BRONEERI TUBA

Kõik kontaktid

Tegevjuht

Hardi Kerde
E-post: hardi.kerde@spatallinn.ee
Telefon: +372 606 1001

 

Müük

Müügiosakonna juht
Kaarel Korjus
Telefon: +372 606 1019
E-post: kaarel.korjus@spatallinn.ee

Eesti turu ja konverentside müügijuht
Harry Liipa 

Telefon: +372 5660 4285
E-post: harry.liipa@spatallinn.ee

Müügiassistent
Merike Sillamaa

Telefon: +372 606 1008
E-post: merike.sillamaa@spatallinn.ee

Müügiassistent
Evelin Täht
Telefon: +372 606 1001
E-post: evelin.taht@spatallinn.ee

Turundus
Kaja Kuusik
Telefon: +372 5078106
E-post: kaja@spatallinn.ee

 

Hotell

Hotelli vastuvõtt
Telefon: +372 606 1000
E-post: hotell@spatallinn.ee

Hotelli juht
Jelena Lirisman
Telefon: +372 606 1000
E-post:  jelena@spatallinn.ee

Spaa- ja saunakeskus

Spaa-ja saunakeskuse vastuvõtt
Telefon: +372 606 1100
E-post: saun@spatallinn.ee

Spaa- ja saunakeskuse juht Ainika Süld
Telefon:+372 606 1113
E-post: ainika@spatallinn.ee

Ilu-ja tervisekeskus

Ilu-ja tervisekeskuse vastuvõtt, hoolitsuste broneerimine
Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee

 

Pubi & restoran

Toitlustusjuht Kaivo Kiple
Telefon: +372 606 1116
E-post: kaivo@spatallinn.ee

Spordiklubi

Spordiklubi vastuvõtt, treeningutele broneerimine
Telefon: +372 606 1100
E-post: sport@spatallinn.ee

Spordiklubi juht 
Telefon: +372 5666 0615
E-post: mariann.kilg@spatallinn.ee

 

Lastekeskus

E-post: lastekeskus@spatallinn.ee