BRONEERI ON-LINE

Uus ujula on avatud

Tule ujuma!

Viimsi suurim ujula renoveeritakse ja lisaks rajatakse laste algõppe bassein.

Pressiteade 5.06.2019
Tallinn Viimsi SPA sulgeb 1. juulil oma sportujula, mis läbib põhjaliku uuenduskuuri. Septembris taasavatav bassein saab uuele välimusele ka laste algõppe treeningbasseini.

Tallinn Viimsi SPA juhatuse liikme Kalle Kuusiku sõnul külastab Viimsi suurimat basseini aastas üle 35 tuhande inimese. „17 tegutsemisaasta jooksul on enam kui 600 tuhat ujujat meie basseinis viibinud, kelle rõõmuks otsustasime sportujula täielikult renoveerida,“ sõnas Kalle Kuusik. Tööde tulemusena rajatakse 6-realise sportbasseini kõrvale ka lastele mõeldud treeningbassein, kus väikelapsed saavad segamatult ujumistrennides viibida.  Lisaks sportbasseinile saab värske välimuse ka ujula siseinterjöör.

Kalle Kuusiku sõnul on Viimsi Spa tegemas sel aastal mitmeid investeeringuid, et muuta valla suurim vabaajakeskus veelgi kaunimaks. „Just avasime uues kuues Eesti suurima veepargi Atlantis H2O Aquaparki ning oleme Viimsi Kinosse paigaldamas ka iseteeninduskassad,“ kirjeldas Kalle Kuusik. Tehtud investeeringute toel teeb Viimsi Spa tööd, et siia saabuvate külastajate arv kasvaks. „Ühtlasi kutsume kõiki viimsikaid külastama Viimsi Kino, saunakeskust ja pubi, sest Reidi tee ehitushulluse ajal linnaummikus seismine on asjatult kulutatud aeg. Parem veeta aega kallima ja pere seltsis siin samas koduvallas,“ usub Kalle Kuusik.

Ujula renoveerimisinvesteeringu kogumaksumus on üle 0,3 miljoni euro. Sportbassein taasavatakse ujujatele 1. septembril ja lastebassein 15. septembril.

Renoveeritav sportujula on osa Tallinn Viimsi SPA vabaajakeskusest, kus on jõusaal, rühmatreeningusaalid, seitsmest saunast koosnev saunakeskus ning eraldiseisev SPA18+ saunakeskus.