BRONEERI TUBA

Saunarituaalid saunameistriga

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argistest asjadest. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Saunarituaalid toimuvad iga päev. Regulaarselt toimuvad leili-, soola- ja aroomirituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas.

 

 

Saunarituaalide ajakava (saunameistriga)

Teisipäev – Neljapäev

17:30 Vihtade vägi (must saun)
18:30 Aroomivõlu (rituaalisaun)
19:30 Leilivõlu (must saun)
20:30 Helirännak (rituaalisaun)

Reede

17:30 Vihtade vägi (must saun)
18:30 Aroomivõlu (rituaalisaun)
19:30 Leilivõlu (must saun)
20:15 Saunareede (piletiga, välisaun)
20:30 Helirännak (rituaalisaun)

Laupäev – Pühapäev

14:30 Saunameistri Saunakoda (rituaalisaun)
15:30 Helirännak (rituaalisaun)
16:30 Vihtade vägi (must saun)
17:30 Aroomivõlu (rituaalisaun)
18:30 Leilivõlu (must saun)
19:30 Aroomivõlu (rituaalisaun)
20:30 Magussoolane lõõgastus (soolasaun auruga)
21:00 Helirännak (rituaalisaun)

Iga päev rituaalisaunas (saunameistrita)

Esmaspäev-Reede

10:00 Metsasosin
11:00 Merekohin
12:00 Meloodiarännak
13:00 Himaalaja võlumaailm
14:00 Metsasosin
15:00 Merekohin
16:00 Meloodiarännak
17:00 Himaalaja võlumaailm
18:00 Metsasosin
20:00 Merekohin

 

Laupäev-Pühapäev

10:00 Metsasosin
11:00 Merekohin
12:00 Meloodiarännak
13:00 Himaalaja võlumaailm
14:00 Metsasosin
15:00 Merekohin
17:00 Meloodiarännak
19:00 Himaalaja võlumaailm

 

Leilivõlu

Kujutle end saunas, kus ümbritsevad sind kuumus, vihalõhn ja särisevad kerisekivid. Saunarituaalil tungib soojus sügavale, luues lõõgastava ja rahustava kogemuse. 10-15 minutit tundub mööduvat kui hetk, kui tunned, kuidas meeled ärkavad ja leil keha tugevdab.

Vihtade vägi

Aegumatu tarkus ja iidne saunakunst avavad uksed saunakogemusele, kus aeg peatub ja minevik sulab olevikuga üheks. Saunameistrid loovad salapärase õhkkonna, kus leiliruum täitub rahustava soojusega ning saunavihad pakuvad tervendavat jõudu, aidates kehal lõõgastuda ja meeli rahustada. Rituaalil avastatakse iidne vihtlemiskunst, mis toob kehale ja meeltele rahustava ning tervendava naudingu.

Aroomivõlu

Aroomivõlu on saunarituaal, mis viib sind tundma värskust ja kogema rännakut läbi põldude ning metsade. Tunnetades vahetut ühendust loodusega, sulanduvad meeled mõnusalt ümbritseva keskkonnaga, lubades sul nautida hetke ja lasta kehal puhata. Selle lummava rituaali käigus avaneb võimalus tajuda erinevaid aroome, mis kutsuvad esile meeldiva lõõgastuse ja heaolutunde.

Saunameistri Saunakoda

Saunameistri Saunakoda on püha paik, kus ajatu leilitraditsioon saab uue hingamise. See on koht, kus kuumad leililained sulatavad mured ning vabastavad keha sügavast pingest.

Metsasosin

Metsahõngulises saunarituaalil jäljendavad looduslikud helid metsa õrna suminat, puude sahinat ja linnulaulu, paitades meeli ning luues rahustavat meeleolu. Sulge silmad ja lase nendel helidel end ümbritseda, viies ennast lähemale loodusele ja selle salapäradele.

Merekohin

Merekohina saatel viiakse sind mere lähedusse rohkem kui kunagi varem. Astudes saunaruumi, tervitab sind õrn mereline muusika, mis kutsuvalt juhatab mõtted kaugele rannaliivale. Iga õrn meloodia kannab sind justkui lainetava merevaiba peal, lubades sul unustada argimured ja sukelduda hetkeks mere lõpmatusse sügavusse.

Meloodiarännak

Saunakuumuses kõlavad viiulihelid ja klaverikõlad, luues kujutluspildi, kus muusika ja leil loovad meeltes rahustava harmoonia. See sujuvate helide ja pehmete nootidega elamus viib sind kaugemale argipäevast, lubades sulanduda klassikalise muusika ajatusse sügavikku.

Himaalaja võlumaailm

Saunarituaal, mis viib sind Himaalaja võlumaailma, kus saad kogeda mägede rahu ja sügavat ühendumist loodusega. Astudes saunaruumi, tervitab sind õrn Himaalaja mägede looduse aroom, mis kutsub esile tunde nagu oleksid kõrgel mäetipus.

Magussoolane lõõgastus

Magussoolane lõõgastus viib sind nauditavale teekonnale, kus sulanduvad kokku mee pehme magusus ja soola mereline kargus. Tunne, kuidas sooja saunaauru ja meesegu rahustav kooslus hellitab su nahka ning annab su nahale värskuse ja elujõu.

Helirännak

Helirännakul juhatab saunameister sind õrnade helide maailma, kus sulanduvad lummavad helid, luues teekonna lõõgastumise ja meelerahu poole.

 

Saunareede koos saunameistri ja saunaõllega

Saunareede on kui külasaun, kus kohtuvad nii uued kui ka vanad saunalised. See on samm tagasi ajas, kui külasaun oli kogukonna südameks ja hingeks. Saunareedel kogunevad saunalised, et nautida saunamõnusid täiel rinnal – leiliviskamine, vihtlemine ning jutuajamine loovad erilise atmosfääri, mis meenutab vanaaegseid traditsioone ja kogukonna ühtsust.

Saunareedel kosutab sind lisaks kuumale saunale külm saunaõlu ning jäinesuupiste.

Igal reedel kell 20:15

Kestvus: 1.5 h
Kohtade arv: 20

Hind 9 € / inimene

Hind lisandub spaa- ja saunakeskuse komplekspääsmele, 10-korra või kuukaardile või tavapääsmele.

Info ja broneerimine: saun@spatallinn.ee või telefonil +372 606 1100

Broneeri koht saunareede seansile