BRONEERI TUBA

Jõusaal ja Personaaltreening

Jõusaal

Viimsi SPA spordiklubis on 600 ruutmeetrisel pinnal professionaalsete seadmetega varustatud jõusaal.
Kardiopargist võib leida sobiliku treeningvahendi nii ratta, spinneri, sõudeergomeetri, ellipsi kui ka suusatamismasina näol. Meeleoluka treeningu tagamiseks on kõik Technogym jooksulindid, ellipsid ning rattad varustatud tipptasemel Visioweb multimeedia -ja meelelahutuskeskusega.

Plokkmasinate park on mitmekülgne ja varustatud nii, et enamus masinaid dubleerivad oma tööd. See teeb veelgi mugavamaks oma treeningplaani järgimise kuna sinu masin on suurema tõenäosusega vaba. Vabade raskuste alas leiab treeningvahendi nii proff kui algaja, hantlite valik küündib kuni 50kg-ni ning seda on võimalik suurendada tunduvalt hantlivarte näol. Täiskükk, jõutõmme ja lamades surumine – kõik saab tehtud. Hubane interjöör, hea konditsioneeriga ventilatsioon ja peegliringiga varustatud jõusaal loovad väga soodsad tingimused regulaarse treeningharrastusega tegelemiseks.

 

 

Jõusaalis on TRX tsoon ning ka eraldi ala kergema inventariga harjutusteks (kummilint, pall, stepipink, bosu) ja venitamiseks,  kus oma igapäevatööd teevad personaaltreenerid ning oma ala asjatundja füsioteraapia vallas.
Jõusaali ruumides paikneb ka spetsiaalne diagnostika kabinet, kus saab teha koormustestikehakoostise analüüsi või kohtuda.

Jõusaalis juhendab kõiki huvilisi esmaspäeviti kell 18:00-19:00 treener Märt Märtson.

Personaaltreening, füsioteraapia ja toitumisnõustamine

Personaaltreeningu tund sisaldab

  • Vestlus tervisliku seisundi ja seniste treeningharjumuste teemadel (täpsema analüüsitulemuse saavutamiseks on soovitav eelnevalt läbida koormustest).
  • Edaspidise treeningkava koostamine (soovitused aeroobse treeningu osas ning personaalse jõusaali kava koostamine koos kliendiga).
  • Vestlus toitumise põhialustest ning soovitused edaspidise toitumise osas.

Edasised jõusaali treeningud toimuvad iseseisvalt või kokkuleppel koos treeneriga. Treeningu tõhustamiseks soovitatakse kuu möödudes personaalkava korrigeerida.

Hinnad ja kestvus

  • Personaaltreening 60 min alates 32€
  • Toitumisnõustamine 60 min 30€; 3 päeva näidismenüü 20€; 3 päeva näidismenüü 45€; 2 kuud kaalulangetusprogramm 105€

Personaaltreeningu hinnale täiendavalt tuleb juurde osta jõusaali/ujula pääse!

Personaaltreener Märt Märtson

Kulturism ja fitness ning jalgrattasport
Telefon: +372 533 02344; mart.martson91@gmail.com

Füsioterapeut Svea Miller

Vigastustest taastumine; Svea on tegelenud erinevate sportlastega juba aastast 1997.
Telefon: +372 51918315

Toitumisnõustaja Diana Zintšenko

Diana on Annely Sootsi Tervisekooli lõpetanud toitumisterapeut, kes kuulub ka ETNÜ (Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse) ja ETTA (Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni) koosseisu. Tema poole võivad pöörduda kõik, kes vajavad toitumisalast nõu järgmistel teemadel: kaalulangetus, raseda/sportlase/lapse või eaka toitumine, toidutalumatused, seedehäired, toitumine diabeedi või kõrge kolesterooli korral jpm.

Lisainfo ja registreerimine: www.nutritiontherapy.ee vōi diana@toitumisnoustajad.ee.

Märt Märtson
Jõusaali- ja personaaltreener

Svea Miller
Füsioterapeut (vigastustest taastumine) ja rühmatreener
Power Pilates

Diana Zintšenko
Toitumisnõustaja ja rühmatreener
ZUMBA®

 

Koormustest veloergomeetril

Koormustest sooritatakse veloergomeetril 3-astmelise koormuse tõstmisega. See test annab ülevaate teie aeroobsest vormist e. vastupidavusest. Testi sooritamiseks kulub orienteeruvalt 30 min. Koormustesti tulemus ja selle analüüs aitavad muuta teie treeningud efektiivseks ja jõukohaseks.

Koormustesti hind klubikliendile 30,40 €
Tavahind 38 €
Broneeri aeg: Märt Märtson Tel +372 533 02344

Loe lähemalt

Kehakoostise analüüs

Kas Sa soovid teada oma keha bioloogilist vanust? Kas Sa tead palju kaaluvad Sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud Sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas? Testi tulemusena saad teada keha bioloogilise vanuse, rasvaprotsendi ning rasvade jaotumise erinevatel kehaosadel, sinu rasvavaba kaalu, põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži, juhised kaalu muutusteks.

Hind klubikliendile 15 €
Tavahind 18 €
Broneeri aeg: Märt Märtson, tel +372 5330 2344

Loe lähemalt