BRONEERI TUBA

Hoolitsused beebiootel emadele

Beebiootus on imeline aeg naise elus, mil keha vajab erilist hoolt ja tähelepanu. Oleme siia koondanud valiku sobilikest hoolitsustest, mida on võimalik kohandada just Teie soovidele. Hoolitsused aitavad leevendada lihaspingeid ja turseid, pakkuda lõõgastust ning turgutada meeli. Massaaži ja kehahoolitsusi on võimalik teha, kui tulevase ema tervis on hea ja rasedus kulgeb normaalselt. Tervisehäirete korral soovitame eelnevalt konsulteerida arstiga.

Hoolitsuse tüüp Hind / Hind klubikaardiga

Lõõgastav seljamassaaž 30 min 31€   /   27,90€

Vastavalt kliendi soovile toimub massaaž kas istuvas või lamavas asendis. Massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus. Masseeritakse selja- ja õlapiirkonda ning soovi korral ka jalgu. Massaaž leevendab lihaspingeid ja aitab lõõgastuda.

Niisutav kehahoolitsus 60 min 59€   /   53,10€

Tegemist on niisutava hoolitsusega kogu kehale, mis silendab ja toidab nahka ning on eriti sobilik kuivale nahale. Hoolitus algab õrna koorimisega, seejärel kantakse kehale nahka toitev mask, mille looduslikud koostisained tagavad naha pehmuse ja elastsuse. Maski ajal teostatakse dekoltee ja turja piirkonnale lõõgastav massaaž. Järgneb dušš ja kerge massaaž niisutava kreemiga. Kehahoolitsuse tulemuseks on nahk ideaalselt toidetud, õrnalt lõhnastatud ja siidpehme.

Lõõgastav näohoolitsus massaažiga 30 min 37€   /   33,10€

Lõõgastava massaažiga näohoolitsus pakub kosutust igaühele, kes soovib taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha ainevahtust ning hapnikuga varustamist. Hoolitsus sisaldab näo puhastust ja toniseerimist, tõelist naudingut pakub massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale sobilik näo- ja silmaümbruskreem.

Guinot „Flash beauty“ näohoolitsus 40 min 46€   /   41,40€

Hoolitsus uuendab ja kirgastab aktiivselt naha pinda. Hellitav näo- ja dekolteemassaaž, ning sellele järgnev eeterlike õlidega efektmask toovad Teie näole noorusliku värskuse. Hoolitsuse mõjul aktiveeruvad naha loomulikud taastumisfunktsioonid, paraneb naha uuenemine ja kudede hapnikuvarustus. Tulemuseks on kirgas ja värskusest pakatav näojume!

SPA18+ Individuaalne taipärane massaaž rasedatele 45 min 47€   /   42,30€

Erilise lähenemisega ja spetsiaalsete oskustega tehtav massaaž lapseootel naistele alates 13. rasedusnädalast. Iga rasedusnädal on oma eripäraga ning iga massaaž eristub vastavalt Teie rasedusnädalale. Meie massöörid lähenevad Teile alati väga personaalselt. Juhul, kui rasedus on kulgenud probleemselt, siis soovitame eelnevalt konsulteerida arstiga.

Spaahoolitsust on võimalik broneerida ka ilma SPA18+ külastuseta. Hoolitsuse hinna sisse kuulub 10 minutit riietumisaega enne ja peale hoolitsust.

*Pöörame teile tähelepanu, et hoolitsusi teostavad Tai päritoluga massöörid, kes ei valda eesti keelt. Vajadusel on teile abiks meie SPA18+ personal.