BRONEERI ON-LINE

Ilupakett „3D Beauty“

Tõhus värskendus näonahale – 3 näohoolitsust kõigest 99 € eest.

Ilupakett sisaldab 3 noorendavat näohoolitsust, ilukonsultatsiooni ja kingitust.
(Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 138 €)

Ilupakett Tallinn Viimsi SPA ilukeskuses sisaldab 3 noorendavat näohoolitsust*, ilukonsultatsiooni ja kingitust.
3D Beauty pakett avaldab mõju kolmel tasemel – nahal, nahaalustel elastsetel kudedel ning lihastel. Iga järgneva hoolitsusega avaldatakse mõju üha sügavamatele naha kihtidele kuni näolihasteni.

Kaunimaks Guinot iluterapeudi abiga!

Prantsuse professionaalne kosmeetikasari Guinot on ühendanud sellesse noorendavase paketti 3 parimat näohoolitsust. 3D Beauty pakett avaldab mõju kolmel tasemel – nahal, nahaalustel elastsetel kudedel ning näo-ja kaelalihastel. Pakett ühendab endas kombinatsiooni kolmest tehnikast – ionisatsioon, lihaste stimulatsioon ja manuaalsed meetodid. Guinot kontsentreeritud professionaalsed kosmeetilised vahendid tagavad kauakestva efekti. Iga järgneva hoolitsusega avaldatakse mõju üha sügavamatele naha kihtidele kuni näolihasteni välja.

Esimene hoolitsus – Guinot Hydradermie* on kombinatsioon mahedast ionisatsioonist, hapnikuga rikastamisest, manuaalsest massaažist ja aktiisetest kosmeetilistest toimeainetest. Hooldus puhastab ja niisutab nahka sügavuti, stimuleerib naha ainevahetust ja verevarustust. Hydradermie muudab naha koheselt siledaks ja pehmeks ning toimib ka järgmise Flash Beauty hoolitsuse toimete võimendajana. Hydradermie kestus 60 min.

Teine hoolitsus – Flash Beauty* uuendab ja kirgastab aktiivselt naha pinda. Hellitav massaaž ja sellele järgnev efektmask toovad Teie näole noorusliku värskuse. Tänu sellele aktiveeruvad naha loomulikud taastumisfunktsioonid, paraneb rakuline uuenemine ja kudede hapnikuga rikastamine. Tulemusena on kirgas ja värskusest pakatav näojume! Flash Beauty kestus 40 min.

Kolmas hoolitsus – Hydra Lift Express* on aparaatne näohoolitsus, mis toimib kui kerge jõutreening näolihastele. See hoolitsus on loogiline jätk kahele eelnevale hoolitsusele. Näokontuuri „lifting“ ja lihatoonust tõstvad protseduurid on kõige efektiivsemad just siis, kui on näonahk on värske, puhas ning naha toonus ja elujõud on taastunud. Hydralift Express tõstab näokontuuri, tugevdab lihaseid ja noorendab nägu. Hydra Lift Express kestus 30 min.

*Vastunäidustused aparaatsetele hoolitsustele: südamestimulaator, epilepsia, metallplaat koljus või õlavöötmes, rasedus.

Näohoolitsused on mõeldud nautimiseks 1-2 päevaste vahedega.

Hind

99 €

Hoolitsuste tavahind eraldi ostes 138 €

Ilupakett kehtib kõikidel nädalapäevadel, E-L kl 08:00 – 20:00 ja P kl 08:00-17:00.
Palume eelnevalt ajad broneerida e-posti teel spa@spatallinn.ee või telefonil +372 606 1160.
Ilupakett on müügil ka kinkekaardina kehtivusega 12 kuud Tallinn Viimsi SPA hotellis.
Ilukeskuse klientide lastele pakume hoolitsuste ajal tasuta lastehoidu (alates 3.a) lastekeskuses „Rõõmupisik“.

Broneeri pakett

Ilupaketti saate täiendada oma soovi järgi

  • Lisades spaa-hoolitsusi või pikendades massaaži kestvust.
  • Tellides lisaks luksusliku SPA18+ saunakeskuse külastuse soodushinnaga 20 € (kehtib ainult ette tellides).
  • Inglise pubi Black Rose ootab päevaspaa kliente veetma õdusat õhtupoolikut hea toidu ja muusika seltsis, pakkudes kogu menüüst 10% soodustust.