BRONEERI TUBA

Saunarituaalid saunameistriga

Saunarituaalid kujutavad endast tõelist maiuspala nii kehale kui meelele, viies mõtted eemale argistest asjadest. Meie saunameistrid hoolitsevad meeldiva atmosfääri eest saunarituaali ajal, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks! Saunarituaalid toimuvad iga päev. Regulaarselt toimuvad leili-, soola- ja aroomirituaalid sisalduvad saunakeskuse külastuse hinnas.

 

 

Saunarituaalide ajakava

Teisipäev, Neljapäev
18:00 Leilirituaal
19:00 Aroomirituaal
20:00 Leilirituaal

Reede
17:00 Aroomirituaal
18:00 Leilirituaal
19:00 Soolarituaal
20:00 Saunareede saunameistri ja saunaõllega, lisatasu 9 €

Laupäev, Pühapäev
16:00 Leilirituaal
17:00 Soolarituaal
18:00 Leilirituaal
19:00 Aroomirituaal
20:00 Leilirituaal

Soolasauna rituaal

Rituaalid, mis sisaldavad koorimisega kehahoolitsust, toimuvad soola-aurusaunas. Seanss annab nahale pehmuse, uue elujõu ja sära. Keha koorimisel kasutatakse soola ja orgaanilise mee või õli segu. Sool eemaldab nahalt surnud rakud. Meel ja õlil on toitev, puhastav ning pehmendav toime. Looduslik kehakoorija on suurepärane turgutus igale nahatüübile.

Leilisauna rituaal

Leilisauna rituaalid toimuvad kuumas leilisaunas. Paljude jaoks on leil saunaskäigu kõrghetk, teiste jaoks põhjus kiiresti lahkuda. Ole meie külaliseks leiliseanssidel, kus temperatuuride erinevused ergastavad veresoonkonda ja tõstavad organismi vastupanuvõimet. Samuti aitab protseduur vabaneda jääkainetest, rahustab ning virgutab keha. Kutsume Sind osa saama erakordsest elamusest kuuma õhu, jää ning aroomide maailmas.

Aroomirituaal

Aroomirituaalid toimuvad välisaunas. Selles rituaalis on kasutuses mitmed erinevad aroomid, mis turgutavad teie keha ja vaimu erinevatel viisidel. Lisaks sellele pakutakse rituaalil erinevaid jahutavaid elemente. See rituaal on mõeldud just Sulle, kes sa soovid eralduda argimuredest ja lõõgastuda aroomimaailmas.

 

Saunareede koos saunameistri ja saunaõllega

Saunareede toimub igal reedel algusega kell 20:00 saunakeskuse välisaunas.
Rituaali käigus viheldakse kahe erineva vihaga – eukalüptivihaga lüüakse hingamisteed puhtaks ja saun lõhnama ning tammevihaga lõõgastatakse lihaseid.
Kuumas saunas kosutavad külm saunaõlu ning jäine suupiste.
Peale vihtlemisrituaali hüppa duši alt läbi ning jahuta end külmaveebasseinis!

Igal reedel kell 20:00

Kestvus: 30 min
Kohtade arv: 20

Hind 7 € / inimene

Hind lisandub spaa- ja saunakeskuse komplekspääsmele, 10-korra või kuukaardile või tavapääsmele.

Info ja broneerimine: saun@spatallinn.ee või telefonil +372 606 1100

Broneeri koht saunareede seansile