BRONEERI ON-LINE

Ambulatoorsed ravipaketid

Hoolitsuse tüüp Hind / Hind klubikaardiga

Seljaravi pakett veebruaris 102€ 120€   /   108€

Pakett sisaldab arsti konsultatsiooni ja 12 taastusravi protseduuri valikust:

 • individuaalne füsioteraapia saalis või basseinis 30 min
 • MasterCare venitusravi füsioterapeudi juhendamisel
 • aparaatne ravi (magnet-, elektriravi jms)
 • seljamassaaž 20 min või veealune duššmassaaž
 • parafiin-osokeriitravi või mudamähis

Ravi algab arsti konsultatsiooniga, mille käigus koostatakse personaalne raviprogramm. Soovituslik raviprotseduuride sagedus on 2 ravi päevas, 2-3 päeva nädalas.

Pakett on saadaval ka kinkekaardina.

Loe VIIMSI TEATAJAS ilmunud artiklit  seljavalu ning seljaravi paketi kohta!

Füsioteraapia pakett 75€   /   67,50€

Pakett sisaldab

 • taastusarsti konsultatsiooni
 • 5 füsioteraapia seanssi 30min

Viimsi SPA Tervisekeskuses on parim keskkond taastusraviks – individuaalne teraapiaruum, 25-meetrine bassein ja jõusaal, ning lai valik aparaatseid raviprotseduure (magnet-, laser-, elektriravi jms). Füsioterapeudi vastuvõtul leitakse lahendus erinevatele skeletilihassüsteemi probleemidele. On selleks siis igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav valu, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem.

Pakett on saadaval ka kinkekaardina.

Immuunsüsteemi toetav pakett 65€   /   58,50€

Sügis-talvine hooaeg toob kaasa lühikesed päevad, jahedad ja niisked ilmad ning seeläbi ka väsimuse koos suurema riskiga haigestumiseks. Immuunsust toetav pakett on loodud nii organismi vastupanuvõime tugevdamiseks ja külmetushaiguste ennetamiseks kui ka organismi toetamiseks haiguse järgsel perioodil.

Pakett sisaldab:

 • 5 korda SAD-valgusravi (à 30 min)
 • 5 korda soolaravi (à 40 min)
 • D-vitamiini taseme määramist veres

Pakett on saadaval ka kinkekaardina.

SAD-valgusravis kasutatakse spetsiaalseid päevavalgust imiteerivaid lampe, mis aitavad ennetada ja leevendada talvemasendust. SAD on lühend väljendist Seasonal Affective Disorder ehk sesoondepressioon. Tegemist on nn talvemasendusega, millega võib kaasneda väsimus, tüdimus, või unehäired. SAD-valgusravi mõjutab käbinäärme hormooni melatoniini ainevahetust. Selle hormooni tase organismis on kõrgem öösiti, et soodustada uinumist. Sügistalvisel ajal võib melatoniinitase olla kõrge ööpäev läbi, tekitades ka päevasel ajal väsimustunnet ja unisust. SAD-valgusravi kuur aga aitab sisemise kella taas õigesse rütmi saada, mille tulemusel muutub enesetunne reipamaks ja paraneb organismi kaitsevõime.

Soolaravis kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga soola aerosooli, mille sisehingamine stimuleerib hingamisteede kaitsemehhanisme. Paljude aastate kogemused viitavad sellele, et sool ravib ja leevendab mitmeid tervisehäireid, tagades igapäevase füüsilise ja psühholoogilise heaolu. Soolaravi aitab vastu panna stressile ja tugevdab immuunsüsteemi, ravib kroonilisi hingamisteede infektsioone (krooniline nohu, bronhiit, põskkoopapõletik) ja aitab taastuda haiguse järgsel perioodil, mil organismi immuunsus on langenud.

Tänapäeval seostatakse D-vitamiini madalat taset suurema riskiga haigestuda pahaloomulistesse kasvajatesse, diabeeti, südamehaigustesse ja infektsioonihaigustesse. D-vitamiin mõjutab immuunsüsteemi ja tugevdab lihaseid, parandab koordinatsiooni ning vähendab kukkumiste ohtu. D-vitamiini vaegusest võivad märku anda luuvalud, lihaste nõrkus ja sage kukkumine, kuid vaegus võib esineda ka igasuguste sümptomiteta. Parim viis selle avastamiseks on D-vitamiini sisalduse määramine veres.

Aparaatse taastusravi pakett 40€   /   36€

Pakett sisaldab:

 • arsti konsultatsiooni
 • 6 füüsikalist raviteenust (elektriravi, magnetravi, laserravi jms).

Pakett on saadaval ka kinkekaardina.

Pakett ravivõimlemine basseinis 70€   /   63€

Pakett sisaldab:

 • arsti konsultatsiooni
 • 10 korda vesivõimlemist ja/või süvaveejooksu rühmas füsioterapeudi juhendamisel.