BRONEERI ON-LINE

Rühmatreeningute plaan

Esmaspäev

08:30 TRX® 30’/ Märt
10:00 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 BODYBALANCE®/ Kersti O.
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
17:45 CXWORX®/ Kersti
18:15 ZUMBA®/ Kaisa
18:30 BodyProgress (alakeha)/ Mark
18:30 SUPPAMA HIIT Aqua/ Piret
18:30 Jooksutreening 1,5h/ Peeter
19:00 Myride+/ Virtuaaltreener
19:15 TRX®/ Märt
19:20 Sauna Yoga®/ Mai-Liis
19:30 BODYBALANCE®/ Liina R.
19:30 AquaMix/ Piret
20:10 BODYPUMP®/ Peeter

Teisipäev

08:30 Šivananda jooga 75′/ Pille
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
10:00 Kõht, selg& tuhar/ Kersti M.
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
18:00 BODYPUMP®/ Marek
18:15 Myride+/ Virtuaaltreener
18:15 BODYBALANCE®/ Kersti O.
19:00 BODYCOMBAT®/ Meeli
19:15 BODYJAM®/ Maris
19:20 Sauna Yoga®/ Triin
19:30 AquaMix/ Lilja
20:00 Power Pilates/ Svea

Kolmapäev

09:30 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 CXWORX®/ Meeli
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 BODYBALANCE®/ Kersti O.
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
17:40 BODYATTACK® 45’/ Jarmo
17:45 CXWORX®/ Kersti
18:15 DanceStep / Kadri
18:30 Myride+/ Virtuaaltreener
18:30 Sauna Yoga®/ Jarmo
18:30 BodyProgress (ülakeha)/ Mark
18:30 SUPPAMA YOGAFUNC Aqua/ Kristel
19:15 BODYPUMP®/ Peeter
19:30 AquaMix/ Regina
19:30 BODYBALANCE®/ Kadri
20:15 Kõht, selg& tuhar 45’/ Peeter

 

Neljapäev

08:30 Šivananda jooga 75′/ Pille
10:00 Kõht, selg& tuhar/ Kersti M.
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
16:00 Myride+/ Virtuaaltreener
18:15 Myride+/ Virtuaaltreener
18:00 CXWORX®/ Meeli
18:30 BODYCOMBAT®/ Meeli
18:30 BODYVIVE®/ Maris
19:30 Šivananda jooga 75′/ Pille
19:30 AquaMix/ Lilja
19:30 TRX® 40′ / Svea
20:10 Power Pilates/ Svea

Viimsi SPA Spordiklubil on õigus teha treeningplaani muudatusi.

Reede

09:30 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
10:30 CXWORX®/ Meeli
17:00 BODYPUMP® / Susanna
18:00 Myride+/ Virtuaaltreener
18:00 BODYBALANCE®/ Kersti O.
18:00 BODYATTACK®/ Jarmo
18:30 SUPPAMA HIIT Aqua/ Heidi
19:00 SH’BAM®/ Kadri
19:00 Sauna Yoga®/ Jarmo

Laupäev

10:00 AquaFit/ Liina
10:00 BODYPUMP ®/ Susanna
10:45 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 Sauna Yoga®/ Triin
11:00 BODYJAM®/ Maris
12:00 BODYBALANCE®/ Liina A.

Pühapäev

10:00 BODYPUMP®/ Peeter
10:30 Myride+/ Virtuaaltreener
11:00 Kõht, selg& tuhar 45′/ Peeter
12:00 BODYCOMBAT®/ Meeli
16:45 Myride+/ Virtuaaltreener
17:00 BODYVIVE®/ Maris
18:00 BODYBALANCE®/ Maris
18:00 SUPPAMA HIIT Aqua/Heidi