BRONEERI TUBA

Ilukeskuse ja SPA18+ suvepakkumised

Broneeri ONLINE sooduskoodiga “VIIMSI” veelgi soodsamalt!

 

SPA18+ Repêchage süvaniisutav näohooldus vesiroosi ekstraktiga

Pinguldav ja süganiisutav näohoolitsus normaalsele, kuivale ja niisutust vajavale või kahvatule näonahale. Süvaniisutuse annab vesiroosi ekstrakt, hüaluroonhape koos merevetika kontsentraadiga. Hoolitsus rikastab nahka beetakaroteeni, B-vitamiinide, kaltsiumi-, magneesiumi- ja raua mineraalidega. Hoolitsuse käigus tehakse kerge koorimine, mineraaliderikke seerumiga massaaž näole ja dekolteele. Maski ajal aitab peamassaaž lõdvestuda kogu kehal, lisaks käte massaaž ja jalatalla punkmassaaž. Kestus 50 min.
Ostes SPA18+ hoolitsuse, pikendab see teie külastusaega hoolitsuse aja võrra. SPA18+ hoolitsusi on võimalik broneerida ka ilma SPA18+ külastuseta. Hoolitsuse hinna sisse kuulub 10 minutit riietumisaega enne ja peale hoolitsust.

Eripakkumine 33 € (tavahind 44 €)

Broneeri online

Guinot Hydradermie Soleil näohooldus

Guinot Hydradermie Soleil näohooldus on ideaalne Sinule, kes armastad tunda päikesekiirte soojust omal nahal. Sügavalt niisutav hooldus valmistab näonaha ette päevitamise hooajaks. Patenteeritud Cellular Life Complex® kompleks soodustab naha uuenemist ja kuldse päevituse teket. Hydradermie Soleil sobib suurepäraselt ka peale päevitamist, sest aitab parandada päikesest tekkinud kortsukesi ja täidab naha niiskusega. Tulemuseks on ilus, särav ja päevitunud nahk! Kestus 60min.
Teenust pakutakse Viimsi SPA Ilukeskuse 2. korrusel.

Eripakkumine 53,10 € (tavahind 59 €)

Broneeri online

SLIM LOGIC Guinot imeline uus salendav kehahooldus

Imeline uus Slim Logic kehahooldus on osa Guinot uuest täiuslikust Slim Logic programmist. Hooldus keskendub probleemsete piirkondade hooldamisele. Hooldus hõlmab keha koorimist, salendavat massaaži, vett väljutavat maski ja salendavat lõpukreemi. Slim Logic kehahooldus suurendab rasva lagunemist ning jääkainete ja vedelike eemaldamist. Peale hooldust on imeliselt kerge tunne! Hooldus on soovitatav kombineerida tõhusate koduhooldustoodetega Slim Logic – salendava kehakreemi ja toidulisandiga. Kestus 50 min.
Teenust pakutakse Viimsi SPA Ilukeskuse 2. korrusel.

Eripakkumine 55 € (tavahind 65 €)

Broneeri kehahooldus online

Osta SPA18+ massaaž/Repêchage hoolitsus, kingime Sulle TASUTA ajapiiranguta SPA18+ külastuse!

Osta suvel ONLINE süsteemis vähemalt 60 min SPA18+ Repêchage spaahoolitsus/massaaž, ehtne Tai massaaž või klassikaline massaaž, kingime sulle hoolitsusega samal päeval TASUTA ajapiiranguta SPA18+ saunakeskuse külastuse! Eripakkumine kehtib SPA18+ teenustele ja klassikalisele massaažile Ilukeskuses. Meie hoolitsusi saad nüüd broneerida ja nende eest tasuda online-süsteemis, garanteerides endale sobivaima aja.

Massaažid Kehahoolitsused

Kõik Slim Logic salendavad kehatooted ja Guinot päikeseliini tooted Viimsi SPA Ilukeskuses suvel -15% soodsamad