BRONEERI ON-LINE

Saunarituaalid saunameistriga

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argistest asjadest. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Saunarituaalid toimuvad 4 päeval nädalas – teisipäeviti, neljapäeviti, laupäeviti ja pühapäeviti. Regulaarselt toimuvad leili-, soola- ja aroomirituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas*.

 

Saunarituaalide ajakava

16:00 Leilirituaal (L,P)
17:00 Soolarituaal (L,P)
18:00 Leilirituaal (T,N,L,P)
19:00 Aroomirituaal (T,N,L,P)
20:00 Leilirituaal (T,N,L,P)
21:00 Soolarituaal (T,N,L,P)

Soolasauna rituaal

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soola-aurusaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise mee või õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Meel ja õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Leilisauna rituaal

Leilisauna rituaalid toimuvad puuküttega köetavas leilisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.

Aroomirituaal

Aroomirituaalid toimuvad välisaunas. Selles rituaalis on kasutuses mitmed erinevad aroomid, mis turgutavad teie keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks sellele pakutakse rituaalil erinevaid jahutavaid elemente. See rituaal on mõeldud just Sulle, kes sa soovid eralduda argimuredest ja lõõgastuda aroomimaailmas.