BRONEERI TUBA

Kuhu minna Viimsis

Viimsi muuseumid ja taluturg

Viimsis tasub külastada nii Viimsi Rannarahva muuseumi. Samuti asub Viimsis Looduskeskus, kus leiab tegevust igas vanuses loodusesõber.

Nädalavahetusel ootab Viimsis Vabaõhumuuseumi turuplatsil külalisi Viimsi Taluturg, kus saab maitsta ja osta erinevaid talutooteid.

Vaata ja osale Viimsis toimuvatel üritustel.

 

Rannarahva muuseum

Rannarahva muuseum asub põlises Pringi rannakülas Viimsis. Rannarahva muuseumi näitused, haridus- ja elamusprogrammid ning sündmused keskenduvad Eestimaa rannarahva mitmetahulisele ajaloole ja kultuurile.

Vahva mereteemaline mängutuba ja laste sõber hülgepoiss Vigri nakatavad väikeseid külalisi mereriigi elanikule hädavajaliku merepisikuga. Rannarahva muuseumi pood on tuntud oma põneva merelise kingi- ja raamatuvaliku poolest.

Rannarahva muuseum asub Tallinn Viimsi SPA-st 3 km kaugusel.

Viimsi Vabaõhumuuseum

Tänane Viimsi vabaõhumuuseum on tegelikkuses üle 150 aasta vana rannatalude kompleks maalilisel mererannal Pringi külas Viimsis. Siin on aastaringselt võimalik osa saada külaelanike igapäevastest tegemistest, talutöödest ning merelkäigust, puhkehetkedest ja külapidustustest, turupäevadest ja pühadekommetest.

Lastele pakuvad lustimisrõõmu kiigeplats ja taluloomad.

Vabaõhumuuseum asub Tallinn Viimsi SPA-st 3 km kaugusel.

Viimsi Külastuskeskus

Viimsi Külastuskeskuse õuel asub renoveeritud mõisaaegne karjalaut, kus asub püsinäitus „Metsas on väge!“, ootab igas vanuses inimesi, et katsudes, vaadates, uurides ja nuputades oma metsavägi leida.
Lisaks näitusele pakume loodusprogramme ja temaatilisi õppepäevi nii lastele kui täiskasvanutele, samuti tutvustame metsapuhkuse võimalusi üle Eesti.

Viimsi looduse külastuskeskus asub Tallinn Viimsi SPA-st 1,7 km kaugusel.

Taluturg Viimsis

Suvisel perioodil on Viimsi Taluturg avatud nii laupäeval kui ka pühapäeval kell 10:00 – 14:00. Viimsilaste seas on taluturg väga populaarne, värskest ja puhtast toidukaubast peavad kohalikud elanikud väga lugu. Külauudised värskete pirukate ja hommikukohvi kõrvale on taluturul samuti alati saadaval!

Kes hommikuti turul käib, see asjata ei longi. Korvid käevangu ja turule!

Taluturg asub Tallinn Viimsi SPA-st 3 km kaugusel.