hip-hopi, tango jt. tantsude elemente ning kogu treening kulgeb 10-15 erineva tantsuloo saatel, kiirete ja aeglasemate rütmide vaheldudes. Samal ajal lisatakse märkamatult lihaskoormust tõstvaid aeroobikaelemente, mida vastavalt treeningul osaleja soovile võib ka ära jätta, jätkates ainult tantsulise liikumisega. ZUMBA® sobib KÕIGILE, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Tantsude ülesehitus on lihtne ning ei ole vaja oma pead liigselt sammude järjekorra meelespidamisega koormata. Seletamatud emotsioonid ning kiiresti kaduvad kilod on muutnud ligi 5 miljonit inimest nüüdseks juba 75 riigist üle kogu maailma tõelisteks ZUMBA fanaatikuteks.

BODYATTACK® 

Les Mills BODYATTACK® on spordist inpireeritud intervalltreening, milles intensiivsed liigutused, lihtsad liikumised ja tempokas muusika moodustavad ühe mõnusa higistamise ja kalori kulutamise treeningu. Parandab vastupidavust, jõudu ja üldist füüsilist vormi. Põletab keskmiselt 675 kalorit. Vormib kiiresti keha ning parandab südame ja kopsude tööd.

Spinning

Spinning ehk siserattatreening on muusika saatel ja treeneri juhendamisel grupiviisiliselt toimuv jalgrattasõit spetsiaalsel rattal, kus on reguleeritavad nii sadula ja lenkstangi kõrgus kui ka koormus. Muusika dikteerib sõidutempo, koormust saab igaüks reguleerida ise. Treening algab soojendusega, kus kõige madalamal koormusel sõidetakse kiires tempos. Edasi tõstetakse vähehaaval koormust, sõites erinevates asendites. Intervall treeningu puhul aga sõidetakse vahelduvalt madala ja kõrge koormusega, treenides just südamelihaseid. Sobiv kõigile, ka ülekaalulistele (treenitakse istudes, ei koorma liigselt liigeseid). Eriti sobiv meestele, kuna see ei nõua erilist koordinatsiooni, võimaldab aga treenida väga suure koormusega.

Myride+ siserattatreening

Myride+ siserattatreening – igavad siseratta treeningud on nüüdseks ajalugu! Innovaatiline Myride+ toob kindlasti palju põnevust ja uudsust spinningutundi. Myride+ on justkui sport kinosaal, kus võimalik treenida koos Tour de France’il või näiteks avastada metsikut California loodust.

Myride+ koosneb 3 erinevast moodulist:

  • LIVE– siseratta treener kombineerib soovitud maastiku ja muusika ise ning vastavalt sellele toimub ka treeningu ülesehitus.
  • TOUR COACH– rattasõit taustmuusikaga maailma eri looduskaunitest paikadest koos virtuaalse treeneri näpunäidetega.
  • STUDIO COACH– siserattatreening virtuaalse treeneri juhendamisel

SpinInterval 50 min ja 60 min

SpinInterval 50 min ja 60 min on suurema koormusega intervall treening, kus sõidetakse vahelduva tempoga.

 

Vesiaeroobika

Vesiaeroobika tund toimub rinnuni vees, kus jälgitakse, et kehaasend oleks hästi kontrollitav. Koormatakse kõiki lihasgruppe, sellises vee sügavuses toimub enamus treeninguid. Vee keskkonna erilisust kasutades saab hoopis teistmoodi kehalise aktiivsuse kogemuse. Vees liikumisel on eesmärgiks võimalikult suurt vee vastupanu saavutada ning sellega organismile suurt koormust anda. Vees on pulsisagedus madalam, mistõttu treenida saab tugevamalt, jäädes aeroobsesse treeningufaasi. Koormust saavad kõik lihased ning liigesed pääsevad põrutustest ja venitustest.

AquaMix

AquaMix tunnis üllatud, kuidas vees on võimalik treenida – erinevad stiilid vahelduvad tunni lõikes, kasutatakse vahendeid, koormus sobib kõikidele.

AquaFit

AquaFit on vesiaeroobika tund, kus keskendutakse vastupidavuse ja koordinatsiooni arendamisele ning treenitakse rühti parandavaid ja toetavaid lihasgruppe, tunnis kasutatakse ka erinevaid vahendeid.

Hoolitsuse tüüp Hind / Hind klubikaardiga

€   /