BRONEERI TUBA

Hoolitsused ja päevaspaad

Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee
Lahtiolekuajad
Esmaspäev – Laupäev 10:00 – 20:00
Pühapäev 9:00 – 17:00

Broneeri hoolitsus online -10%

Hoolitsused online Eripakkumised

 • Ilupakett 3 hooldust erihinnaga

  Ilupakett Tallinn Viimsi SPA ilukeskuses sisaldab 3 soodushinnaga iluhoolitsust – näo-, käte- ja jalgade hoolitsust.

  Hind 109 €

  Osta kinkekaart
 • Romantiline päevaspaa kahele

  Päevaspaa pakett vaid Teile kahele koos privaatsauna külastusega ja lõõgastava massaažiga mõlemale. Lisaks pokaal vahuveini!

  Hind alates 109 € kahele

  Osta kinkekaart
 • Meeste spaa-pakett

  3 spaa-hoolitsust soodushinnaga 109 €

  Osta kinkekaart
 • Näohoolitsuste pakett 3D Beauty

  Ilupakett sisaldab 3 noorendavat näohoolitsust, ilukonsultatsiooni ja kingitust.
  (Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 148 €)

  Hind 109 €

   

 • Ilu päevaspaa

  Päevaspaa pakett koos spaa- ja saunakeskuse, ujula ning jõusaali külastuse ning kahe kuni 60 min iluhoolitsusega.

  Hind alates 98 € inimene

  Osta kinkekaart
 • Hoolitsused ja päevaspaad

  Meie hoolitsusi saad nüüd broneerida ja nende eest tasuda online-süsteemis, garanteerides endale sobivaima aja.  Kõik hoolitsused ONLINE sooduskoodiga “VIIMSI” -10% soodsamalt!

  Broneeri hoolitsus online Eripakkumised

   

  Teeme kõik selleks, et meie külalised saaksid end turvaliselt tunda. Ilukeskuse letil on käte jaoks desinfitseerimisvahendid ja meie teenindajad desinfitseerivad kõik puutepinnad enne kliendi saabumist ja ka üldkasutatavates ruumides. Kui Teil on viimase 2 nädala jooksul esinenud ülemiste hingamisteede haigustele viitavaid sümptomeid (kurguvalu, palavik, köha, hingamisraskused, liigeste valu, haistmis- või maitsmismeele kadu), palume külastus edasi lükata. Haigustunnustega kliente me ei teeninda.

  Ilukeskuse lahtiolekuajad

  Esmaspäev – Laupäev 10:00 – 20:00
  Pühapäev 9:00 – 17:00

  Tervislik on ilus – sellepärast oleme loonud Tallinn Viimsi SPAs kõrgetasemelise ja laia hoolitsustevalikuga ilu- ja tervisekeskuse. Siin saad aja maha võtta ja pühenduda tervisele ja puhkusele. Sobivaima hoolitsuse leidmisel abistavad Sind meie spetsialistid. Ilu- ja tervisekeskuse klientide kasutuses on privaatsed riietusruumid ja vaikne puhkeala.
  Et tagada parim nauding hoolitsusest, palume kohale tulla 10 minutit enne hoolitsuse algust. Kliendi hilinemise puhul rohkem kui 10 minutit hoolitsust ei võimaldata. Mõistame, et teinekord võivad plaanid muutuda. Juhul kui soovite broneeringut muuta või tühistada, palume seda teha vähemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust. Hilisema tühistamise korral tuleb tasuda 50% broneeringu maksumusest.

  Info ja broneerimine

  Telefon: +372 606 1160
  E-post: spa@spatallinn.ee

   

  Viimsi SPA ilu- ja tervisekeskuse teenused

   

  Ilupakett – 3 erihinnaga iluhoolitsust

  Ilupakett sisaldab 3 soodushinnaga iluhoolitsust – näo-, käte- ja jalgade hoolitsust. Ilupaketi kliendi kasutuses on hubane lõõgastus-lounge, kus on võimalus lamamistoolidel puhates kosutavat taimeteed nautida.

  Hind 109 €

  Loe lähemalt Osta kinkekaart

  Näohoolitsuste pakett „3D Beauty“

  Ilupakett Tallinn Viimsi SPA ilukeskuses sisaldab 3 noorendavat näohoolitsust*, ilukonsultatsiooni ja kingitust. Näohoolitsuse vahele soovitame jätta 1-2 päevase pausi. Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 138 €. 3D Beauty pakett avaldab mõju kolmel tasemel – nahal, nahaalustel elastsetel kudedel ning lihastel. Iga järgneva hoolitsusega avaldatakse mõju üha sügavamatele naha kihtidele kuni näolihasteni.

  Hind 109 €

  Loe lähemalt

  Ilu päevaspaa

  Ilu päevaspaa pakett sisaldab spaa- ja saunakeskuse, jõusaali ning ujula külastust, hommikumantli, rätiku ja spaa-susside laenutust ja 2 luksuslikku 50-60min hoolitsust valikust.
  Päevaspaa kliendi kasutuses on hubane lõõgastus-lounge, kus on võimalus lamamistoolidel puhates kosutavat taimeteed nautida.

  Hind alates 98 €

  Loe lähemalt Osta kinkekaart

  Romantiline päevaspaa kahele

  Ideaalne võimalus hetkeks aeg maha võtta ja nautida kvaliteetaega koos oma kallimaga. Romantiline päevaspaa sisaldab mullivanniga privaatsauna külastust ja lõõgastavat duaalmassaaži, mis on mõeldud nautimiseks just koos kaaslasega. Teie kasutuses on ka meie ilukeskuse hubane lõõgastus-lounge, kus on mõnus lamamistoolidel puhata ja kosutavat taimeteed nautida.

  Hind alates 109 €

  Loe lähemalt Osta kinkekaart

  Meeste spaa-pakett

  Pakett sisaldab spaahoolitsusi pealaest jalatallani soodushinnaga 99 €
  Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 131 €

  Hind 109 €

  Loe lähemalt Osta kinkekaart