BRONEERI ON-LINE

Saunad ja rituaalid

Saunad SPA18+ alal

Puuküttega Soome saun “Leil”

Kõrge temperatuur (kuni 95°) ning keskmine õhuniiskusega saun, mis on eelkõige mõeldud tugevaks higistamiseks. Igale laval käimisele peaks järgnema jahutamine külma veega. Meie ehe puuküttega saun koos vihtlemisvõimalusega muudab saunas käimise tõeliseks elamuseks.  Soovitav saunatamise kestvus kuni 10 min.

Aurusaun “Sool&Mesi”

Madala temperatuuriga (kuni 45°) ja kõrge õhuniiskususega aurusaunas pakume tervendavat soola-mee segu kogu keha eest hoolitsemiseks.
Soovituslikult saunatamise kestvus kuni 12 min.

Türgi Hamam saun

Pesemine nagu 1001 öö muinasjutus
Türgi saunakultuur läheb ajas tagasi vähemalt 800 aastat Osmanite impeeriumi algusaegadesse ning pärineb Kesk-Anatooliast ja Istanbulist.
Hamami rituaalid ei kujuta endast vaid pesemist ja koorimist. Pesemisrituaal algab kogu keha hõõrumisest, mida tehakse karedapinnalise puuvillariidest kindaga. Hõõrumisele järgneb rohke seebivahu tekitamine kehal ning pesu koos vahumassaažiga. Vahupesu lõppeb vaheldumisi külma ja sooja veega loputades. Peale rituaali pakume lõõgastust tassikese tee või veega. Hamami rituaali jätkuks sobib lõõgastav massaaž.

Saaremaa mudasaun

Mudasaunas kasutame ehtsat Saaremaa muda. Ravimuda sisaldab mitmesuguseid bioloogiliselt aktiivseid aineid, mineraale ja metalle.
Mudaprotseduuri toimel tekivad positiivsed muutused närvi- ja südame-vereringesüsteemis, nahas, vere koostises ning ainevahetusprotsessides, parandavad reumaatiliste põletike kulgu. Muda aitab kaasa ka tselluliidi vähendamisele. Mudasauna protseduuri pikkuseks soovitame vastavalt enesetundele 15-20 minutist seanssi.

Aurusaun “Aur”

Madala temperatuuriga (kuni 45°) ja kõrge õhuniiskususega aurusaun.
Soovituslikult saunatamise kestvus kuni 12 min.

Sanaarium “Leek”

Madala temperatuuriga (kuni 50°) ja madala õhuniiskususega sanaarium.

Saunarituaalid

 

Tasuta rituaalid toimuvad

15:00 Leilirituaal(L,P)
16:00 Trühvlirituaal(L,P)
17:00 Leilirituaal(E-P)
18:00 Soolarituaal(E-P)
19:00 Leilirituaal(E-P)
20:00 Trühvlirituaal(E-P)
21:00 Leilirituaal(E-P)

Soolasauna rituaal

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soola-aurusaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise mee või õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Meel ja õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

 

Trühvlirituaal

Lõõgastav rituaal soola- ja aurusaunas, kus kasutatakse sheavõi maagilist toimet, viies sind ajast tagasi põlisesse Aafrikasse. Rituaal on sobilik kõigile, kellel on soov turgutada enda keha ja vaimu.

Leilisauna rituaal

Leilisauna rituaalid toimuvad puuküttega köetavas leilisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.