BRONEERI TUBA

Ilukirurgia

ArtiaClinic (Ars Medica OÜ) pakub ilu- ja plastilise kirurgia teenuseid alates 2001. aastast. Kliiniku üks põhiomanikke ja samas ka põhikoormust kandev arst on plastikakirurg Dr. Katrin Krüünvald.
Meie eesmärgiks on pakkuda patsientidele pikaajalist rahulolu heast ilukirurgiast. Ühendame selleks professionaalse meeskonnatöö arstieetika ja omanikuvastutusega. Meie kliinik tegutseb spetsiaalselt ilukirurgia vajadusteks projekteeritud, ehitatud ja sisustatud ruumides. Kliinikule on Eesti Tervishoiuameti poolt väljastatud tegevusluba NR. L01383.
Et saavutada oma töös parimat kvaliteeti, oleme spetsialiseerunud ainult plastilise- ja ilukirurgia teenustele.

Peame väga oluliseks meie patsientide privaatsust. Kliiniku palatid on väikesed, personal diskreetne. Kliiniku meditsiinipersonal on hoolikalt valitud, professionaalne ja motiveeritud andma patsientide teenindamisel endast parima. Meie patsiendid väljendavad sageli erilist rahulolu nende ootusi ületanud teeninduskvaliteedi üle. Paiknemine Viimsi SPA tervisekeskuses pakub meie patsientidele ja nende kaaslastele mitmeid lisavõimalusi. Protseduuri läbinud patsientidel, kes ei vaja enam otsest viibimist kliinikus, kuid soovivad rahulikuks taastumiseks olla mõned päevad eemal kodustest toimetustest ja uudishimulike pilkude alt, on turvaline võimalus peatuda Viimsi SPA hotellis, kus on tagatud ArtiaClinic arstide ja personali meditsiiniline ja psühholoogiline tugi. ArtiaClinic pakub Teile sõbralikku tuge ja kvaliteetset teenust Teie elu kaunimaks muutumisel.

 

ArtiaClinic ilukirurgia

Kontakt

Ilukirurgia erakliinik “ArtiaClinic”
Telefon: +372 601 1110
E-post: info@artiaclinic.ee

Koduleht: www.artiaclinic.ee

Lahtiolekuajad
Esmaspäev – Reede 9:00 – 16:00

Ilukirurgia protseduurid

Pakume patsientidele konsultatsiooni käigus igakülgset teavet temale sobivaima protseduuri või protseduuride kombinatsiooni kohta.

Teostame kõiki peamisi ilukirurgia protseduure:

  • Rindade plastilised operatsioonid
  • Liposuktsioon ja liposkulptuur
  • Näo- ja kaelapiirkonna operatsioonid ( ka endoskoopilised )
  • Silmapiirkonna plastilised operatsioonid
  • Kõrvade plastilised operatsioonid
  • Kõhupiirkonna plastilised operatsioonid
  • Täiteainete ja Botoxi (Dysport) süstid