BRONEERI TUBA

Kehakoostise analüüs

Kas Sa soovid teada oma keha bioloogilist vanust? Kas Sa tead palju kaaluvad Sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud Sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas? Testi tulemusena saad teada keha bioloogilise vanuse, rasvaprotsendi ning rasvade jaotumise erinevatel kehaosadel, sinu rasvavaba kaalu, põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži, juhised kaalu muutusteks.

Hind klubikliendile 15 €

Tavahind 18 €
* Palun broneerida kehakoostise aeg: Märt Märtson, tel. 5330 2344

Jawon ioi 353 kehaanalüsaator võimaldab saada kõike seda infot ja rohkemgi veel alustades baasinfost (kaal, pikkus jne.) ja lõpetades spetsiifilisemate näitajatega (lihasmass, rasva %, bioloogiline vanus jne.) Tulemused on 99% täpsusega ning soovituslikud tulemuste näitajad on kooskõlastatuses WHO’ga (Maailma Tervise Organisatsiooniga). Lisaks eelnevale infole kuvab Jawon põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži.

Kui kaalu, rasva %, pikkuse ning lihaste osakaal ei ole kehas vastavalt soovituste järgi tasakaalus, pakub Jawon välja kaalu muutuste juhise. Välja on toodud soovituslik muutus päevases toidu kaloraažis ning samuti ka vajalik energiakulu suurendamine liikumise arvelt. Jawon ioi 353 võimaldab saada ülevaadet Sinu kehakoostise näitajatest, mis annab edaspidisteks treeninguteks ning toitumiseks teavet ning positiivse impulsi.

 

Kehakoostise mõõtmine

Võimalikult täpse mõõtmistulemuse saavutamiseks soovitame

  • Mõõtmine tuleb teha umbes 3-4 tundi pärast söömist
  • Vältige diureetiliste toodete (nt kohv ja energiajoogid) tarbimist enne (umbes 4 tundi) mõõtmist
  • Joo 2 klaasi vett umbes 2 tundi enne mõõtmist
  • Väldi treeningut, sauna või muid liigset higistamist põhjustavaid tegevusi vähemalt 4 tundi enne mõõtmist
  • Väldi alkoholi tarbimist vähemalt 24 tundi enne mõõtmist

Hind ja broneerimine

  • Kehakoostise analüüsi hind: 15 € (klubiliige), tavahind 18 €
  • Kehakoostise analüüsile broneeri aeg Märt Märtson tel +372 5330 2344
  • Analüüs kestab koos treeneri konsultatsiooniga 15. minutit ning viiakse läbi jõusaali personaaltreenerite ruumis

Analüüsi tulemused prinditakse A4 paberile ning samuti salvestatakse elektrooniliselt, et oleks lihtsam järgnevaid tulemusi eelnevatega võrrelda