BRONEERI ON-LINE

Raviteenused

Hoolitsuse tüüp Hind / Hind klubikaardiga

Veeprotseduurid €   /  

Massaaživann erinevate ürdilisanditega 15 min 13€   /   11,70€

Lõõgastav massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega stimuleerib vereringet ja rahustab meeli. Pärlivann on eelkõige rahustava ja stressi maandava toimega. Soe vesi ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.

MÄNNIOKKA lisand – leevendab stressi, üleväsimust ja kurnatust. Parandab verevarustust ning aktiveerib ainevahetust. Tasakaalustab organismi nii vaimselt kui füüsiliselt. Leevendab liigesvalusid, vereringehäireid, lihas- ja liigesvalusid.

MITMEÜRDI lisand – reumaatilised ja tugiliikumissüsteemi vaevused, valuvaigistav, üldtoniseeriv.

KUMMELI lisand – rahustab, hooldab ja toidab nahka. Kaitseb ja rikastab nahka mahedate naturaalsete õlidega, mis omavad põletikuvastast toimet. Sobib tundlikule ja kuivale nahale, allergia- või põletikunähtudega nahale, raseduse ajal.

Massaaživann kahele erinevate ürdilisanditega 20 min 20€   /   18,00€

Massaaživann aromaatsete ja hooldavate ekstraktidega nautimiseks koos kaaslasega. Soe vesimassaaž ja ravimtaimedest valmistatud erinevad ürdikontsentraadid pakuvad lõõgastust ja heaolutunnet.

Lõõgastav massaaživann magneesiumiga 20 min 20€   /   18€

Magneesium on oluline mineraalaine, mis aitab vähendada lihaspingeid, ärevust ja stressi. Eriti hästi omandab meie keha magneesiumi naha kaudu soojas vannivees. Lõõgastav vesimassaaž koos magneesiumiga sobib hästi nii magneesiumi puuduse ennetamiseks kui ka leevendamiseks.

Piima-massaaživann 15 min 20€   /   18€

Piimavann on olnud sajandeid hinnatud moodus naha niisutamiseks ja silendamiseks. Piimavannil on unikaalne, eriti pehmelt kooriv toime, tänu sisalduvas piimhappes. Eemaldades surnud naharakud, tundub nahk värskem ja noorem. Samuti on vannil toitev ja niisutav mõju kuivale nahale. Sisaldab rikkalikult vitamiine, eriti vitamiin E ja tsinki, mis aeglustavad vananemisprotsessi ja muudavad naha elastsemaks.

Veealune duššmassaaž 20 min 18€   /   16,20€

Veealune manuaalne massaaž stimuleerib vereringet ja leevendab lihaspingeid. Voolikust surve all tulevat (0,6-1,5 atm) veejuga juhtides masseeritakse kogu keha, alustades jalgadest ja lõpetades kaela piirkonnas. Vette lisatud aromaatsed ürdilisandid muudavad vesimassaaži veelgi nauditavamaks.

Veealune vaakummassaaž 20 min 18€   /   16,20€

Veealune massaaž teostatakse vannis, kuid tavalise survedušši asemel kasutatakse massaaživahendina vaakumotsikut. Protseduuri läbiviimine vee keskkonnas tugevdab märkimisväärselt vaakummassaaži tõhusust tänu vaakumi ja vee sünergiale. Massaaži tegemisel järgitakse üldiseid klassikalise massaaži põhimõtteid, kasutades survet, raputamist, silitamist ja ka vibreerivaid liigutusi.

Vaakummassaaž parandab lümfi- ja vereringet, ning  kiirendab kudede ainevahetust. Selle tulemusena paraneb naha, naha aluskoe ja sidekoe üldine seisund, samuti mõjutab see tõhusalt tugi-liikumisaparaadi seisundit. Protseduur on sobilik nii kogu keha massaažina, kui ka lokaalsete probleemide (eriti selja- ja liigesvaevused). Ka aitab see protseduur tselluliidi- ja rasvumisprobleemidega võitlemisel. Massaažiprotseduuri lõpetab lõõgastav ürdivann. Soovitav on seda protseduuri teha kuuridena, 6-15 korda, soovitavalt kas iga päev või üle päeva.

Massaaživann jalgadele 10€   /   9€

Protseduur aktiveerib vere- ja lümfiringet ning leevendab lihaspingeid, aidates vähendada turseid ja raskustunnet jalgades. Sobib nii  külmetavate kui ka rahutute  jalgade puhul, samuti traumade järelravis. Vanni seintest tulevad veejoad panevad vee pöörlema, tekitades keeriseid ja  mõjudes pehme veemassaažina. Vanniveele lisatakse erinevaid lisandeid vastavalt näidustustele. Otstarbekas kasutada südamehaiguste korral, kui üldvannid on vastunäidustatud.

Soojusravi €   /  

Soojendav mäevahahooldus 15 min 15€   /   13,50€

Lokaalne parafiin-osokeriidi soojaprotseduur, mis sobib hästi pinges lihaste lõõgastamiseks (näiteks enne massaaži), valu ja põletiku leevendajana ning vereringe parandajana. Soojuse toimel laienevad naha kapillaarid ning paraneb vere- ja lümfiringe. Osokeriidi ehk mäevaha lisamine parafiinile tõstab segu soojus-mahtuvust ja osokeriidis sisalduvad eeterlikud õlid pakuvad põletikuvastast toimet. Parafiin-osokeriitravi on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega. Sobib väga hästi krooniliste lihas- ja liigesvaevuste leevendamiseks.

Soojendavad parafiinikindad 15 min 15€   /   13,50€

Hooldus on soojendava, nahka hooldava, vereringet parandava ning paikset ainevahetust soodustava toimega. Parafiinravi sellisel kujul vähendab valu sõrmeliigestes- ja väikestes labakäe lihastes ja kõõlustes. Sobib hästi kuiva naha puhul, vähendab nahalõhesid sõrmedel

Mudamähis 20 min 18€   /   16,20€

Kasutatakse mudaravi tegemiseks Eesti ravimuda, mis sisaldab rikkalikult mitmesuguseid bioloogiliselt aktiivseid aineid, mineraalaineid ja metalle. Ravimuda on kõrgelt hinnatud humiinainete sisalduse poolest, mis aeglustavad liigeste kulumise kulgu ja vähendavad reumaatiliste põletike aktiivsust. Haiguskoldes soodustab mudaravi tursete imendumist, lõõgastab lihaseid, vähendab valu ja põletikku. Loiult kulgevaid kroonilisi haigusi võib mudaravi ajutiselt ägestada, soodustades sellega aga kiiremat paranemist. Raviprotseduure tehakse aplikatsioonidena, st kuni 45 kraadini soojendatud mudamähistega, mis asetatakse ravi vajavale kohale. Mudaprotseduure tehakse kord päevas iga päev või üle päeva.

Mudaravi põhilised ravinäidustused: liigeste, lülisamba ja lihaste-kõõluste haigused ning traumad, armid, liigesjäikus, ekseem, psoriaas. Mudaravi ei saa kasutada järgnevatel juhtudel: kõik ägedad põletikulised protsessid, haiguste ägenemise faas, pahaloomulised kasvajad, emaka müoom ja fibromüoom, munasarjatsüstid, igat liiki verehaigused, verejooksud ja nendeks kalduvus, väljendunud südamepuudulikkus, kõrgvererõhutõbi, rasedus.

Enne mudaravi on vaja konsulteerida arstiga!

Aparaatne ravi €   /  

Lymphastim lümfidrenaaž 30 min 20€   /   18€

Lümfidrenaaž Lymphastim aparaadi abil on kaasaegne ja efektiivne meetod, mida kasutatakse nii meditsiinis kui ka iluravis. Lümfidrenaaž aktiveerib lümfi- ja vereringet ning kiirendab ainevahetust kudedes, aidates kaasa jääkainete eemaldamisele ja toetades immuunsüsteemi. Lymphastim vähendab turseid ja „raskete jalgade“ sündroomi. Juba esimese seansi järgselt on tunda kergustunnet jalgades. Lümfidrenaaži teostatakse spetsiaalsete õhukambritest koosnevate pükstega, milles tekivad aeglaselt liikuvad survelained. Massaaži surve ja rütm seatakse vastavalt kliendi vajadustele. Vastunäidustusteks on akuutne tromboflebiit, veenitromboos, veenilaiendid, palavikulised haigused,epilepsia, glaukoom, maksa- ja neerupuudulikkus, südamestimulaator, liigeste endoproteesid, infektsioonhaigused, akuutne pehmete kudede trauma, rasedus.

Laserravi ~15 min 10€   /   9,00€

Laserravis kasutatakse nn pehmeid (hügieenilisi) laserkiiri, mis on võimelised tungima kudedesse kuni 7-8 cm sügavusele. Laserkiirte toimel langeb valuretseptorite tundlikkus (valuvaigistav efekt), paraneb verevarustus ja ainevahetus kudedes, väheneb turse (põletikuvastane efekt). Patsiendi enesetunne paraneb tavaliselt kiiresti. Ravikuuri pikkuseks soovitatakse minimaalselt 3 protseduuri, maksimaalselt 10-12 protseduuri.

Elekterravi ~15 min 10€   /   9,00€

Elekterravi liikidest pakume iontoforeesi ja erinevaid impulssvoole, milledel on hea valuvastane toime.

Ultraheliravi ~15 min 10€   /   9,00€

Põhiliseks näidustuseks on kroonilised ja alaägedad põletikulised protsessid pehmetes kudedes ja liigestes, samuti armkudede ja vanade liiteliste protsesside pehmendamine.

Magnetravi ~15 min 10€   /   9,00€

Magnetravil on tugev tursevastane ja vereringet parandav toime. Kasutatakse edukalt traumade ja veenipõletike ravis, sobib ka alaägedate ja krooniliste liigespõletike raviskeemi.

Inhalatsioon ~15 min 10€   /   9,00€

Inhalalatsiooniaparaadi abil pihustatakse ravimi lahus nii peenteks osakesteks, et koos sissehingatava õhuga jõuab see hingamisteedesse. Seal avaldab ravim limaskestadele soovitud toimet. Kasutame krooniliste või ägedate hingamisteede haiguste ravimiseks rögalahtistavaid, põletikku ravivaid, niisutavaid või hingamisteid laiendavaid inhalatsioone.

Seljamassaaž seljamassaažitoolil ~15 min 3€   /   2,70€

Tõhus lisavahend käsimassaažile.Tugevdab verevarustust ja kiirendab ainevahetust ning kaotab lihastes väsimustunde.

Medy Jet vesimassaaživoodi ~15 min 13€   /   11,70€

Medy Jet on heaks alternatiiviks käsimassaažile. Tegemist on lõõgastava vesimassaaživoodiga, milles on ühendatud vee, soojuse ja massaaži koosmõju. MedyJet massaaž vähendab lihaspingeid ja tekitab heaolutunde.

 

Lokaalne Bioprton valgusravi ~15 min 10€   /   9€

Bioptron valgusravi kujutab endast polariseeritud valguskiirte kasutamist stimuleerimaks organismi enese bioloogilisi protsesse. Avaldab positiivset ja samas õrna mõju organismi regenereerimisvõimele, olles eriti soositud laste ja eakate patsientide ravimisel. Kasutatavad valguslained ei ole ultraviolettkoostisega. Valgusravi on näidustatud paljude nahaprobleemide, sealhulgas allergiliste ja bakteriaalsete nahapõletike korral, valgusravi soodustab ka haavade ja haavandite paranemist.

SAD valgusteraapia 30 min 10€   /   9€

SAD päevavalgusteraapia talvemasenduse ennetamiseks ja leevendamiseks. Sesoondepressioon on levinud just päikesevaestes maades nagu Eesti. Talvel on päevad lühemad ning päikest ja valgust vähem. See ongi üks peamisi tegureid talvemasenduse taga. Raviks kasutatakse spetsiaalseid päevavalgust imiteerivaid lampe.  Sobib hästi  immuunsüsteemi tugevdamiseks, väsimuse ja masenduse vastu võitlemiseks. Soovitame parima tulemuse saavutamiseks valguteraapiat ravikuurina.

Soolakoobas täiskasvanu 40 min 10€   /   9€

Soolaraviks kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mille sissehingamisel satub sool hingamisteede limaskestadele. Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks. Samuti sobib soolaravi suitsetajatele ja tolmuse töö tegijatele.

Soolakoobas täiskasvanu 4 korda 40 min 30€   /   27€

Soolaraviks kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mille sissehingamisel satub sool hingamisteede limaskestadele. Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks. Samuti sobib soolaravi suitsetajatele ja tolmuse töö tegijatele.

Soolakoobas laps kuni 14 a. 40 min 6€   /   5,40€

Soolaraviks kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mille sissehingamisel satub sool hingamisteede limaskestadele. Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks. Samuti sobib soolaravi suitsetajatele ja tolmuse töö tegijatele.

Soolakoobas laps kuni 14 a. 4 korda 40 min 18€   /   16,20€

Soolaraviks kasutatakse väga madala kontsentratsiooniga kuiva keedusoola aerosooli, mille sissehingamisel satub sool hingamisteede limaskestadele. Soolaravi kasutatakse eelkõige krooniliste hingamisteede haiguste, sealhulgas astma, kroonilise bronhiidi, kroonilise põskkoopapõletiku, kroonilise nohu, kroonilise kurgumandlite ja/või neelupõletike raviks. Samuti sobib soolaravi suitsetajatele ja tolmuse töö tegijatele.

Nõelravi 30 min 39€   /   35,10€

Nõelravi kuulub traditsioonilise Hiina meditsiini valdkonda. Hiina naturaalfilosoofial põhinev meetod võimaldab diagnoosida organismi kõrvalekaldeid juba nende varases staadiumis, kui inimest kimbutab stress, väsimus, unehäired, lihaspinged, pearinglus, käte-jalgade, selja- ja peavalu, seedehäired jm. Traditsioonilised terviseuuringud sel puhul veel haigust ei kinnita – see periood on seotud haiguse funktsioonihäirega ja hõlpsasti ravitav just traditsiooniliste Hiina meditsiini meetoditega (punktmassaaž, nõelravi, bioloogiliselt aktiivsete punktide mõjutamine koirohu sigarettidega jm.).

Nõelravi kasutatakse paljude haiguste ravis nii iseseisva meetodina kui kompleksravis. Kaasajal on nii lääne kui Hiina ravi kombineerimine paljude haiguste korral väga efektiivne ja laialt kasutatav kõikjal maailmas. Ägedate haiguste ravis kasutatakse eelkõige lääne ravimeetodeid, ägeda seisundi taandumisel toimib hästi hiina ravi. Nõelravi aitab kosuda peale rasket haigust ja tõsta organismi vastupanu infektsioonidele.