BRONEERI TUBA

Lihasvastupidavuse treeningud

UUS! BODYTONE

Treening algab 5-7 minutilise soojendusega. Treeningu põhirõhk on lihasvastupidavus harjutustel. Treenitakse erinevaid lihasgruppe – jalad, tuhar, kerelihased, käed. Kasutatakse erinevaid treeningvahendeid: stepipink, fitball, bosu, kummilint, hantlid, kang jt. Treening on sobiv nii algajale kui edasijõudnule, kuna võimaldab koormust individuaalselt valida. Treening on sobiv nii naistele kui meestele.

UUS! ABS’30

Fookuses on kerelihased. Treening kestab vaid 30 min. ja selle aja  jooksul treenitakse läbi kogu kere keskosa. Koormust saavad peamiselt kõhulihased aga ka seljalihased. Tunnis kasutatakse lisaks oma keharaskusele ka lisavahendeid nagu fitpall, kettad, hantlid jms. Treening algab kiire ja kerge soojendusega ja on sobilik kõigile.

UUS! Brazil butt lift 45’

Kui soovid vormida oma tuharalihased sama trimmi ja ümaraks nagu Brasiila naistel, siis tule Brazil butt lift 45’ treeningusse. Tõhusas 45 min lihasvastupidavuse treeningus keskendutakse spetsiaalselt ainult tuhara- ja jalalihastele. Lisa vahenditena kasutatakse ka kummipaelu, hantleid ning kange.

BODYPUMP® 

Les Mills BODYPUMP® on lihasvastupidavuse treeningprogramm, kus sooritatakse tõhusaid jõuharjutusi. Tunnis kasutatakse erinevaid raskuseid (kang, kettad, hantlid), seega saab iga harjutaja just endale sobiva koormusega treenida. Väga ideaalne kehakoostise muutmiseks. Tõstab kiiresti lihastoonust ja vähendab rasvaprotsenti. Sobilik ka algajatele ning nii meestele kui naistele!

Kõht, selg & tuhar

Kõht, selg & tuhar on tõhus treening kõhu-, selja-, tuhara- ja reielihastele. Kergele soojendusele järgneb intensiivne lihasvastupidavuse treening, kus sooritatakse mitmekülgseid tõhusaid harjutusi nii abivahenditega kui ka oma keharaskusega. Tund sobib igal tasemel harrastajatele.

CXWORX®

Les Mills CXWORX® on eriti tõhus 30-minutiline funktsionaalne treeningprogramm, mis suunatud kerelihaste, tuharate ja õlavöötme treenimiseks. Lisaks oma keharaskusele kasutatakse spetsiaalset kummituubi ning kettaid.