BRONEERI ON-LINE

SPA18+ hoolitsused

SPA18+ hoolitsuste tutvustus

Spaahoolitsust on võimalik broneerida ka ilma SPA18+ külastuseta. Hoolitsuse hinna sisse kuulub 10 minutit riietumisaega enne ja peale hoolitsust. Hoolitsused soovitame  alati ette broneerida. Palume arvestada, et broneeritud hoolitsusele hilinemise korral lüheneb hoolitsuse aeg, kuid ei muutu hind.

 

Uus luksuslik hoolitsustebränd Repêchage SPA18+ saunakeskuses

Lase oma keha hellitada Repêchage sarja toodetega, mis on valmistatud „merekaaviarist“ ehk parimast loodussäästlikult korjatud orgaanilisest merevetikast. „Merekaaviaris“ peituvad supervõimsad toimeained – 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ja 18 aminohapet, mis niisutavad ja taastavad nahka ning löövad selle särama.

Repêchage ilubaar

Ilubaaris serveerime põnevaid kiiretoimelisi hoolitsusi, mida saad nautida sõprade ja kokteilide seltsis. Kõik hoolitsused ja massaažid sobivad ideaalselt peale vee- ja saunaprotseduure.

Ostes SPA18+ kehahoolitsuse, pikendab see teie külastusaega hoolitsuse aja võrra.

Broneeri SPA18+ hoolitsus

Tai massaažid*

Pakume tõeliselt eksootilist massaaži kogenud ja professionaalsete Tai massööride poolt. Eksootiliste aroomide, rahustava muusika ja otse Taist tulnud massaažimeistrite abil pakume Teile võimalust sukelduda aasiapärasesse imelisse maailma siinsamas kodu lähedal.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Garra Ruffa

Kujutage endale ette – mõnusalt soe vesi, taustaks lõõgastav muusika, sajad ja sajad pisikesed kalakesed Teie nahale mõnusat massaaži tegemas. Kõlab nagu muinasjutt? Tegelikult mitte! Kutsume Teid proovima kogukeha kalahooldust Garra Ruffa kalakestega.

Pesemine nagu 1001 öö muinasjutus

Hamamis naudivad saunamõnu meeldivas soojuses ja mahedas valguses nii keha kui hing. Hamami rituaalid ei kujuta endast vaid pesemist ja koorimist. See on tõeline meelte pidu: soojus, niiskus, vaht, aroomid ja liigutused ühendavad endas tõelist saunakunsti heaolu teenistuses.

 

SPA18+ hoolitsuste hinnakiri

Hoolitsuse tüüp Hind / Hind klubikaardiga

Hamam spaarituaalid €   /  

Hamamis naudivad saunamõnu meeldivas soojuses ja mahedas valguses nii keha kui hing. Hamami rituaalid ei kujuta endast vaid pesemist ja koorimist. See on tõeline meelte pidu: soojus, niiskus, vaht, aroomid ja liigutused ühendavad endas tõelist saunakunsti heaolu teenistuses.

Türgi saunarituaal koos lõõgastava massaažiga soojal marmoril 60 min 47€   /   42,30€

Pesemisrituaal algab karedapinnalise puuvillariidest kindaga kogu keha hõõrumisega, millele järgneb rohke seebivahu tekitamine kehal. Sellele järgneb pesu koos vahumassaažiga, mis lõppeb vaheldumisi külma ja sooja veega loputades. Rituaal jätkub 30 min lõõgastava õlimassaažiga mille järgneb puhkus tassikese Türgi tee ja maiustusega.

Türgi saunarituaal koos bambusvihast kehamassaažiga 90 min UUS 75€   /   67,50€

Lõõgastav rituaal kingib Teile kerguse tunde ning tasakaalustab teie keha ja vaimu.
Pesemisrituaal algab karedapinnalise puuvillariidest kindaga kogu keha hõõrumisega, millele järgneb rohke seebivahu tekitamine kehal. Sellele järgneb pesu koos vahumassaažiga, mis lõppeb vaheldumisi külma ja sooja veega loputades. Rituaal lõpeb 30 min bambusvihast kehamassaažiga mille järgneb puhkus tassikese Türgi tee ja majustusega.

Vetikamähis soojal marmoril 90 min UUS 69€   /   62,10€

Suurepärane hoolitsus naha toonuse tõstmiseks, tselluliidi ilmingute vähendamiseks, vereringe parandamiseks, venitusarmide raviks ning parema enesetunde saavutamiseks. Hoolitsus algab keha koorimisega, millele järgneb vetikamähis soojal marmoril ning hoolitsuse lõpetab salendav massaaž.

 

Repêchage kehahoolitsused €   /  

Uus luksuslik hoolitsustebränd Repêchage SPA18+ saunakeskuses!
Lase oma keha hellitada Repêchage sarja toodetega, mis on valmistatud „merekaaviarist“ ehk parimast loodussäästlikult korjatud orgaanilisest merevetikast. „Merekaaviaris“ peituvad supervõimsad toimeained – 12 vitamiini ja mineraali, 42 mikroelementi ja 18 aminohapet, mis niisutavad ja taastavad nahka ning löövad selle särama.

Kõik hoolitsused ja massaažid sobivad ideaalselt peale vee- ja saunaprotseduure.

 

Lõõgastav kaela ja käte massaaž 30 min 29€   /   26,10€

Hoolitsuse ajal masseeritakse õlgu, kaela, pead ja käsi. Silmadele asetatakse valge tee ja meremineraalidega silmapadjad, lõõgastamaks silmaümbrusi.

 

Seljakoorimine ning mõnusalt tugev massaaž 30 min 35€   /   31,50€

Piparmündi ja Surnumere sooladega seljakoorimine ning mõnusalt tugev massaaž 30 min

Salendav ja keha trimmiv piparmündi ning orgaanilise merevetika kehahoolitsus koos ülekeha massaažiga 60 min 59€   /   53,10€

Põhinedes Euroopa klassikalisel thalasso teraapia traditsioonil, soojendatakse Laminaria Digitata ja Ascophyllum Nodosum merevetikate ekstrakte, münti, ja kaoliinsavi sisaldav mask kehatemperatuurini ning kantakse kehale. Keha mähitakse kuldsesse mähisesse, aitamaks leevendada stressi ja lõõgastada pinges lihaseid. Kehahoolitsusele järgneb meeldiv dušš ja 30-minutiline ülekeha massaaž.

Salendav ja keha trimmiv piparmündi ning orgaanilise merevetika kehahoolitsus koos ülekeha massaažiga 90 min 85€   /   76,50€

Põhinedes Euroopa klassikalisel thalasso teraapia traditsioonil, soojendatakse Laminaria Digitata ja Ascophyllum Nodosum merevetikate ekstrakte, münti, ja kaoliinsavi sisaldav mask kehatemperatuurini ning kantakse kehale. Keha mähitakse kuldsesse mähisesse, aitamaks leevendada stressi ja lõõgastada pinges lihaseid. Kehahoolitsusele järgneb meeldiv dušš ja 60-minutiline ülekeha massaaž.

Iidne meerituaal kehale 60 min 59€   /   53,10€

Luksuslik kooriv kehahoolitsus puhta mee ning antioksüdantidega puhastuspiimaga, mis on segatud kaera- ja mandlijahuga. Hoolitsus aitab pehmendada, niisutada, eemaldada surnud naharakud ja taastuda nahal. Hoolitsus lõpetatakse mõnusa 30-minutilise massaažiga.

 

Iidne meerituaal kehale 90 min 85€   /   76,50€

Luksuslik kooriv kehahoolitsus puhta mee ning antioksüdantidega puhastuspiimaga, mis on segatud kaera- ja mandlijahuga. Hoolitsus aitab pehmendada, niisutada, eemaldada surnud naharakud ja taastada naha tasakaal. Hoolitsus lõpetatakse mõnusa 60-minutilise massaažiga.

Granaatõuna, jõhvikate ja orgaanilise roosuhkruga kehahoolitsus 60 min 54€   /   48,60€

Puhas roosuhkur koos granaatõunast, jõhvikatest ja õunast pärit antioksüdantsete koostisainetega pakuvad õrna looduslikku koorimist, mis jätab naha oivaliselt siledaks ja nauditavalt säravaks. Koorimisele järgneb 30-minutiline massaaž merevetikarikka kehakreemiga.

Granaatõuna, jõhvikate ja orgaanilise roosuhkruga kehahoolitsus 90 min 79€   /   71,10€

Puhas roosuhkur koos granaatõunast, jõhvikatest ja õunast pärit antioksüdantsete koostisainetega pakuvad õrna looduslikku koorimist, mis jätab naha oivaliselt siledaks ja nauditavalt säravaks. Koorimisele ärgneb 60-minutiline massaaž merevetikarikka kehakreemiga.

 

Surnumere sooladega kehahoolitsus 60 min 54€   /   48,60€

Kogu keha kooriv hoolitsus, mis põhineb erilisel essentsõlide, oliiviõli ja meresoolade segul ning aitab sügavpuhastada poore, eemaldada kuivi surnud naharakke ning muuta nahk imeliselt siledaks ja värskeks. Sooladega koorimisele järgneb 30-minutiline massaaž merevetikarikka kehakreemiga.

Surnumere sooladega kehahoolitsus 90 min 79€   /   71,10€

Kogu keha kooriv hoolitsus, mis põhineb erilisel essentsõlide, oliiviõli ja meresoolade segul ning aitab sügavpuhastada poore, eemaldada kuivi surnud naharakke ning muuta nahk imeliselt siledaks ja värskeks. Sooladega koorimisele järgneb 60-minutiline massaaž merevetikarikka kehakreemiga.

Lõõgastav seljamassaž mineraaliderikka õliga 30 min 29€   /   26,10€

Lõõgastav seljamassaaž rahustab meeli ning tekitab loomuliku heaolu seisundi nii kehale kui vaimule. Hoolitsuses kasutatakse mineraaliderikast õli, mis annab kiiresti imenduvate taimsete toimeainetega nahale siidpehme viimistluse ning taastab naha niiskuse. Kolmetoimeline kehaõli aitab nahka niisutada mähkides meeled kergesse, looduslikku rooibosi ja vanilliaroomi.

Lõõgastav klassikaline massaaž mineraaliderikka õliga 60 min 47€   /   42,30€

Lõõgastav massaaž rahustab meeli ning tekitab loomuliku heaolu seisundi nii kehale kui vaimule. Hoolitsuses kasutatakse mineraaliderikast õli, mis annab kiiresti imenduvate taimsete toimeainetega nahale siidpehme viimistluse ning taastab naha niiskuse. Kolmetoimeline kehaõli aitab nahka niisutada mähkides meeled kergesse, looduslikku rooibosi ja vanilliaroomi.

Salendav ja trimmiv rituaal jalgadele 55 min 40€   /   36€

Salendav rituaal jalgadele “võitleb” pehmekoelise tselluliidiga jalgadel ja puusadel. Hoolitsus algab stimuleeriva meresooladega koorimisega ning sellele järgneb rulliv ja sõtkuv tselluliidimassaaž.

Repêchage ilubaar €   /  

Ilubaaris serveerime põnevaid kiiretoimelisi hoolitsusi, mida saad nautida sõprade ja kokteilide seltsis.

 

Lamina Lift™  jahutav ja värskendav näohoolitsus rohelise tee, orgaanilise aaloe ja apelsiniveega 30 min 20€   /   18€

Kiirelt mõjuv näohoolitsus, mis rahustab, niisutab ja pinguldab. Annab nahale klaari jume ja värskendab tänu meremineraalide ja looduslike taimede koosmõjuna.

Opti-Firm® silmaümbrust trimmiv hoolitsus 30 min 25€   /   22,50€

Tumedate ringide, paistetuse ja kortsude vastane peptiididega rikastatud silmahoolitsus, mis põhineb nahahoolduse uusimal tehnoloogial ja sisaldab koostisosi, mis vähendavad naha vananemist ning keskkonnast põhjustatud kahjustusi.

 

Näonahka trimmiv ja pinguldav 3 peptiidiga hoolitsus 30 min 35€   /   31,50€

Pinguldav ja elastsust parandav heksa- ja tetrapeptiididega hoolitsus turgutust ja sügavamat niisutust vajavale nahale. Meremineraalid ja peptiidid vähendavad joonte ja kortsude sügavust, mandliseemne ekstrakt tugevdab näoovaali ning aloe vera mahl niisutab ja rahustab nahka.

 

 

 

FUSION™  Matchafina – Puhastav hoolitsus matcha teega 30 min 25€   /   22,50€

Fusion spaamask on spetsiaalselt loodud meelte stimuleerimiseks. Matchafina ehk matcha teega hoolitsus sobib ideaalselt tundliku naha puhastamiseks ja rahustamiseks ning punetuse vähendamiseks.

FUSION™ Chocofina –  Niisutav hoolitsus šokolaadiga 30 min 25€   /   22,50€

Fusion spaamask on spetsiaalselt loodud meelte stimuleerimiseks. Chocofina hoolitsus sisaldab orgaanilist ja eriti puhast kakaopulbrit, mis niisutab nahka sügavuti, parandab nahavereringet ning jätab naha rikkalikult pehmeks.

FUSION™ Berryfina – Sära andev hoolitsus mustika ja maasikaga 30 min 25€   /   22,50€

Fusion spaamask on spetsiaalselt loodud meelte stimuleerimiseks. Berryfina hoolitsus sobib ideaalselt kombineeritud ja rasusele näonahale. Mustika, maasika ning peedi rikkalikud A ja C vitamiinid tasakaalustavad ja pinguldavad nahka ning vähendavad poore, samal ajal nahka õrnalt koorides.

FUSION™ Pumpkinfina – kortsuvastane hoolitsus A ja C vitamiinidega 30 min 25€   /   22,50€

Fusion spaamask on spetsiaalselt loodud meelte stimuleerimiseks. Kõrvitsa ja vanilje multivitamiinimask sisaldab rikkalikult A ja C vitamiine, pakkudes säravat jumet ning niisutades nahka. Lisaks sisaldab mask orgaanilist savi, mis sügavpuhastab näonahka, jättes selle peale hoolitsust siidpehmeks.

 

 

 

 

Näohoolitsus „Helesinine unistus“ 30 min 25€   /   22,50€

Ideaalne peale saunatamist! Eriti toitev ja sügavalt niisutav hoolitsus näole, kaelale ning dekolteele. Sisaldab antioksüdantidega puhastuspiimaga naha puhastust, kerget masaaži C-seerumiga ning hüaloroonhappe, sheavõi ja õkoloogilise merevetika ekstraktiga maski.

 

Meresooladega koorimine kätele ning Hiina ürtidega toniseeriv kätehoolitsus 30 min 20€   /   18€

Kätehoolitsuse käigus kooritakse käed rahustavate meresooladega ning masseeritakse suurepärase Hiina ürtidest valmistatud massaažiõliga. Käed saavad niisutatud, toidetud ning muutuvad pehmeks ja siledaks.

Meresooladega koorimine jalgadele ning Hiina ürtidega toniseeriv jalamassaaž 30 min 25€   /   22,50€

Jalahoolitsuse käigus tehakse jalgadele lõdvestavat merevetika vanni, kooritakse jalad rahustavate meresooladega ning masseeritakse jalgu suurepärase Hiina ürtidest valmistatud massaažiõliga.

Tai massaažid* €   /  

Pakume tõeliselt eksootilist massaaži kogenud ja professionaalsete Tai massööride poolt. Eksootiliste aroomide, rahustava muusika ja otse Taist tulnud massaažimeistrite abil pakume Teile võimalust sukelduda aasiapärasesse imelisse maailma siinsamas kodu lähedal.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Tai massaaž 60 min* 50€   /   45€

Tai massaažitehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga, akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile läbivad kogu inimese keha. Massöör töötleb teatud kehapunkte, mis aitab tagada energia vaba voolu keha energeetilistel meridiaanidel. See võimaldab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Tai massaaži kasutatakse lihaste, liigeste ja peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks,  stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhastuseks ja kõigi siseorganite töö tasakaalustamiseks.

Traditsioonilise tai massaaži ajal on kliendil seljas mugav vaba riietus, paljad on ainult jalatallad. Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel matil põrandal.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Tai massaaž 90 min* 69€   /   62,10€

Tai massaažitehnika koosneb venitavatest harjutustest, mis sarnanevad joogaga, akupressuurist ning tööst keha energeetiliste liinidega, mis vastavalt hiina meditsiinile läbivad kogu inimese keha. Massöör töötleb teatud kehapunkte, mis aitab tagada energia vaba voolu keha energeetilistel meridiaanidel. See võimaldab organismil vabaneda liigsest vedelikust, toksiinidest, normaliseerida vere- ja lümfiringlust. Tai massaaži kasutatakse lihaste, liigeste ja peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks,  stressi ja unetuse raviks, närvisüsteemi tugevdamiseks, üldiseks organismi puhastuseks ja kõigi siseorganite töö tasakaalustamiseks.

Traditsioonilise tai massaaži ajal on kliendil seljas mugav vaba riietus, paljad on ainult jalatallad. Massaaži viiakse läbi spetsiaalsel matil põrandal.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Tai jalamassaaž 60 min* 46€   /   41,40€

Tai jalamassaaži eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja organismi süsteemide tasakaalustamine. Jalamassaaž annab sügava lõdvestuse ja avaldab positiivset mõju närvisüsteemile. Massaaži käigus mõjutatakse jalatallal vastavaid tsoone ja punkte, et tõsta organismi vastupanuvõimet ja toonust.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Idamaine õlimassaaž 60 min* 50€   /   45€

Klassikalise massaaži kergetel võtetel tuginev ravimassaaž, mis on suunatud nii lõõgastumisele kui kõige mitmekesisemate haiguste mõjutamisele vereringesse imenduvate eeterlike õlide kaudu. Massaaži kasutatakse lihaste, liigeste ja peavalu vaigistamiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks, lihaste toonuse tõstmiseks, stressi vähendamiseks ja närvisüsteemi tugevdamiseks.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Tai peamassaaž 20 min* 19€   /   17,10€

Tai peamassaaž on tervet organismi tasakaalustav, rahustav ja lõdvestav massaaž, mis aitab ka peavalude ja unehäirete korral ning parandab keskendumisvõimet. Massaaž algab õlavöö piirkonnast, hõlmates ka käsivarsi, kaela ja pead.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Tai peamassaaž 40 min 37€   /   33,30€

Tai peamassaaž on tervet organismi tasakaalustav, rahustav ja lõdvestav massaaž, mis aitab ka peavalude ja unehäirete korral ning parandab keskendumisvõimet. Massaaž algab õlavöö piirkonnast, hõlmates ka käsivarsi, kaela ja pead.
*Idamaiseid ja Tai massaaži teenuseid osutavad Taist pärit massöörid, kes ei valda eesti keelt.

Garra Ruffa Kalahooldus kehale 10 min / ühele 10€   /   9€

Basseinis on umbes 2000 Türgist Kangali soojaveeallikatest pärit doktorkala, kes toituvad surnud naharakkudest. Kaladel ei ole hambaid ja nad näksivad nahapinda väga õrnalt, mistõttu protseduur on ülimalt nauditav. Lisaks surnud rakkude eemaldamisele teevad kalakesed ka kergelt kõditavat massaaži, mis parandab vereringet ning toniseerib. Garra Rufa kalad eritavad ensüümi diatanool, mis soodustab rakkude uuenemist. Seepärast on soovitav peale kalahooldust mitte saunatada, vaid lasta lõõgastusruumis puhates ensüümil mõjuda.  Nahk on pärast töötlemist pehme ja kogu organism on toniseeritud ja värske.

Kalahoolduse riietuseks sobivad meestel lühikesed liibuvad ujumispüksid, naistel bikiinid.

Garra Ruffa Kalahooldus kehale 10 min / kahele 15€   /   13,50€

Basseinis on umbes 2000 Türgist Kangali soojaveeallikatest pärit doktorkala, kes toituvad surnud naharakkudest. Kaladel ei ole hambaid ja nad näksivad nahapinda väga õrnalt, mistõttu protseduur on ülimalt nauditav. Lisaks surnud rakkude eemaldamisele teevad kalakesed ka kergelt kõditavat massaaži, mis parandab vereringet ning toniseerib. Garra Rufa kalad eritavad ensüümi diatanool, mis soodustab rakkude uuenemist. Seepärast on soovitav peale kalahooldust mitte saunatada, vaid lasta lõõgastusruumis puhates ensüümil mõjuda.  Nahk on pärast töötlemist pehme ja kogu organism on toniseeritud ja värske.

Kalahoolduse riietuseks sobivad meestel lühikesed liibuvad ujumispüksid, naistel bikiinid.