BRONEERI TUBA

Uus Viimsi SPA

Viimsi SPA hotell ja saunakeskus saavad uue näo ja ca 2 miljoni suuruse investeeringu.

Meie püsikliendid on ilmselt juba suve algusest saadik tähele pannud, et majas askeldavad süvenenult sisekujundajad, projektijuhid, tublid ehitajad ja töömehed. Lõpuks oleme jõudmas nii kaugele, et võime kergitada saladusteloori ja rääkida lähemalt, mis on kohe-kohe valmimas ning mis lähiaegadel muutumises. Viimsi SPA 21. tegutsemisaasta lõpuks rõõmustame oma külastajaid ja ka meie oma spaaperet sellega, et Viimsi suurim vabaajakeskus muutub veelgi kaunimaks ja uhkemaks.

Juba ootavad Viimsi SPA hotelli ja saunakeskuse-spordiklubi uues ühises vastuvõtuletis meie särasilmsed teenindajad nii hotelli- kui spaakülastajaid.

Uued riietus- ja pesuruumid

Valmis on tuttuus moodne ja avar riietusruum koos dušširuumidega. Sellest saab tulevikus unisex-riietusruum meie saunakeskuse ja hotelli klientidele. Erilist rõõmu peaks see valmistama väikelastega peredele. Garderoobis on riietumiseks kabiinid ning saunakeskusesse pääseb otse läbi uute ilusate pesuruumide.
Oktoobris algab senise meeste riietus- ja dušširuumi kapitaalremont, mille tulemusena saavad meie trennimehed ja saunafännid lõpuks kauaoodatud ilusad ja täiesti uued avaramad võimalused. Renoveerimise ajal on uus garderoob avatud kasutamiseks ainult meestele.
Novembris suuname ajutiselt meie naiskülastajad teise riietusruumi, et värkendada olemasolev naiste garderoob. Seal vahetatakse välja kogu sisustus ja kapid.

Hiljemalt 1. detsembriks on meie spordiklubis ja saunakeskuses avatud 3 eraldi riietusruumi koos pesuruumidega – unisex-, meeste- ja naiste riietusruum.
Sügise jooksul vahetatakse välja kogu läbipääsu- ja lukusüsteem. Kõik riietusruumide kapid saavad turvalised elektroonilised käepaelaga avatavad ja suletavad lukud. Käepaelaga on mugav liikuda erinevates tsoonides ning võimalik soetada spaa-baaris sööke-jooke ja oli ning hoolitsusi.

11 saunaga uue näoga ja senisest veelgi suurem saunakeskus

2022. aasta suvel põhjalikult renoveeritud Viimsi SPA saunakeskus laieneb veelgi ca 400m2, mille täiesti uudse ja omanäolise sisekujunduse autoriks on Nion. Uues osas saab olema palju avarust ja valgust! Juba lähipäeval avame esimese põneva troopika-aurusauna.

Detsembriks valmivad lisaks suur ja uhke rituaalisaun, suitsusauna stiilis saun ja ruumikas infrapuna-joogasaun. Viimases hakkavad muuhulgas toimuma ülipopulaarsed sauna-jooga treeningud, kuhu siiani tuli aeg koha saamiseks 2 nädalat ette broneerida.
Rituaalisaun mahutab senisest vähemalt kaks korda rohkem saunasõpru, kes hindavad meie saunameistrite rituaale. Peale kuuma rituaali pääseb otse väliterrassile külma basseini jahutust nautima.
Ükski saunaskäik ei ole täiuslik ilma mõnusa lõõgastuseta basseinis – uudisena saab meil olema massaažibassein ja privaatse vaatega mullivann. Loomulikult ei puudu uuest osast mõnusad istumis- ja puhkealad, kus lihtsalt hetkeks saunakuumusest maha jahtuda ja värskendavaid jooke nautides mõnuleda.

Viimsi SPA vabaajakeskuses saab seega olema tervelt 11 saunaga perespaa koos 25m sportujulaga, ainult täiskasvanutele mõeldud 6 saunaga SPA18+ ning piirkonna suurim veekeskus Atlantis H2O Aquapark. Lisaks spordisõprade poolt hinnatud eelmisel suvel valminud uhiuus jõusaal ja rühmatreeningusaalid. Viimsilaste poolt armastatud Viimsi Kino ja Black Rose pubi ilmselt pikemat tutvustamist ei vaja.

Kevad 2024

Maikuuks on plaanis praeguse hotellifuajee täielik renoveerimine. Sisekujundajad on ette näinud avara ja moodsa lounge-stiilis fuajee. Kogu vastuvõtuala saab olema palju mugavam meie spaa püsiklientidele ja pakub rohkelt hubasust hotelli külastajatele.
Kavas on hotellile uue fassaadi- ja sissepääsulahenduse rajamine.

Uus parkimiskord – Viimsi SPA parkimistsoon on P12

Oleme mõelnud ka sellele, kuidas tagada kõikidele meie klientidele tipptundidel vabad parkimiskohad. Selleks on tänaseks paigaldatud Viimsi SPA ja Atlantis H2O parklasse sissesõidul ja väljasõidul automaatselt auto numbrit tuvastavad kaamerad ning kõikidele meie vabaajakeskuse klientidele on parkimine 4 tundi tasuta. Majas pikemalt viibivad külastajad nagu hotelli- ja konverentsikliendid, päevaspaa ja päevapileti soetanud külastad saavad tasuta pikema parkimise registreerida juba vastvõtuletis.

Mõtted tulevikuks

Jooksvalt panustame ka teiste teenuste arendamisse ja uuendamisse. Esimeseks pääsukeseks oli septembri keskel SPA18+ renoveeritud puuküttega saun, mille idee ja teostus on Eesti arvatavasti parimalt Saunameistrilt. Meie soov on veelgi laiendada SPA18+ saunade valikut ning uuendada olemasolevaid.
Viimsi SPA hotellitoad saavad lähiajal uue sisekujunduslahenduse – esialgu küll vaid paberil, aga varsti plaanime ka teostuseni jõuda.

Tänusõnad

Suur tänu meie headele klientidele, kes on olnud ja on ka edaspidi nõus taluma pooleliolevaid renoveerimistöid ja jõuavad uue Viimsi SPA ära oodata!
Suur tänu kõikidele meie töötajatele, haldusmeestele, IT-juhile ja tehnikajuhile, kes on panustanud meeletult töö- ja öötunde, et kõik ilusad mõtted ja ideed teoks saaksid!

Viimsi SPA pere