BRONEERI ON-LINE

Vabad töökohad – Müügiosakonna juht

Ootame Sind liituma meie meeskonnaga ja müügiosakonda juhtima.

SPA TOURS OÜ on üks vingemaid tegijaid Eesti spaa-maastikul ja seda juba 2002. aastast alates. Ettevõte opereerib Tallinn Viimsi SPA, Meresuu SPA ja Grand Rose SPA hotelle ning Atlantis H2O veekeskust. Pakume oma klientidele Eestist, Soomest, Lätist, Venemaalt ja teistest riikidest parimat teenindust ja lõõgastavat spaapuhkust kolmes eriilmelises Eesti piirkonnas – Tallinnas, Narva-Jõesuus ja Saaremaal.

 

Sinu töö sisuks

on ettevõtte müügieelarve koostamine ning ellu viimine, juhtides meie pühendunud müügimeeskonda efektiivselt ja innustavalt. Sa analüüsid müügitulemusi, turu hetkeseisu ja konkurentide tegemisi, jälgid müügitegevuste tulemuslikkust ja motiveerid oma müügitiimi Viimsis, Narva-Jõesuus ja Kuressaares.

Ootame Sind kandideerima

kui Sul on kõrgharidus ja eelnev juhtimis- ja müügikogemus hotellindus- või turismisektori ettevõttest. Oled hea organiseerimis- ja koostöövõimega, suurepärase suhtlemisoskusega ning hea pingetaluvusega. Lisaks eesti keele oskusele on Sul väga hea inglise keele oskus, kasuks tuleb hea vene ja soome keele oskus.

Meie juures ootavad Sind

professionaalsed ja sõbralikud kolleegid, huvitavad eesmärgid ja väljakutseid pakkuv töö pidevalt arenevas ettevõttes ning rohkelt sportimis- ja lõõgastumisvõimalusi pakkuv töökeskkond.

Kandideerimiseks saada oma CV koos plagasooviga e-postile personal@spatallinn.ee märksõnaga „Müügiosakonna juht“.

Tööaeg: täistööaeg
Töö asukoht: Viimsi
Lisainfo: Hardi Kerde, tel 606 1001
Ootame Sinu CV-d hiljemalt 22.06.2019.