BRONEERI TUBA

Jõusaal ja Personaaltreening

Jõusaal

Viimsi SPA spordiklubis on 600 ruutmeetrisel pinnal professionaalsete seadmetega varustatud jõusaal.
Kardiopargist võib leida sobiliku treeningvahendi nii ratta, spinneri, sõudeergomeetri, ellipsi kui ka suusatamismasina näol. Meeleoluka treeningu tagamiseks on kõik Technogym jooksulindid, ellipsid ning rattad varustatud tipptasemel Visioweb multimeedia -ja meelelahutuskeskusega.

Plokkmasinate park on mitmekülgne ja varustatud nii, et enamus masinaid dubleerivad oma tööd. See teeb veelgi mugavamaks oma treeningplaani järgimise kuna sinu masin on suurema tõenäosusega vaba. Vabade raskuste alas leiab treeningvahendi nii proff kui algaja, hantlite valik küündib kuni 50kg-ni ning seda on võimalik suurendada tunduvalt hantlivarte näol. Täiskükk, jõutõmme ja lamades surumine – kõik saab tehtud. Hubane interjöör, hea konditsioneeriga ventilatsioon ja peegliringiga varustatud jõusaal loovad väga soodsad tingimused regulaarse treeningharrastusega tegelemiseks.

 

 

Jõusaalis on TRX tsoon ning ka eraldi ala kergema inventariga harjutusteks (kummilint, pall, stepipink, bosu) ja venitamiseks,  kus oma igapäevatööd teevad personaaltreenerid ning oma ala asjatundja füsioteraapia vallas.
Jõusaali ruumides paikneb ka spetsiaalne diagnostika kabinet, kus saab teha koormustestikehakoostise analüüsi või kohtuda.

Jõusaalis juhendab kõiki huvilisi esmaspäeviti kell 18:00-19:00 treener Märt Märtson.

Personaaltreening

Personaaltreeningu tund sisaldab

  • Vestlus tervisliku seisundi ja seniste treeningharjumuste teemadel (täpsema analüüsitulemuse saavutamiseks on soovitav eelnevalt läbida koormustest).
  • Edaspidise treeningkava koostamine (soovitused aeroobse treeningu osas ning personaalse jõusaali kava koostamine koos kliendiga).
  • Vestlus toitumise põhialustest ning soovitused edaspidise toitumise osas.

Edasised jõusaali treeningud toimuvad iseseisvalt või kokkuleppel koos treeneriga. Treeningu tõhustamiseks soovitatakse kuu möödudes personaalkava korrigeerida.

Personaaltreenerid

  • Märt Märtson (kulturism ja fitness ning jalgrattasport) Telefon: +372 533 02344 Lisainfo: mart.martson91@gmail.com
  • Teet Daaniel (ujumine – lapsed ja täiskasvanud)
    Telefon: +372 5397 8789 Lisainfo: teetdaaniel@gmail.com

Hinnad ja kestvus

  • Personaaltreening 60 min alates 32€
  • Toitumiskava  alates 32€

Personaaltreeningu hinnale täiendavalt tuleb juurde osta jõusaali/ujula pääse!

 

Koormustest veloergomeetril

Koormustest sooritatakse veloergomeetril 3-astmelise koormuse tõstmisega. See test annab ülevaate teie aeroobsest vormist e. vastupidavusest. Testi sooritamiseks kulub orienteeruvalt 30 min. Koormustesti tulemus ja selle analüüs aitavad muuta teie treeningud efektiivseks ja jõukohaseks.

Koormustesti hind klubikliendile 30,40 €
Tavahind 38 €
Broneeri aeg: Märt Märtson Tel +372 533 02344

Loe lähemalt

Kehakoostise analüüs

Kas Sa soovid teada oma keha bioloogilist vanust? Kas Sa tead palju kaaluvad Sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud Sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas? Testi tulemusena saad teada keha bioloogilise vanuse, rasvaprotsendi ning rasvade jaotumise erinevatel kehaosadel, sinu rasvavaba kaalu, põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži, juhised kaalu muutusteks.

Hind klubikliendile 15 €
Tavahind 18 €
Broneeri aeg: Märt Märtson, tel +372 5330 2344

Loe lähemalt