BRONEERI TUBA

Ilu- ja tervisekeskus

Teeme kõik selleks, et meie külalised saaksid end turvaliselt tunda. Ilukeskuse letil on käte jaoks desinfitseerimisvahendid ja meie teenindajad desinfitseerivad kõik puutepinnad enne kliendi saabumist ja ka üldkasutatavates ruumides. Peale igat arveldamist desinfitseerime makseterminali ja vastuvõtuleti. Ilukeskuse teenindajad kannavad isikukaitsevahendeid, pinnad desinfitseerime pärast iga klienti.
Kui Teil on viimase 2 nädala jooksul esinenud ülemiste hingamisteede haigustele viitavaid sümptomeid (kurguvalu, palavik, köha, hingamisraskused, liigeste valu, haistmis- või maitsmismeele kadu), palume külastus edasi lükata. Haigustunnustega kliente me ei teeninda.

Avamisajad

Esmaspäev – Laupäev 10:00 – 20:00
Pühapäev 9:00 – 17:00

Tervislik on ilus – sellepärast oleme loonud Tallinn Viimsi SPAs kõrgetasemelise ja laia hoolitsustevalikuga ilu- ja tervisekeskuse. Siin saad aja maha võtta ja pühenduda tervisele ja puhkusele. Sobivaima hoolitsuse leidmisel abistavad Sind meie spetsialistid. Ilu- ja tervisekeskuse klientide kasutuses on privaatsed riietusruumid ja vaikne puhkeala.
Et tagada parim nauding hoolitsusest, palume kohale tulla 10 minutit enne hoolitsuse algust. Kliendi hilinemise puhul rohkem kui 10 minutit hoolitsust ei võimaldata. Mõistame, et teinekord võivad plaanid muutuda. Juhul kui soovite broneeringut muuta või tühistada, palume seda teha vähemalt 24 tundi enne hoolitsuse algust. Hilisema tühistamise korral tuleb tasuda 50% broneeringu maksumusest.

Info ja broneerimine

Telefon: +372 606 1160
E-post: spa@spatallinn.ee

Broneeri hoolitsus
 

Viimsi SPA ilu- ja tervisekeskuse teenused

 

Ilupakett – 3 erihinnaga iluhoolitsust

Ilupakett sisaldab 3 soodushinnaga iluhoolitsust – näo-, käte- ja jalgade hoolitsust.
Ilupaketi kliendi kasutuses on hubane lõõgastus-lounge, kus on võimalus lamamistoolidel puhates kosutavat taimeteed nautida.

Hind 99 €

Loe lähemalt

Näohoolitsuste pakett „3D Beauty“

Ilupakett Tallinn Viimsi SPA ilukeskuses sisaldab 3 noorendavat näohoolitsust*, ilukonsultatsiooni ja kingitust. Näohoolitsuse vahele soovitame jätta 1-2 päevase pausi. Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 138 €. 3D Beauty pakett avaldab mõju kolmel tasemel – nahal, nahaalustel elastsetel kudedel ning lihastel. Iga järgneva hoolitsusega avaldatakse mõju üha sügavamatele naha kihtidele kuni näolihasteni.

Hind 99 €

Loe lähemalt

Romantiline päevaspaa kahele

Ideaalne võimalus hetkeks aeg maha võtta ja nautida kvaliteetaega koos oma kallimaga. Romantiline päevaspaa sisaldab mullivanniga privaatsauna külastust ja lõõgastavat duaalmassaaži, mis on mõeldud nautimiseks just koos kaaslasega. Teie kasutuses on ka meie ilukeskuse hubane lõõgastus-lounge, kus on mõnus lamamistoolidel puhata ja kosutavat taimeteed nautida.

Hind alates 99 €

Loe lähemalt

Meeste spaa-paket

Pakett sisaldab spaahoolitsusi pealaest jalatallani soodushinnaga 99 €
Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 131 €

Hind 99 €

Loe lähemalt