BRONEERI ON-LINE

Mustamäe SPA&SPORT

Mustamäel avatakse 2018. aasta sügisel uus 11 100 m2 suurune vabaajakompleks Mustamäe SPA&SPORT, kuhu rajatakse suur spordiklubi koos täismõõtmetes ujula, jõusaali ja rühmatreeningute saalidega, 17 saunaga spaa- ja  saunakeskus, sünnipäevade pidamise toad nii lastele kui täiskasvanutele, bowlingusaal ja batuudikeskus.

Mustamäe SPA&SPORT vabaajakeskus asub aadressil Akadeemia tee 30.

Vabaajakompleksi tõmbenumbriks saavad olema 10 saunaga, basseinide ja mullivannidega vee- ja saunakeskus peredele, kust ei puudu ka liumägede ja atraktsioonidega ala väikelastele.

Lisaks sellele eraldi eksklusiivne SPA18+ ala ainult täiskasvanutele, kus külastaja saab lõõgastuda 7 erinevas saunas, basseinides, Jaapani vannis ja päikesetoas.

Mõlemas saunakeskuses saavad olema ka puuküttega saunad, kus saunameistrid hakkavad läbi viima saunarituaale.

Kohalike elanike rõõmuks valmib kauaoodatud ujula, kus on 6 rajaga sportbassein ning eraldi väikelaste bassein. Ujula saab eraldi sissepääsu ja riietusruumid. Ujulas hakatakse läbi viima koolide, lasteaaedade ja väikelaste algkursuse ujumistunde.

Keskusesse rajatakse lisaks suurim bowlingusaal Tallinnas ja unikaalne võimlemisklubi koos batuudikeskusega, kus operaatoriteks on Al Mare Bowlinguklubi ja spordikool Trefoil.