BRONEERI TUBA

Vaba aeg Viimsis

Vaba aeg Viimsis ja Tallinna lähiümbruses

Siit leiad põnevat infot ja tegevusi, mida on võimalik harrastada meie juures Tallinn Viimsi SPA hotellis ning lähiümbruses Viimsis ja kaugemalgi. Viimsis toimub aastaringselt põnevaid üritusi ja kontserte – see kõik on sobilik pärast lõõgastumist spaas. Loodame, et leiate endale meelepäraseid tegevusi nii suvel kui talvel, sest avastamist on küllaga. Aitame Teid meelsasti vaba aja sisustamisel!

Tegevused ja sündmused Viimsis

Viimsis asuvad Rannarahvamuuseum ja Viimsi Vabaõhumuuseum, mis väärivad kindlasti külastamist. Rannarahvamuuseum tutvustab elu Läänemere kallastel muinasajast tänapäevani. Viimsi Vabaõhumuuseum jutustab kaluriküla lugu.

Viimsis asuv Taluturg on avatud aastaringselt igal laupäeval ja suvehooajal maist septembrini ka pühapäeviti kell 10:00 – 14:00.

Loe lähemalt…

Huvitavad paigad Viimsi lähiümbruses

Viimsi oma pealinna lähedase asukohaga annab võimaluse lihtsalt avastada Tallinna lähiümbrust. Miks mitte võtta ette jalutuskäik imekaunis Tallinna Botaanikaaias, mis asub Tallinn Viimsi SPA-st vaid 10 min. autosõidu kaugusel või külastada Tallinna Teletorni.

Loe lähemalt…

 

Saared ja rannad

Viimsis ja selle lähiümbruses asuvad kaunid rannad, mis on suvel kohalike meelispaigaks. Rannas jätkub tegevust kõigile. Korralikud rannavolle platsid ning mänguväljakud võimaldavad lisaks päikesevõtule ka aktiivset tegevust.

Viimsist pääseb igapäevaselt paadiga Prangli saarele. Tallinnast on võimalik lisaks teha paadireise ka Aegna saarele ning Naissaarele.

Loe lähemalt…

 

Aktiivne puhkus ja sport

Viimsi on ideaalne paik aktiivseks puhkuseks ja spordi tegemiseks. Tänu veeäärsele asukohale on võimalik harrastada erinevaid veespordialasid, jalgrattasõitu, jooksu või kepikõndi maalilise merevaatega kergliiklusteel.

Loe lähemalt…

Söögikohad Viimsis

Viimsis on palju söögikohtasid erinevale maitsele. Osa söögikohti asub otse merekaldal imeliste vaadetega Tallinna lahele. Samuti asub Viimsis tõeline Inglise pubi, kus on võimalik suurelt ekraanilt jälgida spordivõistlusi ning kuulata elavat muusikat.

Loe lähemalt…

Talvised tegevused Viimsis

Avasta Viimsi maagilisi männimetsi, seiklusrohkeid suusamägesid ja veeparki või kogu teadmisi Eesti sõjaajaloost. Viimsi on ideaalne paik, kuhu tulla nii perega seiklema kui kaaslasega kahekesi puhkama.

Loe lähemalt…