BRONEERI TUBA

SUPPAMA eratreeningud sportbasseinis

Pakume võimalust tähistada meeldejäävalt ning lõbusalt sünnipäeva, tüdrukutute õhtut või firma üritust SUPPAMA eratreeninguga.

SUPPAMA eratreeningu hind on 80 € (45 min).
Treeningusse mahub 11 inimest.

Hinnale lisandub sissepääs:
E-R 11 €/inimene koos saunakeskuse külastusega/ 8 € ainult sportbasseini külastus
L-P 15 €/inimene koos saunakeskuse külastusega/ 11 € ainult sportbasseini külastus

Lisainfo: mariann.kilg@spatallinn.ee

Treeningud viiakse läbi mugavas spordiriietuses ning harjutusi tehakse paljajalu Suppama laudadel.

 

Suppama Hiit Aqua

SUPPAMA HIIT AQUA (45 min) – oleme kombineerinud veepinnal tasakaalu hoidmise intensiivse kogu keha treeninguga, mille tulemuseks  on äärmiselt tõhus ning lõbus cross-training, mis sobib küll kõigile, aga paneb proovile ka kõige suuremad trennifanatid. Tegemist on lõbusa, aga samas intensiivse kogu keha treeninguga, mis parandab lihasvastupidavust ja -jõudu, arendab koordinatsiooni ja tasakaalutunnetust ruumis ning põletab efektiivselt kaloreid. Kui sa oled püsiv, siis aegamisi on tugev keskkere ja ilus lihastoonus garanteeritud. Ja seda kõike põhimõtteliselt lõbutsemas käies. Treenitakse jalgu, tuharat, kõhtu, selga, käsi, rinda, õlga, teeme hea portsu kardiovaskulaarset treeningut, arendatakse tasakaalu ja kehatunnetust ning isegi venitatakse ja lõdvestutakse treeningu lõpus. SUPPAMA HIIT AQUA sobib igal tasemel liikumishuvilisele, treeningule on oodatud nii alustajad kui ka edasijõudnud, sest Fitmattidel jagub põnevust ja väljakutseid kõigile.

Suppama Yogafunc Aqua

SUPPAMA YOGAFUNC AQUA (45 min) – populaarse YOGAFUNC fitness jooga uus ja veel lõbusam veepealne versioon. Kõlab päris hullumeelselt, mis? Uus treening YOGAFUNC AQUA pakub täiuslikku kombinatsiooni keha-, meele- ja tasakaalutreeningust ning süstib läbi lõbusa proovilepaneku positiivseid emotsioone igasse inimesse. Ashtanga jooga baasliigutustel põhinev treening sujub kaasahaarava muusika saatel, pannes ühteaegu proovile SINU painduvuse, tasakaalu, koordinatsiooni ja muidugi lihasjõu. YOGAFUNC AQUA sobib igal tasemel joogahuvilisele, treeningule on oodatud nii alustajad kui ka edasijõudnud, sest Fitmattidel jagub põnevust ja väljakutseid kõigile.