BRONEERI TUBA

Tähista sünnipäevapidu või sündmust Viimsi SPA-s

Tähtpäev  või sündmus lähenemas, kuid ei tea, kus seda tähistada? Viimsi SPA Hotellis on sündmuseid võimalik tähistada täpselt Sinu soovide järgi!

Päringu saate saata meilile: info@spatallinn.ee

 

Sünnipäev Black Rose pubis

Haara sõbrad kaasa ja veeda pidupäev täis elavat muusikat ning maitsvaid toite ja kokteile. Kahekorruseline inglise stiilis pubi on ideaalne paik tähtpäeva tähistamiseks, sest pubis on alati mõnus melu ja sõbralik teenindus. Reedeti toimuvad pubis elava muusika õhtud. Mis oleks mõnusam kui sünnipäeval muusikat nautida ja jalga keerutada? Vajadusel aitame Sind sobiva artisti või õhtujuhi leidmisel ning programmi koostamisel.

Korralda sündmus pubis

Sünnipäev Viimsi SPA restoranis

Soovid korraldada imelise pidupäeva õhtusöögi suuremale seltskonnale? Viimsi SPA restorani kokad valmistavad teile värsked ja maitsvad road buffet stiilis. Restoranis saate võõrustada kuni 170 külalist. Teie käsutuses on avar Viimsi SPA restorani saal või suurema grupi puhul lausa terve restoran. Sünnipäeva seltskonna vaev on vaid kohale tulla ja nautida!

Korralda sündmus restoranis

Sünnipäev Atlantis H2O Aquapargis

Soovid lapse või hoopis enda sünnipäeva tähistada eriti lõbusalt ja meeldejäävalt? Atlantis H2O Aquapargis leidub nalja ja rõõmu kõigile – põnevad liutorud, soe mullivann ja helesinised basseinid ootavad teid! Soovi korral telli toitlustus Atlantis H2O Aquapargi kohvikust NomNom. Sünnipäevalapsel aitame välja saata ka sünnipäevakutsed. Sünnipäeva ette broneerimisel seltskonnale erihind 16€! Sünnipäeva pääse kehtib 4h.

Korralda sünnipäev Aquapargis

Sünnipäev SPA18+ saunakeskuses

Võta uus eluaasta vastu eriti eksklusiivselt ja lõõgastavalt! Tähista sünnipäeva Viimsi SPA18+ saunakeskuses. Sinu seltskonnale broneeritakse privaatne ja hubane lounge . SPA18+ saunakeskuses saate nautida 6 erinevat eksklusiivset sauna, saunarituaale, spaahoolitsusi, basseine ja  basseinibaari. Peale lõõgastavat spaakülastust nautige maitsvat lõuna- või õhtusööki Black Rose pubis või Viimsi SPA restoranis.

Korralda sündmus SPA18+ saunakeskuses

Sünnipäev Viimsi SPA Hotellis

Tähista oma tähtpäeva kas kaaslasega kahekesi või terve seltskonnaga Viimsi SPA Hotellis. Broneeri seltskonnale mugavad numbritoad ning nautige piiramatut spaakeskuse külastust, maitsvat buffet-hommikusööki restoranis ja elava muusika õhtuid Black Rose pubis. See on pidupäev, mis pakub lõõgastust ja mälestusi tervele seltskonnale. Soovi korral külastage Viimsi Kino, Ilukeskust, spordiklubi või Atlantis H2O Aquaparki – kõik mugavalt ühes majas!

Korralda sündmus Viimsi SPA Hotellis

Sünnipäev SPA privaatsaunas

Soovid koos sõpradega või kaaslasega privaatselt kuid lõõgastavalt tähtpäeva tähistada? Meil on sulle ideaalne võimalus. Viimsi SPA saunakeskuse privaatsaunas ootab teid hubane puhkeruum, privaatne saun koos mullivanniga ning võimalus külastada SPA18+ saunakeskust. Privaatsaun mahutab kuni 6 inimest. Telli söögid ja joogid mugavalt Black Rose pubist ja meie teenindajad toovad teile road ise kohale. Teie puhake, saunatage ja nautige!

Korralda sündmus privaatsaunas

Sünnipäev Viimsi Kinos

Elamusterohke sünnipäeva saad koos sõpradega veeta ka Viimsi Kinos! Nautige maailmakuulsaid kassahitte, kuhjadeviisi popkorni ning teisi maitsvaid maiustusi. Peale filmi saate mugavalt filmimuljeid jagada Black Rose pubis.

Viimsi Kino saalides on kasutusel hübriidekraanid, mis ühendavad endas valge ja hõbedase ekraani parimaid omadusi, tagades selge, nüansirohke ja suurepärase tasakaalustatud valgusjõuga pildipeegelduse ja seda nii 3D kui 2D filmide vaatamisel.

Korralda sünnipäev Viimsi Kinos