BRONEERI TUBA

Jõusaal ja Personaaltreening

Jõusaal

Jõusaalis juhendab kõiki huvilisi esmaspäeviti kell 18:00-19:00 treener Märt Märtson.

Viimsi SPA spordiklubis on ligi 500 ruutmeetrisel pinnal professionaalsete seadmetega varustatud uus jõusaal. Uus 2022 aasta suvel valminud jõusaal asub läbi kahe korruse. Esimesel korrusel on plokkmasinate park, mis on mitmekülgne ja varustatud nii, et kogu treening saaks tehtud. Vabade raskuste alas leiab treeningvahendi nii proff kui algaja, hantlite valik küündib kuni 50kg-ni ning seda on võimalik suurendada tunduvalt hantlivarte näol. Täiskükk, jõutõmme ja lamades surumine – kõik saab tehtud. Uue jõusaali esimeselt korruselt ei puudu ka funktsionaalala, kus on võimalik kelku lükata, rehvi veeretada, TRX-il treeninguid teha, sangpomme tõsta või hoopis kastile hüppeid sooritada. Samuti on vabaraskuste alale toodud kõigi lemmik Glute Builder!
Jõusaali lounge ala ehk puhkenurga juures on olemas privaatne kabinet, kus ootavad Sind esmasele või korduvale kohtumisele meie personaaltreenerid , füsioterapeudid ja toitumisnõustaja. Lisaks pakume selles ruumis ka kehakoostise analüüsi teenust.

Jõusaali teisel korrusel asub kardiopark ja eraldatud venitusala kus on ka TRX-tsoon. Venitusalal on olemas kergem inventar (hantlid, bosu, pallid, stepipink, kummilindid, matid jne) kergema treeningu või venitusharjutuste sooritamiseks. Selles ruumis teevad ka oma igapäevatööd personaaltreenerid ja füsioterapeudid.
Kardiopargist võib leida sobiliku treeningvahendi nii ratta, spinneri, sõudeergomeetri kui ka ellipsi näol. Meeleoluka treeningu tagamiseks on kõik Technogym jooksulindid, ellipsid ning rattad varustatud tipptasemel Visioweb multimeedia -ja meelelahutuskeskusega. Hubane ja avar interjöör, hea ventilatsiooni ja peegliringiga varustatud jõusaal loovad väga soodsad tingimused regulaarse treeningharrastusega tegelemiseks.

 

 

Personaaltreening, füsioteraapia ja toitumisnõustamine

Personaaltreeningu tund sisaldab

  • Vestlus tervisliku seisundi ja seniste treeningharjumuste teemadel.
  • Edaspidise treeningkava koostamine (soovitused aeroobse treeningu osas ning personaalse jõusaali kava koostamine koos kliendiga).
  • Vestlus toitumise põhialustest ning soovitused edaspidise toitumise osas.

Edasised jõusaali treeningud toimuvad iseseisvalt või kokkuleppel koos treeneriga. Treeningu tõhustamiseks soovitatakse kuu möödudes personaalkava korrigeerida.

Hinnad ja kestvus

  • Personaaltreening 60 min alates 35€
  • Toitumisnõustamine 60 min 55€; 7 päeva personaalne toitumiskava 60€, toidutalumatuse nõustamine+test 220€

Personaaltreeningu hinnale täiendavalt tuleb juurde osta jõusaali/ujula pääse!

Personaaltreener Märt Märtson

Kulturism ja fitness ning jalgrattasport
Telefon: +372 533 02344; mart.martson91@gmail.com

Personaaltreener Ave Lao

Üldkehaline treening, jõutreening, toitumisnõustamine, streching ja jooga. Treeneritöö kogemust 23 aastat.
Telefon: +372 501 2116; alstuudio@gmail.com

Personaaltreener Deisy Liivja

Spetsialiseerumine kulturismis ja fitnessis, jõutreeningud algajatele ja edasijõudnutele.
Telefon: 5234644; deisy.liivja@mail.ee

Füsioterapeut Svea Miller

Vigastustest taastumine; Svea on tegelenud erinevate sportlastega juba aastast 1997.
Telefon: +372 51918315

Toitumisnõustaja Diana Zintšenko

Diana on Annely Sootsi Tervisekooli lõpetanud toitumisterapeut, kes kuulub ka ETNÜ (Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse) ja ETTA (Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni) koosseisu. Tema poole võivad pöörduda kõik, kes vajavad toitumisalast nõu järgmistel teemadel: kaalulangetus, raseda/sportlase/lapse või eaka toitumine, toidutalumatused, seedehäired, toitumine diabeedi või kõrge kolesterooli korral jpm.

Lisainfo ja registreerimine: www.nutritiontherapy.ee vōi diana@toitumisnoustajad.ee.

 

Märt Märtson
Jõusaali- ja personaaltreener

Deisy Liivja 
Personaaltreener
Spetsialiseerumine kulturismis ja fitnessis, jõutreeningud algajatele ja edasijõudnutele.

Ave Lao
Personaaltreener ja rühmatreener

Svea Miller
Füsioterapeut (vigastustest taastumine) ja rühmatreener
Power Pilates

Diana Zintšenko
Toitumisnõustaja ja rühmatreener
ZUMBA®

 

Kehakoostise analüüs

Kas Sa soovid teada oma keha bioloogilist vanust? Kas Sa tead palju kaaluvad Sinu lihased ning kuidas on lihased ja rasv jaotunud Sinu kätel, jalgadel ning kerepiirkonnas? Testi tulemusena saad teada keha bioloogilise vanuse, rasvaprotsendi ning rasvade jaotumise erinevatel kehaosadel, sinu rasvavaba kaalu, põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži, juhised kaalu muutusteks.

Hind klubikliendile 15 €
Tavahind 18 €
Broneeri aeg: Märt Märtson, tel +372 5330 2344

Loe lähemalt