BRONEERI ON-LINE

Vabad töökohad – Soome ja Skandinaavia turu müügijuht

Ootame Sind liituma meie meeskonnaga

SPA TOURS OÜ on üks vingemaid tegijaid Eesti spaa-maastikul ja seda juba 2002. aastast alates. Ettevõte opereerib Tallinn Viimsi SPA, Meresuu SPA ja Grand Rose SPA hotelle ning Atlantis H2O veekeskust. Pakume oma klientidele Eestist, Soomest, Lätist, Venemaalt ja teistest riikidest parimat teenindust ja lõõgastavat spaapuhkust kolmes eriilmelises Eesti piirkonnas – Tallinnas, Narva-Jõesuus ja Saaremaal.

 

Sinu töö sisuks

on Viimsi SPA, Grand Rose SPA ja Meresuu SPA hotellide ning nende lisateenuste aktiivne müük Soome ja Skandinaavia turgudel. Lisaks uute kliendisuhete loomine ja klientide nõustamine hotelli teenuste valikul, andmebaasi haldamine ning arendamine, müügipakkumiste koostamine.

 

 

Ootame Sind kandideerima

kui Sul on müügitöö kogemus, lai silmaring ja aktiivne kontaktvõrgustik, tulemustele orienteeritud tahe ja suurepärane suhtlemisoskus, lisaks arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel, Outlook). Sul väga hea soome keele oskus kõnes ja kirjas ning väga hea eesti ja inglise keele oskus. Kasuks tuleb töökogemus hotellinduses või spaa-valdkonnas ja Eesti turu tundmine.

Meie juures ootavad Sind

sõbralik ja toetav meeskond, mitmekülgne ja huvitav töö pidevalt arenevas ettevõttes, kaasaegsed töötingimused ja konkurentsivõimeline töötasu ning rohkelt sportimis- ja lõõgastumisvõimalusi koos ettevõttesiseste soodustustega.

 

Kandideerimiseks saada oma CV koos plagasooviga e-postile personal@spatallinn.ee märksõnaga „Soome turu müügijuht“.

Tööaeg: täistööaeg
Töö asukoht: Viimsi
Lisainfo: Hardi Kerde, tel 606 1001
Ootame Sinu CV-d hiljemalt 22.06.2019.