BRONEERI TUBA

Uudised

Atlantis H2O Aquapark ja Viimsi SPA saunakeskus ootavad külastajaid alates 1. juunist!

Viimsi SPA ujula ja spordiklubi ootavad külastajaid alates esmaspäevast 18.05.
Alates 18.05 pakume taas sise-rühmatreeninguid, esialgu väiksemates gruppides (treener + maksimaalselt 9 inimest). Ujulas toimuvad 4 korda nädalas AquaMix vesiaeroobika treeningud. Avatud on meie jõusaal ja ujula 25-meetrine sportbassein ning laste algõppe-bassein.

Viimsi SPA hotell on juba nädalapäevad avatud majutuseks. Kuni spaade avamiseni pakume  hotelli külalistele oma pere seltsis või sõbraga nautimiseks privaatsauna mullivanni ja hubase puhkeruumiga. Sind ootab tammeviht ja kuum leil!

Ilu- ja tervisekeskus ning Black Rose pubi on samuti avatud ja ootavad Sind!
Reedel 5. juunil avame SPA18+ ja Viimsi Kino.

Tallinn Viimsi SPA & Atlantis H2O Aquapark
15.05.2020

 

Viimsi SPA ujula ja spordiklubi ootavad külastajaid taas alates esmaspäevast 18.05.

Alates 18.05 pakume taas sise-rühmatreeninguid, esialgu väiksemates gruppides (treener + maksimaalselt 9 inimest). Ujulas toimuvad 4 korda nädalas AquaMix vesiaeroobika treeningud.
Avatud on meie jõusaal ja ujula 25-meetrine sportbassein ning laste algõppe-bassein.

Viimsi SPA hotell on juba nädalapäevad avatud majutuseks. Kuni spaade avamiseni pakume  hotelli külalistele oma pere seltsis või sõbraga nautimiseks privaatsauna mullivanni ja hubase puhkeruumiga. Sind ootab tammeviht ja kuum leil!

Ilu- ja tervisekeskus ning Black Rose pubi on samuti avatud ja ootavad Sind!

Tallinn Viimsi SPA
13.05.2020

 

Avame Ilu- ja tervisekeskuse neljapäeval 30.04.
Black Rose pubi on avatud alates 17.04
Viimsi SPA hotell taasavatakse 8.05

Hetkel on eriolukorraga seotud piirangute tõttu meie kõikide tervise huvides veel pausil SPA18+, Saunakeskus ja Spordiklubi, Viimsi Kino ja Atlantis H2O Aquapark.

Teeme kõik selleks, et meie külalised saaksid end turvaliselt tunda. Ilukeskuse letil on käte jaoks desinfitseerimisvahendid ja meie teenindajad desinfitseerivad kõik puutepinnad enne kliendi saabumist ja ka üldkasutatavates ruumides. Peale igat arveldamist desinfitseerime makseterminali ja vastuvõtuleti. Ilukeskuse teenindajad kannavad isikukaitsevahendeid, pinnad desinfitseerime pärast iga klienti. Kui Teil on viimase 2 nädala jooksul esinenud ülemiste hingamisteede haigustele viitavaid sümptomeid (kurguvalu, palavik, köha, hingamisraskused, liigeste valu, haistmis- või maitsmismeele kadu), palume külastus edasi lükata. Haigustunnustega kliente me ei teeninda.

Ilu- ja tervisekeskuse avamisajad alates neljapäevast 30.04
Neljapäev – Laupäev 12:00 – 20:00
Pühapäev 10:00 – 18:00

Ootame Teid taas, armsad kliendid, massaaži ja spaa-hoolitsusi nautima!

 

Black Rose pubi on avatud alates reedest 17.04

Pakume valikut meie menüü parimatest paladest ja klientide lemmikutest kohapeal nautimiseks ja kaasa tellimiseks. Panustame sellesse, et meie avar pubi oleks teile jätkuvalt turvaline. Külastajate lauda juhatamisel arvestame piisava distantsi jätmisega. Õhutame regulaarselt ruume ning peale igat klienti desinfitseerime laua ja maksevahendid.
Tehes tellimusi telefoni teel oleks hea, kui saaksite tasumise teha kaardiga või võimalikult täpse rahaga. Ilusate ilmade ootel on pubi terrassil juba lauad ja toolid.

Telli toit kaasa interneti või telefoni teel: 5628 2261
Black Rose Pub

 

 

Black Rose pubi on suletud alates 30.03.2020

Black Rose pubi on alates 30.03 suletud seoses eriolukorraga riigis.
Soovime eelkõige teha omaltpoolt kõik, et inimesed püsiksid kodudes, et saaksime juba pea tavalise elurütmi juurde tagasi pöörduda.
Samuti on meie jaoks väga olulised meie töötajaid – me soovime neid hoida ning mitte nende terviseid ohtu seada.

Hoidke oma tervist ja veetke aega lähedastega.
Kohtume juba pea!
ikka teie Black Rose Pub

 

 

Teade seoses EV valitsuse korraldusega 14.03.2020.

Alates 15.03 on suletud Viimsi SPA hotell, ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus, Viimsi SPA Spordikubi, spaa- ja saunakeskus, SPA18+ ja Atlantis H2O Aquapark.

Soetatud kampaaniavoucherid ja kinkekaardid, mille aegumise kuupäev jääb perioodi 14.03.2020 kuni eriolukorra lõppemiseni, pikenevad automaatselt.

Kõikide hotelli majutusbroneeringu teinud klientidega, kes on tasunud ettemaksu, võtame otse ühendust.
Viimsi SPA saunakeskuse ja Spordikubi kõik kuu- ja perioodikaardid peatatakse ning aktiveeritakse uuesti klubi avamisel.

Nimetatud meetmed kehtivad kuni valitsuse korralduse muutmiseni.

Black Rose pubi on külastajatele avatud!

Küsimuste korral palun võtke ühendust:
+372 606 1000
info@spatallinn.ee

Palume arvestada, et kirjadele vastamine võib olla viivitusega.
Olge terved ja veetke aega lähedastega!
Tallinn Viimsi SPA & Atlantis H2O Aquapark

 

Teade seoses COVID-19 viiruse levikuga ja eriolukorraga Eestis.

Pressiteade 13.03.2020
Head viimsilased, armsad kliendid ja sõbrad!

Soovime, et tunneksite end turvaliselt ja kindlalt. Seoses viiruse levikuga ja eriolukorraga riigis peame tegema keerulisi valikuid, et hoida meie töötajate ja külastajate tervist.
Tänasest kuni 1. maini on suletud Viimsi Kino. Samuti jääb ära SPA18+ 13.03 erisündmus „Saunaöö maagia“.

Viimsi SPA hotelli ning ujula ja saunakeskuse uksed jäävad külastajaile avatuks, samuti toimuvad Viimsi SPA Spordiklubi rühmatreeningud.
SPA18+, Atlantis H2O veepark ja Black Rose pubi on avatud tavapärastel aegadel.
Sel nädalavahetusel esinevad Black Rose pubis ka väljakuulutatud esinejad.
Ka Grand Rose SPA või Meresuu SPA hotelli uksed on avatud ja teenused saadaval.

Edasiste otsuste ja valikute tegemisel lähtume viiruse levikuga seotud informatsioonist. Jälgime igapäevaselt olukorda ja teeme vajadusel kiired otsused.
Kinnitame, et meile teadaolevalt ei ole tänase seisuga olnud meie majades ühtegi COVID-19 viirusega seotud juhtumit, ei töötajate ega klientide seas.
Oleme hoolikamad kui kunagi varem ja mõtleme nii oma külastajate kui ka meeskonna tervise hoidmise peale.
Kõikides meie lettides ja buffet-restoranis on nähtaval kohal käte-desinfitsaatorid.
Koristustiim on saanud põhjalikud juhtnöörid, kuidas puhastada enim nakkusohtlikke pindasid.
Spordiklubi ja saunakeskuse vastuvõtu letis desinfitseeritakse enne ja peale sisenemist ja külastajale andmisel garderoobi kapi võtmed. SPA18+ ja Atlantis H2O Aquapark lettides alustame samade meetmetega.

Hoidke oma tervist ja veetke aega lähedastega.
Usume, et tuleme sellest välja tugevamana.
Peatse kohtumiseni!
SPA Tours OÜ

 

Viimsi suurim ujula renoveeritakse ja lisaks rajatakse laste algõppe bassein.

Pressiteade 5.06.2019
Tallinn Viimsi SPA sulgeb 1. juulil oma sportujula, mis läbib põhjaliku uuenduskuuri. Septembris taasavatav bassein saab uuele välimusele ka laste algõppe treeningbasseini.

Tallinn Viimsi SPA juhatuse liikme Kalle Kuusiku sõnul külastab Viimsi suurimat basseini aastas üle 35 tuhande inimese. „17 tegutsemisaasta jooksul on enam kui 600 tuhat ujujat meie basseinis viibinud, kelle rõõmuks otsustasime sportujula täielikult renoveerida,“ sõnas Kalle Kuusik. Tööde tulemusena rajatakse 6-realise sportbasseini kõrvale ka lastele mõeldud treeningbassein, kus väikelapsed saavad segamatult ujumistrennides viibida.  Lisaks sportbasseinile saab värske välimuse ka ujula siseinterjöör.

Kalle Kuusiku sõnul on Viimsi Spa tegemas sel aastal mitmeid investeeringuid, et muuta valla suurim vabaajakeskus veelgi kaunimaks. „Just avasime uues kuues Eesti suurima veepargi Atlantis H2O Aquaparki ning oleme Viimsi Kinosse paigaldamas ka iseteeninduskassad,“ kirjeldas Kalle Kuusik. Tehtud investeeringute toel teeb Viimsi Spa tööd, et siia saabuvate külastajate arv kasvaks. „Ühtlasi kutsume kõiki viimsikaid külastama Viimsi Kino, saunakeskust ja pubi, sest Reidi tee ehitushulluse ajal linnaummikus seismine on asjatult kulutatud aeg. Parem veeta aega kallima ja pere seltsis siin samas koduvallas,“ usub Kalle Kuusik.

Ujula renoveerimisinvesteeringu kogumaksumus on üle 0,3 miljoni euro. Sportbassein taasavatakse ujujatele 1. septembril ja lastebassein 15. septembril.

Renoveeritav sportujula on osa Tallinn Viimsi SPA vabaajakeskusest, kus on jõusaal, rühmatreeningusaalid, seitsmest saunast koosnev saunakeskus ning eraldiseisev SPA18+ saunakeskus.