BRONEERI TUBA

Liitu eesti suurima spaahotellideketi meeskonnaga!

Lubame Sulle, et meil ei hakka kunagi igav ning meie kokkuhoidev meeskond loob Sulle tööks hubase ja professionaalse õhkkonna!

 

Meie missioon ja väärtused

Missioon
Olla rutiinilõhkujad ja lõõgastusspetsialistid. Hotellikett, mis pakub elamusi igale meelele ja mis peamine – siin oleme vaid Sinu jaoks.

Meie väärtused
Austame iseennast, teisi ja ümbruskonda.
Oleme personaalsed ja ehedalt hoolivad.
Töötame kestlikku arengut soosivalt ja tulevikku vaatavalt.

Tule meile tööle!

Viimsi SPA Hotellis töötades oled osa meie suurest spaaperest, millega kaasnevad mõnusad hüved!

• Peale tööd naudid alati ettevõtte teenuseid parimatel tingimustel. Liugle veepargi liutorudes, naudi kvaliteetund mugavas numbritoas või luba endale lõõgastus tai massööridelt.
• Tööpäevad on alati mõnusad, sest inimesed on meil sõbralikud ja siirad.
• Liitudes Viimsi SPA perega liitud ühtlasi Eesti turismivaldkonnaga. Sinu panus aitab luua rahvusvahelistele külalistele mõnusaid mälestusi seega oled just sina Eesti turismimaastiku kuldvõtmeke.

Kirjuta meile: personal@spatallinn.ee või vaata aktiivseid pakkumisi CV Keskuse kodulehelt

 

Mida meie inimesed arvavad

Piret, Viimsi Kino vanemteenindaja

Janet-Liis, SPA Tours OÜ turundusassistent

Aivar, Viimsi SPA toitlustusjuht

Piret, Viimsi Kino vanemteenindaja
Minu nimi on Piret ja olen töötanud Viimsi Kinos selle avamise esimesest päevast.
Kuna varasem töökoht oli Tallinnas, aga mina olen kohalik – viimsilane, siis otsisin võimalust töötada Viimsis. 8 aastat tagasi Viimsi SPA laienes, avades Black Rose pubi, SPA18+ saunakeskuse ja Viimsi Kino. Kuuldes vajadust töötajatest oma kodukohas, kasutasin kohe juhust ja kanditeerisin kinno. Uus maja, uued kolleegid, uued väljakutsed – see kõik on meenutamist väärt.
“Väike külakino” nagu minu juht seda maja kutsub, on kindlasti saanud paljudele kohalikele südamelähedaseks kultuuri nautimise kohaks. Tore on kogeda, kus väikeses kinos teenindajad juba tunnevad oma kliente ja suhtlus klientidega on vahetu ja siiras.
Naudin selliseid hetki ja olen õnnelik, et töötan oma koduvalla suurima tööandja juures!”

Janet-Liis, turundusassistent
“Mina olen Janet ja olen töötanud SPA Toursi müügi- ja turundusosakonnas turundusassistendina alates 2022. aasta juulist ning see on parim tööalane otsus, mille senises elus langetanud olen! Peale ülikoolis turunduse eriala lõpetamist otsisin nimelt kohta, kus saaksin teha turundusassistendi tööd, et õppida spetsialistidelt, oma teadmised-oskused proovile panna ning elada turundusmaailmasse sisse. SPA Tours andis mulle selleks võimaluse ning ma olen selle eest väga tänulik! Minu töö on nüansirohke ja huvitav, alates sotsiaalmeedia haldamisest kuni vajadusel fotoshootidel valgusassistendiks olemiseni. Mitmekülgsusele aitavad kaasa meie mitmed erinevad osakonnad, keda kõiki ma jooksvate turunduslike tegemistega aitan. Koos turundusspetsialistiga moodustame dünaamilise duo, kellele pole ükski ülesanne liiga raske! Arvan, et olen leidnud enda jaoks õige tööandja juures õige positsiooni, kuna sellist tunnet, et täna ei tahaks tööle tulla, pole mina veel tundnud.”

Aivar, Viimsi SPA toitlustusjuht
“Tuleb meelde hetk, kui mõned aastad tagasi jalutades Haabneemes Viimsi Spa-st mööda sai tuttavatele öeldud, et siin oleks päris hea tööl käia (kodust 10 min. jalutada ja sobiva suurusega ettevõte). Ole oma unistustega ettevaatlik, need võivad täituda!
Mulle meeldib alati vaadata ettepoole ja korraldada huvitavaid projekte, mis aitavad igapäeva rutiinist üle olla, sest rutiini kardan ma kõige rohkem. Viimsi SPA hotellis on see võimalik.
Lähtun alati põhimõttest “Kes tahab leiab võimaluse, kes ei taha leiab vabanduse!”
Viimsi SPA Hotell annab võimaluse tööalaseks enesearenguks, uuteks ja põnevate väljakutseteks ning toetavad kolleegid, kes aitavad nõu ja jõuga.”

Indrek, Viimsi SPA saunameister

Ene, Viimsi SPA instruktor

Indrek, Viimsi SPA saunameister
“Töötades varem muusiku ja orkestrijuhina olen harjunud suhtema suurema hulga inimestega. Uue töökoha valimisel kolm aastat tagasi lähtusin samast põhimõttest – töö inimeste keskel. Viies läbi saunarituaale püüan pakkuda nii meelelahutust kui ka teadmisi. Lõõgastavatel aroomi-, soola- ja trühvlirituaalidel annan kindlasti ülevaate antud tegevuse kasulikkusest meie tervisele. Leilirituaalil, mis on rohkem meelelahutuslik, põimin sisse ka fakte saunaajaloost alates Rooma riigi termidest kuni Eesti saunatraditsioonideni, samuti näpunäiteid saunavihtade valmistamisest ja kuivatamisest. Olen neil teemadel palju lugenud aga mõnel puhul saan tugineda ka omale kogemusele.
Loen oma töö õnnestunuks, seda juhtub enamikul korral, kui inimesed tulevad pärast rituaali vestlema kas siis samal teemal või lihtsalt maast-ilmast. Järeldan, et see, mida teen läheb inimestele korda ja olen neile suutnud pakkuda nii meeldivat kui ka kasulikku, olen muutnud nende õhtu meeldivamaks.”

Ene, Viimsi SPA instruktor
“Alustasin Viimsi SPA-s tööd 2010. aasta augustis, tulles asendama instruktorit. Olen näinud aastatega Viimsi SPA arengut ja kõikide uute toredate meelelahutuskohtade avamist.
Iga uus päev on kordumatu minu töös, mis on huvitav ning välistab rutiini tekkimist. Rahulolu tekitab, kui klient lahkub positiivsete emotsioonidega ja soovib siia uuesti ja uuesti tagasi tulla.
Viimsi SPA meeskond on meeldiv ja vastutulelik, tänu millele saab tööl käia paindliku ja endale sobiva töögraafiku alusel.
Meeleldi külastan sauna- ja ilukeskust, mida soovitan julgelt ka oma tuttavatele. Soovitan julgelt valida töö Viimsi SPA-s!”