BRONEERI TUBA

Eripakkumised ja uued hoolitsused

 

Guinot salendav kehahooldus SLIM LOGIC

Slim Logic – Salenemise teadus! SLIM LOGIC toimib väljastpoolt sissepoole, vähendades soovimatuid kumerusi ja tselluliiti, ning seestpoolt väljapoole, põletades rasva. Slim Logic kehahooldus on osa Guinot terviklikust Slim Logic salenemisprogrammist. Hooldus keskendub probleemsete piirkondade hooldamisele.  Slim Logic vähendab soovimatuid kumerusi ja tselluliiti ning kiirendab jääkainete ja vedelike eemaldamist. Kehahooldus koosneb – mõnusast jahutava efektiga probleemsete piirkondade koorimisest, salendavast massaažist, vett väljutavat kehamaskist ja salendava lõpukreemi pealekandmisest. Peale hooldust on imeliselt kerge tunne! Hooldus on soovitatav kombineerida salenemisprogrammi kuuluvate tõhusate koduhooldustoodetega Slim Logic – salendava kehakreemi ja toidulisandi kapslitega. Kestus 50 min.
Teenust pakutakse Viimsi SPA Ilukeskuse 2. korrusel.

Eripakkumine 53 € (tavahind 67 €)

Guinot Hydradermie näohoolitsus

Kauni naha saladus on süvaniisutuses! Guinot legendaarne hoolitsus Hydradermie töötab maheda ionisatsiooni abil, taastades nahka kiirelt ja efektiivselt. Sinu nahk täitub väärtuslike toimeainetega, mis üheskoos annavad Sinu nahale nooruslikkuse ja sära. Selle hoolitsuse salarelv on stabiliseeritud hapnikuga seerum, mis koos lavendli essentsiga rikastab nahka hapnikuga. Näonahk muutub värskeks nagu oleksid jalutanud metsas. Lisaks saad nautida kosmeetiku oskuslike võtetega teostatud lõõgastavat massaaži koos kreemide ja pealekantavate maskidega. Tulemuseks on hästi niisutatud, siledam, värskem ja pehmem nahk!
Kestus 60 min.

Eripakkumine 53 € (tavahind 67 €)

UUS!
Nahka uuendav PROTONPEN nanonõelumine
Nahka uuendav PROTONPEN mikronõelumine

Hind SPA klubi kliendile
PROTONPEN nanonõelumine 60 min 107,10 € (tavahind 119 €)
PROTONPEN mikronõelumine 60 min 116,10 € (tavahind 129 €)

Osta kinkekaart
Loe lisaks

Nahka uuendav PROTONPEN nanonõelumine
PHformula uue põlvkonna kontrollitud keemilise nahauuenduse professionaalsed hooldused on midagi enamat kui lihtsalt keemiline nahakoorimine!
See on esimene farmaatseutilis-kosmeetiliste toodete sari, mis rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial ning vastab rangetele farmatseutilistele standarditele. Kontrollitud keemilise koorimise meetod aktiivselt provotseerib rakkude uuenemist kiirendatud kujul eri nahakihtides traumeerimata nahka. Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina välja töötatud pHformula tooted aeglustavad ja leevendavad edukalt selliseid nahaprobleeme nagu naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus.

Nahka uuendav PROTONPEN mikronõelumine
Mikronõelumine – ehk microneedling koos phformula lahustega annab suurepäraseid tulemusi naha pinguldamiseks, kortsude vähendamiseks ja naha noorendamiseks ning üldise välimuse parandamiseks, sh pooride ja ka aknearmide silumisel. Mikronõelad teevad naha sisse mikroskoopilised augud, mille eesmärk on stimuleerida naha loomulikku kollageeni-ja elastiini tootmist. See käivitab nahas paranemisreaktsiooni, mis aitab nahka noorendada ja samas marrasknaha terviklikkust säilitada.