BRONEERI TUBA

SPA18+ spaapuhkus kahele vaid 79€

Lõõgastav spaapuhkus kahele koos piiramatu SPA18+ saunakeskuse külastusega.

Broneeri pakett
 • Wellness pakett

  Majutuspakett koos spaahoolitsuse, hommiku- ja õhtusöögi ning saunakeskuse külastusega.

  Hind alates 70 € / inimene / 1 öö

 • Spaa Romantika

  Romantiline majutuspakett kahele koos duaalmassaažiga ja piiramatu SPA18+ külastusega.

  Hind alates 189 € kahele / 1 öö

 • Kontakt ja asukoht

  Võta meiega ühendust
  Telefon: +372 606 1000
  E-post: info@spatallinn.ee

  Vaata asukohta

  Rannad ja saared

  Rannad ja saared Viimsi lähistel

  Viimsis ja selle lähiümbruses asuvad imekaunid rannad, mis on kujunenud kohalike lemmikpaikadeks. Samuti on võimalik nii Viimsist kui Tallinnast istuda paadile ning külastada põhjaranniku imelisi pärleid: Aegna saart, Prangli saart, Naissaart.

   

   

  Rannad Viimsis ja Tallinnas

  Haabneeme rand Viimsis asub Tallinn Viimsi SPA-st kõigest kilomeetri kaugusel. Rannas on suur laste mänguväljak, jäätise kiosk ning kohalike seas armastatud RootSu rannabaar.

  Viimsist 5,4 km kaugusel asub Pirita rand, mis on Tallinna suurim suplusrand. Rannas on riietuskabiinid, hoiukapid, laste mänguväljakud ja pallimänguväljakud. Suvehooajal töötavad rannabaar, kioskid ning toimub kandekaubandus. Saad laenutada ka rannatoole.

  Prangli saar

  Prangli saar on Põhja- Eesti ainuke põlisasustusega, päris oma traditsioonide ja külalislahke rahvaga paik. Avastamist väärivad maastikukaitseala, luitemaastikud ja erinevad rannad, kiviaedadega ääristatud värvikaid lugusid peitvad külateed, armas kirik ning muuseum. Maitseelamusi pakub merevaatega RootSu saare-resto. Sadamas toimuvad stiilsed peod ja muud üritused.

  Saarele toimuvad regulaarsed päevareisid Leppneeme sadamast.

  Suviti toimuvad Pranglile regulaarsed inglise- ja eestikeelsed päevareisid, tellimusel ka soome- ja venekeelsed retked, mida korraldab Prangli Reisid.

  Naissaar

  Naissaar on Tallinnast kümnekonna kilomeetri kaugusel asuv looduskaunis saar, mis võlub ilusa liivaranna, mitmekesiste matkaradade ja tsaariaegsete merekindluse rajatistega. Igasuvisel Nargen Festivalil pakuvad Naissaarel kultuurielamusi kõrgetasemelised kontserdid ja etendused.

  Saare ida- ja lõunarannikul on puhta liiva ning looduslike rannaroosidega paradiisirannad. Enamik saarest on kaetud ürgsemetsaga, kus juulis saad noppida värskeid mustikaid, augustis-septembris aga pohli.

  Vaata reisiliiklust Naissaarele.

  Aegna saar

  Aegna on maastikukaitseala, eesmärgiga kaitsta siinseid metsa- ja rannikukooslusi, samuti haruldasi liike ning nende elupaiku. Aegna saarel asuvad endised militaar-rajatised, suur kivikülv, vana kalmistu, maagiline kivilabürint, erinevad matkarajad ning kaks telkimis-lõkkekohtadega supelranda.

  Vaata reisiliiklust Aegnale.