BRONEERI TUBA

Jõusaal ja Personaaltreening

Jõusaal

Viimsi SPA spordiklubis on 600 ruutmeetrisel pinnal professionaalsete seadmetega varustatud jõusaal.
Kardiopargist võib leida sobiliku treeningvahendi nii ratta, spinneri, sõudeergomeetri, ellipsi kui ka suusatamismasina näol. Meeleoluka treeningu tagamiseks on kõik Technogym jooksulindid, ellipsid ning rattad varustatud tipptasemel Visioweb multimeedia -ja meelelahutuskeskusega.
Plokkmasinate park on mitmekülgne ja varustatud nii, et enamus masinaid dubleerivad oma tööd. See teeb veelgi mugavamaks oma treeningplaani järgimise kuna sinu masin on suurema tõenäosusega vaba. Vabade raskuste alas leiab treeningvahendi nii proff kui algaja, hantlite valik küündib kuni 50kg-ni ning seda on võimalik suurendada tunduvalt hantlivarte näol. Täiskükk, jõutõmme ja lamades surumine – kõik saab tehtud. Hubane interjöör, hea konditsioneeriga ventilatsioon ja peegliringiga varustatud jõusaal loovad väga soodsad tingimused regulaarse treeningharrastusega tegelemiseks.

Jõusaalis on TRX tsoon ning ka eraldi ala kergema inventariga harjutusteks (kummilint, pall, stepipink, bosu) ja venitamiseks,  kus oma igapäevatööd teevad personaaltreenerid ning oma ala asjatundja füsioteraapia vallas.
Jõusaali ruumides paikneb ka spetsiaalne diagnostika kabinet, kus saab teha koormustestikehakoostise analüüsi või kohtuda

Jõusaali treeneri ajad:

Märt Märtson
E 18:00-19:00

 

 

 

Personaaltreening

Personaaltreeningu tunnid

Personaaltreeningu tund sisaldab:

  • Vestlus tervisliku seisundi ja seniste treeningharjumuste teemadel (täpsema analüüsitulemuse saavutamiseks on soovitav eelnevalt läbida koormustest).
  • Edaspidise treeningkava koostamine (soovitused aeroobse treeningu osas ning personaalse jõusaali kava koostamine koos kliendiga).
  • Vestlus toitumise põhialustest ning soovitused edaspidise toitumise osas.

Edasised jõusaali treeningud toimuvad iseseisvalt või kokkuleppel koos treeneriga. Treeningu tõhustamiseks soovitatakse kuu möödudes personaalkava korrigeerida.

Personaaltreenerid

Hinnad ja kestvus

  • Personaaltreening 60 min alates 32€
  • Toitumiskava  alates 32€

Personaaltreeningu hinnale täiendavalt tuleb juurde osta jõusaali/ujula pääse!