BRONEERI ON-LINE

Kõik kontaktid

Tegevjuht

Karita Orusaar
E-post: karita@spatallinn.ee
Telefon: +372 520 3310

Müügiosakond

Müügiosakonna juht
Soome ja Rootsi turu müügijuht
Merike Kivisaar-Sander
Telefon: +372 558 6386
E-post: merike@meresuu.ee

Elena Noormaa
On-line kanalite müügijuht
Telefon: + 372 606 1008
E-post: elena@spatallinn.ee

Helen Saul
Konvrentsid ja seminarid

Telefon: +372 606 1199
E-post: helen.saul@spatallinn.ee

Tiiu-Tuuli Sulg
Telefon: +372 606 1110
E-post: tiiu-tuuli@spatallinn.ee

Vene, Läti ja Leedu turgude müügijuht
Jelena Lirisman
Telefon: +372 606 1019
E-post:  jelena@spatallinn.ee

Müügiassistent Evelin Täht
Telefon: +372 606 1001
E-post: evelin.taht@spatallinn.ee

Turundusspetsialist Elina Peekmann
Telefon: +372 606 1020
E-post: elina@spatallinn.ee

 

Hotell

Hotelli vastuvõtt
Telefon: +372 606 1000
E-post: hotell@spatallinn.ee

Hotelli vastuvõtujuht Evelin Kalmus
Telefon: +372 606 1117
E-post: evelin.kalmus@spatallinn.ee

Müügiosakonna juht Merike Kivisaar-Sander
Telefon: +372 558 6386
E-post: merike@meresuu.ee

Spaa- ja saunakeskus

Spaa-ja saunakeskuse vastuvõtt
Telefon: +372 606 1100
E-post: saun@spatallinn.ee

Spaa- ja saunakeskuse juht Ainika Süld
Telefon:+372 606 1113
E-post: ainika@spatallinn.ee

Ilu-ja tervisekeskus

Ilu-ja tervisekeskuse vastuvõtt, hoolitsuste broneerimine
Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee

Ilu-ja tervisekeskuse juht Kai Seppik
Telefon: +372 606 1102
E-post: kai@spatallinn.ee

Tervisekeskuse peaarst Katrin Traat
Telefon: +372 606 1166
E-post: katrin.traat@spatallinn.ee

 

Spordiklubi

Spordiklubi vastuvõtt, treeningutele broneerimine
Telefon: +372 606 1100
E-post: sport@spatallinn.ee

Spordiklubi peatreener Kersti Ojalill
E-post: kersti@spatallinn.ee

Lastekeskus

Lastekeskus “Rõõmupisik”
Telefon: +372 606 1027
E-post: lastekeskus@spatallinn.ee

Lastekeskuse juht Pille-Riin Kelder
Telefon: +372 606 1113
E-post: pille-riin@spatallinn.ee