BRONEERI TUBA

Eripakkumised ja uued hoolitsused

Luksuslik hoolduspäev on ideaalne võimalus näidata oma isale või mehele, kui palju sa teda väärtusta. Lisaks garanteeritud lõõgastusele saab novembris meie Ilukeskusest kaasa osta kvaliteetseid Guinot’ meestetooteid, mis aitavad tal säilitada särava ja noorusliku välimuse -20% soodustusega.

Broneeri hoolitsus online

 

Age Summum – nahka silendav ja säraandev näohooldus

Age Summumi näohoolduses kasutatav Immune Complex ja C-vitamiin kustutavad tuhmi jume, tuues esile särava ning uuest energiast pakatava naha.
Tunnine hooldus toob nahale noorusliku sära, kustutab vanuse märgid mitte ainult näol, vaid ka kaelal, dekolteel ja kätel.
Kaunis nahk, mis on sile, trimmis, niisutatud ja ühtlase tooniga!
Kestus 60 min. Teenust pakutakse Viimsi SPA Ilukeskuse 2. korrusel.

Eripakkumine 75 € (tavahind 94 €)

Niisutav mangovaha hoolitsus kehale

Võimalda oma nahal särada! Avasta meie aromaatne niisutav kehahoolitsus, mis on tõeline eliksiir kuiva naha jaoks. Kehahoolitsus algab kehakoorimisega, eemaldades õrnalt naha pinnalt kõik ebatasasused. Järgneb aromaatse mesilasvaha-mango maski kandmine, mille looduslikud koostisosad on loodud selleks, et hellitada nahka, pakkudes pehmust ja tagades selle elastsuse. Seejärel keha mähitakse kilesse ja soojendavasse termotekki, mis võimaldab toitvatel koostisosadel paremini ning sügavuti mõjuda nahas. Järgneb kerge massaaž niisutava kreemiga, mis lõpetab hoolduse. Peale hoolitsust tunned justkui oleksid saanud uue naha: täiuslikult toidetud, õrnalt lõhnastatud ja siidiselt sileda!
Kestus 60 min. Teenust pakutakse Viimsi SPA Ilukeskuse 2. korrusel.

Eripakkumine 50 €  (tavahind 63 €)