BRONEERI ON-LINE

Käte ja jalgade hoolitsused

Hoolitsuse tüüp Hind / Hind klubikaardiga

Maniküür ilma lakkimiseta 40 min 26€   /   23,40€

Hoolduse käik – küünte ja küünenahkade hooldus, niisutav kreem

Klassikaline maniküür lakkimisega 50-60 min 34€   /   30,60€

Hoolduse käik – küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž nahka toitva kreemiga, lakkimine.

Klassikaline maniküür geellakiga 60-70 min 38€   /   34,20€

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga maniküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks.

Hoolduse käik – küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž nahka toitva kreemiga, lakkimine geellakiga.

NB! Maniküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Geellaki eemaldamine 14€   /   12,60€

Geellaki eemaldamine enne maniküüri. Teenus ei sisalda küünte hooldust.

SPA maniküür lakkimisega 80 min 45€   /   40,50€

Hoolduse käik – koorimine, massaaž, niisutav mask, soojendavad parafiinikindad, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž, lakkimine.

SPA maniküür geellakiga 90 min 49€   /   44,10€

Hoolduse käik – koorimine, massaaž, niisutav mask, soojendavad parafiinikindad, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž, lakkimine geellakiga.

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga maniküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks.

NB! Maniküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Parafiinhoolitsus kätele koos koorimise ja massaažiga 30 min 19€   /   17,10€

Ideaalne külmetavatele, kuivadele, karedatele kätele. Niisutab ja toidab  tõhusalt nahka ning küüsi. Hoolduse käik – koorimine, niisutav ja toitev kätemask, massaaž, soojendav parafiin kätele.

Pediküür ilma lakkimiseta 50-60 min 37€   /   33,30€

Klassikaline pediküür lakkimisega 70-80 min 45€   /   40,50€

Hoolduse käik – jalavann, nahapaksendite eemaldamine, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž, küünte lakkimine.

Klassikaline pediküür geellakiga 80-90 min 49€   /   44,10€

Hoolduse käik – jalavann, nahapaksendite eemaldamine, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž, küünte lakkimine geellakiga.

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga pediküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks.

NB! Pediküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Geellaki eemaldamine 14€   /   12,60€

Geellaki eemaldamine enne pediküüri. Teenus ei sisalda küünte hooldust.

Küünte lakkimine 8€   /   7,20€

Küünte lakkimine geellakiga 14€   /   12,60€

SPA pediküür koos lakkimisega kuni 90 min 50€   /   45,00€

Suurepäraselt hooldatud jalad kaunite küüntega. Hoolduse käik – jalavann, nahapaksendite eemaldamine, küünte hooldus, koorimine, mask jalgadele, massaaž, küünte lakkimine.

SPA pediküür geellakiga kuni 90 min 54€   /   48,60€

Suurepäraselt hooldatud jalad kaunite küüntega. Hoolduse käik – jalavann, nahapaksendite eemaldamine, küünte hooldus, koorimine, mask jalgadele, massaaž, küünte lakkimine geellakiga.

Geellakk on kauapüsiv lakk, mis ei kooru maha ja ei kaota läiget. Geellakiga pediküür ei vaja hoolduse lõppedes aega laki kuivamiseks.

NB! Pediküür ei sisalda eelnevat geellaki eemaldamist, selle jaoks palume broneerida lisaaeg.

Hiina värskendav spaa rituaal jalgadele 40 min (Cinq Mondes) 30€   /   27€

Hiina traditsioonilise meditsiini arstid peavad jalalaba keha vaimse ja füüsilise tervise valvuriks ja esindajaks. Jalalaba püüab kinni kogu energia, mis voolab mööda keha meridiaane. Jalahoolitsus annab kogu kehale lõdvestava mõju. Selle hoolitsuse põhilised toimeained on bambus ja mahepõllunduslik aaloeekstrakt. Hoolitsus algab jalgade koorimisega, mille järel mähitakse jalad sooja maski, mis toidab ja tervendab jalgade nahka. Järgneb labajalgade ja säärte refleksoorne massaaž, ning lisaks masseeritakse jalamaski ajal pea ja kukla piirkonda, saavutamaks nii kogu keha lõdvestav toime.

Värskendav jalahoolitsus 30 min* 29€   /   26,10€

Jalamassaažiga hoolitsus värskendab ja pakub leevendust väsinud jalgadele. Hoolitsus algab lõõgastava jalavanniga, millele järgneb koorimine värskendavat Itaalia mandariini ja naturaalseid suhkrukristalle sisaldava koorijaga. Järgneb nauditav jalamassaaž niisutava jalakreemiga, mis pehmendab nahka, parandab vereringet ja vähendab liigse vedeliku kogunemist jalgadesse. Hoolitsuse tulemuseks on jalgades imeliselt kerge ja värske tunne.

*Hoolitsus ei sisalda pediküüri.

Lymphastim lümfidrenaaž 30 min 20€   /   18€

Lümfidrenaaž Lymphastim aparaadi abil on kaasaegne ja efektiivne meetod, mida kasutatakse nii meditsiinis kui ka iluravis. Lümfidrenaaž aktiveerib lümfi- ja vereringet ning kiirendab ainevahetust kudedes, aidates kaasa jääkainete eemaldamisele ja toetades immuunsüsteemi. Lymphastim vähendab turseid ja „raskete jalgade“ sündroomi. Juba esimese seansi järgselt on tunda kergustunnet jalgades. Lümfidrenaaži teostatakse spetsiaalsete õhukambritest koosnevate pükstega, milles tekivad aeglaselt liikuvad survelained. Massaaži surve ja rütm seatakse vastavalt kliendi vajadustele. Vastunäidustusteks on akuutne tromboflebiit, veenitromboos, veenilaiendid, palavikulised haigused,epilepsia, glaukoom, maksa- ja neerupuudulikkus, südamestimulaator, liigeste endoproteesid, infektsioonhaigused, akuutne pehmete kudede trauma, rasedus.