BRONEERI ON-LINE

Kõik kontaktid

Tegevjuht

Hardi Kerde
E-post: hardi.kerde@spatallinn.ee
Telefon: +372 606 1001

Personalijuht/jurist

Enrico Kaljurand
E-post: enrico.kaljurand@spatallinn.ee
Telefon: +372 606 1111

 

Müük ja turundus

Müügiosakonna juht
Soome ja Rootsi turu müügijuht
Merike Kivisaar-Sander
Telefon: +372 558 6386
E-post: merike@meresuu.ee

Vene, Läti ja Leedu turgude müügijuht
Jelena Lirisman
Telefon: +372 606 1019
E-post:  jelena@spatallinn.ee

Konvrentsid ja seminarid
Helen Saul

Telefon: +372 606 1199
E-post: helen.saul@spatallinn.ee

On-line kanalite müügijuht
Elena Noormaa
Telefon: + 372 606 1008
E-post: elena@spatallinn.ee

Käibejuht
Airi Soomaa

Telefon: +372 606 1008
E-post:  airi.soomaa@spatallinn.ee

Müügiassistent
Evelin Täht
Telefon: +372 606 1001
E-post: evelin.taht@spatallinn.ee

Müügiassistent
Merike Sillamaa

Tel. +372 606 1008
E-post: merike.sillamaa@spatallinn.ee

Turundusjuht
Norbert Kaareste

Tel. +372 606 1011
E-post: norbert.kaareste@spatallinn.ee

Turundusassistent
Liis Rebane

Telefon: +372 606 1020
E-post: liis.rebane@spatallinn.ee

 

Hotell

Hotelli vastuvõtt
Telefon: +372 606 1000
E-post: hotell@spatallinn.ee

Hotelli vastuvõtujuht Evelin Lirisman
Telefon: +372 606 1117
E-post: evelin.lirisman@spatallinn.ee

Müügiosakonna juht Merike Kivisaar-Sander
Telefon: +372 558 6386
E-post: merike@meresuu.ee

Spaa- ja saunakeskus

Spaa-ja saunakeskuse vastuvõtt
Telefon: +372 606 1100
E-post: saun@spatallinn.ee

Spaa- ja saunakeskuse juht Ainika Süld
Telefon:+372 606 1113
E-post: ainika@spatallinn.ee

Ilu-ja tervisekeskus

Ilu-ja tervisekeskuse vastuvõtt, hoolitsuste broneerimine
Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee

Ilu-ja tervisekeskuse juht Kai Seppik
Telefon: +372 606 1102
E-post: kai@spatallinn.ee

Tervisekeskuse peaarst Katrin Traat
Telefon: +372 606 1166
E-post: katrin.traat@spatallinn.ee

 

Spordiklubi

Spordiklubi vastuvõtt, treeningutele broneerimine
Telefon: +372 606 1100
E-post: sport@spatallinn.ee

Spordiklubi peatreener Kersti Ojalill
E-post: kersti@spatallinn.ee

Lastekeskus

Lastekeskus “Rõõmupisik”
Telefon: +372 606 1027
E-post: lastekeskus@spatallinn.ee

Lastekeskuse juht Pille-Riin Kelder
Telefon: +372 606 1113
E-post: pille-riin@spatallinn.ee