BRONEERI TUBA

Talvised tegevused Viimsis

Viimsi on tõelise talveseikluse pärl! Imelised männimetsad, seiklusrohke suusapark, ajalooline Põhjakonna trepp ja veepark koos saunakeskusega, kus hiljem varbaid soojendada – kõik siin samas Viimsis südames!

 

Lõbutse Eesti suurimas veepargis

Viimsi südames asub Eesti suurim veekeskus Atlantis H2O Aquapark, kust leiab endale meelepärase liutoru igas vanuses seikleja! Naudi helesiniseid basseine, elamusterohkeid liutorusid ja mõnusat mullivanni Atlantise veealuses linnas.

Külasta Viimsi mõisas asuvat Eesti Sõjamuuseumit

Saa osa Eesti kirevast ajaloost ja uuri oma silmaga järele, millised tankid ja muud sõjast säilinud esemed muuseumis näitusel on. Eesti sõjamuuseum on pakub põnevaid elamusi kõigile.

Matka värskel Tädu loodusrajal

Viimsi poolsaare kaunid metsad ja rikkalik loodus on imeline viis igapäeva rütmist aeg maha võtta ja värsket õhku nautida. 3,1 km pikkune matkaraja läbimiseks kulub umbes 1-1,5 tundi. See on ideaalne võimalus osa päevast lumises ja maagilises looduses veeta!

Uudista Viimsi Rannarahva- ja Vabaõhumuuseumit

Viimsi poolsaare põneva ajaloo kohta saad parima ülevaate Viimsi Rannarahva- ja Viimsi Vabaõhumuusemist. Avasta iidse kaluriküla säilmeid, legende ja palju muud põnevat. Muuseumid asuvad mere ääres, mis teeb muuseumi aias jalutamise omamoodi elamuseks.

Vaheta hotellisussid suuskade vastu ja avasta mäeparki Vimka

Viimsi SPA Hotellist vaid kilomeetri kaugusel asub suurim pealinna vahetuses läheduses asuv mäepark nimega Vimka. See on seiklustest pakatav park, kus talveilmadest saavad maksimumi võtta nii suured kui väiksed talisportlased. Algajatele on olemas ka õppenõlv.

Kõnni ajaloolisel Põhjakonna trepil – 250 astet

Lubja klindiastang on Tallinna läheduses asuva Viimsi vanim ja kõrgeim koht, mis kerkis veest umbes 11 500 aastat tagasi. Trepi kõrgeimast osast avaldub imeilus vaade Viimsile – mine ja kae oma silmaga üle! 

Külasta Viimsi kauneid rannaalasid ja imetle looduse vaatemängu

Haabneeme rand, Kelvingi rand ja Rohuneeme rand on ilusad rannad, mida Viimsi poolsaarel külastada. Suvel on need rannad ideaalsed suplusrannad. Talvel mine ja avasta aga lumist rannajoont ja kauneid päikeseloojanguid ja värvidemänge!