BRONEERI TUBA

SPA18+ spaapuhkus kahele

Spaapuhkus koos eksklusiivse SPA18+ külastusega.

Hind alates 119 € kahele / 1 öö

 • Inglise pubi Black Rose

  Igal reedel ja laupäeval alates kell 21:00 muusikaprogramm
  Laudade broneerimine 5628 2261

  Pubi menüü Broneeri laud

   

 • Spaa Romantika

  Romantiline majutuspakett kahele koos duaalmassaaži ja lõõgastava massaaživanniga.

  Hind alates 189 € kahele / 1 öö

 • Kontakt ja asukoht

  Võta meiega ühendust
  Telefon: +372 606 1000
  E-post: info@spatallinn.ee

  Vaata asukohta

  Söögikohad Viimsis

  Söögikohad Viimsis

  Viimsis on söögikohti igale maitsele. Osa restorane ja kohvikuid asub imeilusal Viimsi rannajoonel, vaatega Tallinna lahele. Teine osa asub Viimsi keskuses, kus on käe jala juures ka muud vabaaja veetmise võimalused.

  Lisaks Tallinn Viimsi SPA restoranile ja Black Rose pubile ootavad Teid mitmed viimsilaste ja tallinlaste lemmiksöögikohad.

   

  Black Rose pubi

  Ehtsas Black Rose Inglise pubis kohtuvad hea meelelahutus, hästi veedetud aeg ja maitsvad toidud-joogid. Igal reedel ja laupäeval algusega kell 21:00 meelelahutusprogramm LIVE esinejate ja videodiskoga suurel ekraanil. Spordisõprade rõõmuks on pubi suurel ekraanil erinevate spordisündmuste otseülekanded. Maist septemberini on avatud suur suveterrass koos väligrilliga, kus kokk otse külastajate silme all suviseid hõrgutisi valmistab.
  Sissepääs kontserditele alati tasuta!

  Viimsi SPA restoran

  Viimsi SPA restoran asub hotelli alumisel korrusel.
  Modernses 170-kohalises  restoranis ootab kliente rikkalik hommiku-, lõuna- ja õhtubuffet ning vaheldusrikas rahvusvaheline á la carte menüü.
  Hõrgutavad ja tervislikud á la carte road valmistatakse peamiselt Eestimaisest toorainest.

  Restoran NOA

  Restoran NOA on Tallinna ja Viimsi piiril paiknev 80-kohaline restoran. Restoran on kolmel tasapinnal, et kõik külalised saaksid nautida lummavat vaadet üle lahe Tallinna vanalinna siluetile. Menüüs on hõrgutavaid roogasid nii liha, kala, kui ka vegan sõpradele.

  Restoran NOA asub Tallinn Viimsi SPA-st 1,5 km kaugusel.

  Coccodrillo restoran-pizzeria

  Coccodrillo restoranist avaneb vaade Viimsi mõisa pargile. Soojal ajal on avatud ka restorani väliterrass. Restorani menüü on mitmekülgne, pakkudes itaaliapäraseid maitseelamusi eelroogade, pitsade ja pastade näol. Lastele erimenüü.

  Coccodrillo asub Tallinn Viimsi SPA-st 850 m kaugusel.

  Külarestoran RootS ja RootSu rannabaar

  Kauni interjööri, külalislahke teeninduse ja maitsva köögiga külarestoran RootS on võitnud kohalike südame. Suveajal on RootSul õues avatud suveterrass.

  Haabneeme rannas asub ka RootSu Rannabaar, kus on mõnus varbad liivas kokteili või külma õlut juua ning head ja paremat nautida.

  Külarestoran RootS asub Tallinn Viimsi SPA-st 3,6 km kaugusel ja RootSu rannabaar 15 min jalutuskäigu kaugusel.

   

  Rannarestoran Paat

  Restoran Paat asub kahe maailma, mere ja kalda, vahel. Paadist avaneb imeilus vaade Tallinna lahele. Soojal ajal on avatud väliterrass. Hoovi peal suitsutatakse lõhet ning peakoka kala tuleb Peipsist. Juustu annavad eesti lehmad ning veised kasvavad siinsamas niitudel. Tule ja lase ennast üllatada.

  Restoran Paat asub Tallinn Viimsi SPA-st 3,4 km kaugusel.