BRONEERI TUBA

Uudised

Black Rose pubi on suletud alates 30.03.2020

Black Rose pubi on alates 30.03 suletud seoses eriolukorraga riigis.
Soovime eelkõige teha omaltpoolt kõik, et inimesed püsiksid kodudes, et saaksime juba pea tavalise elurütmi juurde tagasi pöörduda.
Samuti on meie jaoks väga olulised meie töötajaid – me soovime neid hoida ning mitte nende terviseid ohtu seada.

Hoidke oma tervist ja veetke aega lähedastega.
Kohtume juba pea!
ikka teie Black Rose Pub

 

 

Teade seoses EV valitsuse korraldusega 14.03.2020.

Alates 15.03 on suletud Viimsi SPA hotell, ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus, Viimsi SPA Spordikubi, spaa- ja saunakeskus, SPA18+ ja Atlantis H2O Aquapark.

Kõikide soetatud voucherite ja kinkekaartide kehtivus, mille lõpptähtaeg jääb perioodi alates 15.03 kuni maja taasavamiseni, pikendatakse.
Kõikide hotelli majutusbroneeringu teinud klientidega, kes on tasunud ettemaksu, võtame otse ühendust.
Viimsi SPA saunakeskuse ja Spordikubi kõik kuu- ja perioodikaardid peatatakse ning aktiveeritakse uuesti klubi avamisel.

Nimetatud meetmed kehtivad kuni valitsuse korralduse muutmiseni.

Black Rose pubi on külastajatele avatud!

Küsimuste korral palun võtke ühendust:
+372 606 1000
info@spatallinn.ee

Palume arvestada, et kirjadele vastamine võib olla viivitusega.
Olge terved ja veetke aega lähedastega!
Tallinn Viimsi SPA & Atlantis H2O Aquapark

 

Teade seoses COVID-19 viiruse levikuga ja eriolukorraga Eestis.

Pressiteade 13.03.2020
Head viimsilased, armsad kliendid ja sõbrad!

Soovime, et tunneksite end turvaliselt ja kindlalt. Seoses viiruse levikuga ja eriolukorraga riigis peame tegema keerulisi valikuid, et hoida meie töötajate ja külastajate tervist.
Tänasest kuni 1. maini on suletud Viimsi Kino. Samuti jääb ära SPA18+ 13.03 erisündmus „Saunaöö maagia“.

Viimsi SPA hotelli ning ujula ja saunakeskuse uksed jäävad külastajaile avatuks, samuti toimuvad Viimsi SPA Spordiklubi rühmatreeningud.
SPA18+, Atlantis H2O veepark ja Black Rose pubi on avatud tavapärastel aegadel.
Sel nädalavahetusel esinevad Black Rose pubis ka väljakuulutatud esinejad.
Ka Grand Rose SPA või Meresuu SPA hotelli uksed on avatud ja teenused saadaval.

Edasiste otsuste ja valikute tegemisel lähtume viiruse levikuga seotud informatsioonist. Jälgime igapäevaselt olukorda ja teeme vajadusel kiired otsused.
Kinnitame, et meile teadaolevalt ei ole tänase seisuga olnud meie majades ühtegi COVID-19 viirusega seotud juhtumit, ei töötajate ega klientide seas.
Oleme hoolikamad kui kunagi varem ja mõtleme nii oma külastajate kui ka meeskonna tervise hoidmise peale.
Kõikides meie lettides ja buffet-restoranis on nähtaval kohal käte-desinfitsaatorid.
Koristustiim on saanud põhjalikud juhtnöörid, kuidas puhastada enim nakkusohtlikke pindasid.
Spordiklubi ja saunakeskuse vastuvõtu letis desinfitseeritakse enne ja peale sisenemist ja külastajale andmisel garderoobi kapi võtmed. SPA18+ ja Atlantis H2O Aquapark lettides alustame samade meetmetega.

Hoidke oma tervist ja veetke aega lähedastega.
Usume, et tuleme sellest välja tugevamana.
Peatse kohtumiseni!
SPA Tours OÜ

 

Viimsi suurim ujula renoveeritakse ja lisaks rajatakse laste algõppe bassein.

Pressiteade 5.06.2019
Tallinn Viimsi SPA sulgeb 1. juulil oma sportujula, mis läbib põhjaliku uuenduskuuri. Septembris taasavatav bassein saab uuele välimusele ka laste algõppe treeningbasseini.

Tallinn Viimsi SPA juhatuse liikme Kalle Kuusiku sõnul külastab Viimsi suurimat basseini aastas üle 35 tuhande inimese. „17 tegutsemisaasta jooksul on enam kui 600 tuhat ujujat meie basseinis viibinud, kelle rõõmuks otsustasime sportujula täielikult renoveerida,“ sõnas Kalle Kuusik. Tööde tulemusena rajatakse 6-realise sportbasseini kõrvale ka lastele mõeldud treeningbassein, kus väikelapsed saavad segamatult ujumistrennides viibida.  Lisaks sportbasseinile saab värske välimuse ka ujula siseinterjöör.

Kalle Kuusiku sõnul on Viimsi Spa tegemas sel aastal mitmeid investeeringuid, et muuta valla suurim vabaajakeskus veelgi kaunimaks. „Just avasime uues kuues Eesti suurima veepargi Atlantis H2O Aquaparki ning oleme Viimsi Kinosse paigaldamas ka iseteeninduskassad,“ kirjeldas Kalle Kuusik. Tehtud investeeringute toel teeb Viimsi Spa tööd, et siia saabuvate külastajate arv kasvaks. „Ühtlasi kutsume kõiki viimsikaid külastama Viimsi Kino, saunakeskust ja pubi, sest Reidi tee ehitushulluse ajal linnaummikus seismine on asjatult kulutatud aeg. Parem veeta aega kallima ja pere seltsis siin samas koduvallas,“ usub Kalle Kuusik.

Ujula renoveerimisinvesteeringu kogumaksumus on üle 0,3 miljoni euro. Sportbassein taasavatakse ujujatele 1. septembril ja lastebassein 15. septembril.

Renoveeritav sportujula on osa Tallinn Viimsi SPA vabaajakeskusest, kus on jõusaal, rühmatreeningusaalid, seitsmest saunast koosnev saunakeskus ning eraldiseisev SPA18+ saunakeskus.